reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Witaj Ozkane,
fakt do Ankary mamy spory kawalek,
u nas od poczatku bylo jasne,ze bedziemy mieszkac w Turcji-tu moj maz pracuje-ma tutaj zdecydowanie lepsze perspektywy niz w Polsce,a i mnie do tego nie trzeba bylo jakos szczegolnie przekonywac,poprostu bardzo dobrze czuje sie w Turcji.Byl wprawdzie maly epizod,ze mielismy przeprowadzac sie do Polski,miala mojego meza wyslac tam jego firma,ale temat sie jakos rozmyl,moze jeszcze kiedys do tego wrocimy,narazie jakos szczegolnie sie o taka mozliwosc nie staramy.
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)
Widzę , że jednak można się zaaklimatyzować w Turcji:) No ale Alanya wiele się nie różni od miast europejskich:)
Pozdrawiam z deszczowego Wrocławia
Monia
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam Cię Sommak serdecznie i bardzo zazdroszczę tych upałów w Antalyi:tak:. Z tymi lepszymi perspektywami w Turcji to rozumiem, u nas jest podobnie i ja też bardzo dobrze tam się czuje, ale w naszym przypadku w grę wchodzi Istambuł:szok:

Gosiaczku nasz kochany WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Ciebie i Tajfunka z okazji pierwszej roczniczy. Oby nigdy więcej nie było żadnych rozstań, a KCP szybciutko trafiła do Waszych rączek. Ściskam Was mocno:tak::tak::tak:.
 
witam serdecznie i ja nową szczesliwa zonke Turecką , fakt Alanya to prawie tak jak Europa , wiekszosc roku to tam sezon i kupa turystów , a miejscowi juz sie tak z nimi osfoili , ze traktuja jak swoich i niczego sie nie dziwią , co innego miasteczka nie turystyczne np. Gaziantep , gdzie niby ja mialam zamieszkac , ale dzieki Bogu inaczej sie stalo........a może nie hmm kto to wie......

GOSIENKO MOJA KOCHANA SIOSTRZYCZKO MOCKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS TYLKO TYLE , BO RESZTE WIESZ CO JA BYM DLA CIEBIE CHCIAłA......

Idealna odezwij sie i tu czasem maupo.....
 
No Gosia:) widzę że szczęśliwa mężatka z Ciebie:) oby tak dalej. Ściskam mocno i życzę conajmniej 100 lat w szczęściu z Turaskiem:) bo z nimi fajnie jest!!!!
 
kazdy nowy dzien ma byc przede wszystkim nowy , inny , odmienny , nie nudny , uroczy , w kazdym nowym dniu odkrywajcie na nowo siebie , niech wszystko bedzie cudowna niespodzianką ......oby to zycie bylo nieustajaca , wesoła przygoda i podróżą w drodze do tego zycia prawdziwego w wieczności
 
reklama
gdzie sie wszyscy podziali?? co u was?? czemu tu cisza?? u mnie bez zmian , Sebus marudna pijaweczka zajmuje mi cały dzień i noc hehe wiec mam mało czasu , chyba juz czas na zęby powoli , wiec marudziarstwo sie zwieksza , Aykut nie ma pracy , wiec cienko sie przedzie nam strasznie ,coraz czesciej mysli z tego powodu o powrocie do Turcji , lub o pobycie u ojca w niemczech hmmmm , ani jedna obcja ani druga jakos mi nie lezy .... wrrrrrrrr
 
Do góry