reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Dokladnie tak - my juz na finiszu, z czego ciesze sie przeogromnie;-).

Nie bede dawala rad, bo wiem, ze to nie skutkuje- trzymam tylko kciuki, aby Ci sie zbytnio nie dluzylo, choc wiem, ze to tak naprawde niemozliwe:-(...
 
reklama
Nam 96 dni zostały do urlopy, będziemy się widzieć od 2 do 24 sierpnia, a koniec służby to dopiero w styczniu albo kwietniu:-(, ale będzie dobrze:tak:, teraz już myślę pozytywnie:-) ehhhhh co ta wiosna robi z ludźmi:rofl2:.

Aureolka może w wolnej chwili wrzucisz nam jakieś zdjęcia Sebusia, wszystkie na nie czekamy:-)
 
a ja właczylam do jedzenia sebusiowi butelka , myslalam ze bede dawac dwie na dobe i moj pokarm , ale dzis o 16 on tak marudzil ze mu dalam po cycach butle i na noc musze dac kolejna , rano dalam wiec to 3 , mysle ze mi pokaram zanika cholercia , sama nie wiem co robic i jak mu dawac hmmmm ahas nie mam nowych zdjec sebusia
 
czesc Dziewczynki;-) - jutro lece do Polski, wiec takie male pozegnanko - choc moze uda mi sie wpasc i tam na chwilke:-).

Mam dom!!! - to chyba najwazniejsze:tak::tak:, ale ze zdrowkiem chyba nie najlepiej:-( - wczoraj w pracy bylam bliska omdlenia, dzis nadal zakrecona. Jesli TK w Polsce nic nie wykaze, dam sie chyba polozyc na kilka dni do szpitala - moze zrobia dokladniejsze badania:baffled::baffled:... trzymajcie sie cieplutko i do nastepnego razu:-p
 
a mowilam Shira zebys sie nie martwila , ze dom znajdziesz jupiiiiiiiii gratuluje , milego pobytu w Polsce i koniecznie zrób badania KONIECZNIE!!!!!!!!! A ja dzis spalam i moj maluszek spal , na noc dostal butle , spal 6 h , potem cyc , spal znow , potem wzielam do naszego lozka , cyc w buzie i spalismy znow , rano krzyk bol brzucha , wsadzilam termometr w pupe , pomoglo , dalam butle i spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii znów
 
hehehe widzę, że Sebusiowi spodobała się butla:-), moja mama opowiadała mi, że ja jak dostałam pierwszy raz butelkę przespałam 12 h, a normalnie to 3 robiłam wszystkim pobudkę:rofl2: Sebuś chyba taki sam głodomorek jak ja:-D:-D
Oby jak najwięcej takich przespanych nocy Aureolka:tak::tak:
 
hej Dziewczyny - w Polsce pieknie:tak::tak:- w przeciwienstwie do Anglii nie pada!!! takie troche nudy na pudy, ale po to chyba sa wakacje w domu... hihihi:-):-)

moj bratanek juz po spowiedzi - z wrazenia zapomnial wyznac polowy grzechow:-D:-D:-D, no i juz w zasadzie konczymy przygotowania do jutrzejszej Komunii - oj bedzie wyzerka:szok:...

A moja Paszcza dzis na krociutkiej przepustce, powysylal troszke zdjec - tam tez cieplutko - jeszcze tylko 2 tyg. i koniec "wiezienia". no widzimy sie za 27 dni!!!! buziaki:happy::happy:
 
Aha, nic nie widzę od Goni. Kruszynko, jak Twoje ochudzanie? Ja przeszłam a6W i nadal mam kałdun jak beka:-( Mniejsza beka, co prawda:tak:, ale nadal. Może Twoje wieści z frontu lepsze?
 
Ostatnia edycja:
od sebusia dla cioci gangrenki buziaaleeeeeee , nie daj sie uwiesc wszytkim w tej turcji haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
a wiec tak : papiery zdane , 9 mamy decyzje , A. zostaje czy leci hmmm , wczoraj z Sebusiem bylismy u lekarza na kontroli , nie dokarmiam go , moje mleko jest dore sebus wazy juz 4 800 hahahahahah , tylko to taki typ , ze na cycu siedzy , czy jest glodny czy tez nie .......................Gosia moja wrocila , wiec ja witam serdecznie , Gosia odezwij sie do nas ............
 
Do góry