reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

no prosze - Oxford, to rzut beretem ode mnie, bo ja mieszkam w Banbury... co do wyjazdu do Polski, to z brytyjskim paszportem nie powinno byc zadnych problemow. a rodzice... moi tez sie szykowali na pierwsze spotkanie... hihi teraz, to juz jak czlonek rodziny, wiec nie ma "wielkiej paniki" ... buzka







 
reklama
witam:-) no prosze jaki ten swiat maly:tak: no mam nadzieje ze masz racje i wypad do Polski bedzie udany:tak:. a poza tym co tam u ciebie ciekawego slychc?? jakbys byla w Oxfordzie przejazdem zapraszam na kawke:-) ale ta pogoda jest straszna zimno i na dodatek na weekend zapowiadaja deszcze a ja mialam zamiar na maly shopping sie wybrac:-) pozdrawiam goraco
 
Gangrena - wybaczone , bo jak widzisz, troszke tu ucichlo, wiec nie Ty jedna winna... hihihi

Tyle, ze ja nie odpuszcze - o tym, ze jest zwiazek, to wiemy, ale poza tym nic wiecej. Pytalam juz kiedys o jakies szczegoly, ale mnie zbylas, a wiec ponawiam pytanko ...

Ja zapisuje sie do druzyny kibicujacej "za", w znaczeniu: "oby sytuacja nabrala ponownie kolorow" .. hihihi pozdrawiam


Dzięki za kibicowanie. :* Że sobie tak pozwolę Cię obslinić. :-)
Dobra, tym razem nie zbędę Cię, panno Sh. :-p

Ja jestem skryta, nieufna, nie lubię na necie się wywnętrzniać, więc przepraszam za brak szczegółów itd. :sorry2:
Z Turasem kawałek czasu się znam, w tym roku (jak wiecie) byłam w TR. Niedawno on przybył, ale tylko na weekend. Kraków powitał nas piękną aurą :tak::blink: i byłoby idealnie <pozdr;) >, gdyby nie to, że mieliśmy wiele spr wyjaśnić, pogadać długo i namiętnie ;-), bo ostatnio niemal wcale nie mamy okazji. :-(
Właściwie...Turas jest tak zajęty, że nawet jak ja mam czas, on NIBY też nie ma akurat pracy, projektów, studiów i Bóg wie czego jeszcze, to i tak...spotka się ze znajomymi, a ja jestem (czuję się) jak na bocznym torze.
Przez ostatnie miesiące na necie to bardziej przez przypadek się "spotykamy", a i wtedy tylko pierdoły jakieś lecą i "tęsknienie".:huh:

:-(

Ma zjechać w styczniu. Potem: zobaczymy. Wcześniej były plany mojej podróży w okolicach marca, ale może będzie już "po wszystkiemu"...? :hmm:
 
Gangrena nie tylko u Reni se kurna przekichałaś, ja też nie mam zamiaru Ci niczego wybaczać, tak nas podczytywać i się nie odezwać, hmmmmm nieładnie:szok:

Witam Cię Bajda cieplutko;-). Co do Twoich wątpliwości to mogę zapewnić, że sama to na pewno nie jesteś. Fakt, świadomość, że inni mają tak samo pod górę ,jak my, pomaga:-). Razem jakoś raźniej:tak:
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie kobietki bardzo goraco:) przyznam sie ze jesli chodzi o sprawe religji uspokoilam sie i juz o tym nie mysle tak bardzo bo z drugiej strony lepiej cieszyc sie z wszystkiego co sie teraz dzieje niz zamartwiac sie jak to wszystko bedzie a poza tym zadne z nas nnie jest zadnym fanatykiem religijnym takze jak na razie nie mielismy konfliktow z tego powodu:-) szczerze ostatnio porozmawialismy i mniej wiecej kazde z nas wie co chce co prawda sa pewne sprzecznosci ale jestem pewna ze dojdziemy do jakiegos kompromisu:tak: ale bardzo dziekuje za mile powitanie, otuche i szczere odpowiedzi:tak:mam nadzieje ze bedzie nam sie milo pisalo bo naprawde lubie ten blog i sie wszystkie polubimy:-) choc na razie jestem nowicjuszka:-D ale mam nadzieje ze szybko to sie zmieni a swoja droga nie uwazacie ze dzieci z mieszanki polsko-tureckie sa najslodsze i piekniejsze jak dla mnie sa takie wyjatkowe;-) co prawda nie mam jeszcze swoich ale po waszych zdjeciach widze ze jedno slodssze od drugiego:-);-)i od razu czlowiek nabiera ochoty aby miec takie malenstwo.lepiej juz skoncze zeby nie zanudzac:-) pozdrawiam i zycze milego dzionka;-):tak:
 
reklama
Do góry