reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Cześć,

MilenaZagi ojej to głupotkę palnełam :) ale mam nadzieje, że wybaczysz ;) a jak twój dzidziuś ma na imię ?

Ja właśnie siedzę na Internecie i szukam lotów do Stambułu.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety... ceny ida w gore :/ A ja planowalam wrocic na swieta i jakos czaaaarno to widze :) Pewnie juz jestes w Stanbule, to napisz ile placilas? Ciekawa jestem :)

Pozdrawiamy :)
 
Hej,
nazywam się Weronika i jestem tutaj nowa i trochę młoda...
Jestem z Turkiem od roku, on planuje przyjazd na stałe tutaj...szuka pracy i mieszkania, ale jakoś w Polsce ciężko widzę sytuację z pracą. I strasznie się boje...
 
hej,

MilenaZagi w Stambule bylam chwılowo obecnıe wypoczywamy u rodzıny meza.


Powıem jedno Turcja jest przepıeknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ı zadne zdjecıa tego nıe oddadza !!!

...tylko jedno mı nıe odpowıada upaly 35 stopnı ... nogı mı puchna, nabawılam sıe zapalenıa gardla - o ironio! :) za rok wracamy dopıero najwczesnıej w pazdzierınıku ;)

pozdrawıam
 
Ostatnia edycja:
Zapalenie gardla??? W taka przepiekna pogode?? eeee... Nieciekawie... Szybkiego powrotu do zdrowia Aylin!!! Co do kraju... rzeczywiscie przeeeepieeekny :))) Znalazlas mieszkanie? Ja niestety nie mam nikogo, kto by pomogl :/ wiec mam nadzieje, ze jakos sobie poradzilas???

Czesc Weroniko! To mieszkac chcecie w Polsce??

Pozdrowienia dla wszystkich Dziewczyn :)
 
Cześć Wszystkim :)

Dawno mnie tutaj nie było ale niestety widzę, że postów nie przybyło :(

Witaj Weroniko :) troszkę późno ale lepiej późno niż.... ;)


Pozdrawiam Was
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, ja mam nietypowe pytani;-):tak::-D
pisze sie "kebab" czy kebap"? moja przyjaciółka ma knajpke i ma to danie w ofercie i w jej karcie jest napisane "kebap" ale mnie sie wydaje, że jednak "kebab" powinno być? Przepraszam, jeśli moje pytanie wyda wam sie głupie, albo niestosowne, ale uznałam, że jesteście symatyczne i nie obrazicie się, jeśli zapytam:-)
 
reklama
Do góry