reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

heheh Gosia heheh Gosia to wariatka do potegi n i za to ja kocham , jej sie nie da nie lubiccccc

cudzoziemiec przylatujacy do Polski na twoje zaproszenie , jest na twoim utrzymani i pod twoja opieka ,wszelkie koszty w zwiazku z jego problemai ponosisz ty , jesli go zapraszasz , moj A. nie potrzebowal ubezpiecznia itp. z tego co wiem Gosi mąz tez nie i innych dziewczyn faceci , dopiero tu na miejscu jesli staraja sie o pobyt dluzszy musza miec ubezpieczenie itp.

to jest to co ja wiem , chyba ze teraz niedawno cos sie pozmienialo

Tayfun Gosi wykupil takie ubezpieczenia sam dla siebie , bo chcial , a tu sie okazalo , ze oni nie biora w urzedzie wogle tego pod uwage i musi wykupic tu jesli chce zostac , oczywiscie ja jej doradzalam , zeby przetlumaczyla to ubezpieczenie i klucila sie z nimi , bo skoro jest wazne na calym swiecie , to czemu ma nie byc u nas??/
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
no to łzdnie pozmieniali , jeszcze niedawno , jak Aykut zalatwiał wize zadne ubezpieczenie nie było potrzebne , a z drugiej strony to paranoja hmmmm kupuja w Turcji ubezpieczenie , którego tu nie chca brac pod uwage , wiec po co kupowac tam , skoro mozna tu , hmmmmmm zgłupłam troche , ale kto trafi za urzędami wrrrrrrrrrrrr
 
Dziewczynki moje, więc podsumowując o wizie: biorę zaproszenie z zabezpieczeniem finansowym na okres około 1,5 do 2 miesięcy w rubryce pokrewieństwo wpisuje OBCY, on bierze papierek z pracy i dowiaduje się w konsulacie co z ubezpieczeniem i biletem. Prawdopodobnie dostanie wizę na miesiąc, to już nieważne byle by w ogóle ją dostał. Zapomniałam o czymś?
 
ojjj, zamieszanie z tymi wizami, ze ho, ho:szok::szok: - wszystko Ilona. Podczytuje, co Dziewczynki "nawypisywaly" i to by bylo chyba na tyle, Poza tym, jesli czegos zabraknie, to powinni Ci powiedziec, abys doniosla, nie? Tak mi sie wydaje:baffled:...

witam oczywiscie nowe Panie - ja nieco zabiegana, bo rodzice wraz z dziecmi mojego brata wpadli w odwiedziny. organizuje czas, jak moge, ale z tego, co widze, to najfajniejsza spr, to fakt, ze przedluzylam im wakacje o caly tydzien:tak::tak:... hihihi rok szkolny zaczyna sie w poniedzialek a oni wracaja dopiero w czwartwk... jutro Warwick Castle - podobno rewelacja! buzka;-)
 
ILONKA to raczej wszystko , zresztą jak pojedzie do konsulatu do dostanie kartkę gdzie bedzie wypisane po turecku wszystko co potrzebne zby wniosek przyjeli.
Jeśli bierze zaświadczenie z pracy to musi pokazać że opłaca ubezpieczenie (coś takiego jak nasz zus). I zaświadczenie też musi być odpowiednie. Niech on poprostu pojedzie do konsulatu i weżmie na piśmie co ma mieć. MY tak zrobiliśmy i nigdy nie było problemu z niczym.
Trzymam kciuki a wiza napewno bedzie.
 
Moniczko, ale Twój Turasek dostał wizę już po wejsciu do Schengen? I bez aktu ślubu nie było problemu, a pierwsza wiza była na jak długo?

Jak tu czytam jakie są problemy z KCP to widzę, że wiza to przy tym jeszcze nic:szok:. Gosieńko, a jak wygląda teraz Twoja sytuacja w Tr, dalej potrzebujesz wizy??
 
Ostatnia edycja:
Ilonka no pewno , że po wejściu do Shengen. Był już w Polsce 4 razy a pierwsza wiza była na miesiąc. Konsul powiedział , że jeśli bedzie wszystko ok.(czytaj wróci do Turcji) to zaraz może się starać o nastepną). Nie mieliśmy żadnego aktu slubu. My nie jestesmy małżeństwem
 
Witam Was serdecznie,
niedawno trafilam na to Forum,a dzisiaj postanowilam do Was dolaczyc,mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona.
Mam na imie Magda,od 3 lat jestem zona Turka,a 5 miesiecy temu urodzila nam sie coreczka-mieszkamy w Antalyi.Obecnie nie pracuje,opiekuje sie moja pociecha-bardzo przepraszam za brak polskich znakow,ale korzystam z tureckiej klawiatury:sorry2:.
Pozdrawiam Was serdecznie w kolejny upalny antalijski wieczor
 
reklama
sommak witaj
Ja też jestem żoną Turka, mieszkamy w Ankarze (trochę daleko od Ciebie) i mamy córeczkę. Na stałe zawitaliście do Turcji?
 
Do góry