reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Meldujemy sie po wakacjach, bylo cudownie, krotko i meczaco, to tak reasumujac nasz pobyt w Polsce, ale dobrze tez znalezc juz sie w domu.

Gosiu w tym waznym dla Ciebie dniu, zyczymy Ci duzo milosci, radosci i niezapomnianych przezyc.
Jestesmy z Toba calym sercem.

wedding29.gif

Witaj Doris, calkowicie sie z Toba zgadzam, slub w przypadku zwiazku z obcokrajowcem ulatwia zycie i upraszcza biurokracje, zarowno w Polsce jak i w Turcji.

Czy ktoras z Was nie zna telefonu do NataTur, albo nie wiecie czy bedzie korzystala z internetu w czasie pobytu w Alanyi? Bardzo chetnie bym sie z nia spotkala, jezeli znajdzie czas;-):-). Zostawilam jej na wszelki wypadek wiadomosc na privie
 
reklama
Witaj Tetka po wakacyjnej przerwie, razem z mężem byliscie w polsce czy tylko z Teo? Co w ogóle nowego słychac w Alanyi? Ja nie mam żadnych namiarów na Nata Tur :-(

Gosia- na pewno jetseście juz po wszystkim :tak: Wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia
Miłość jest życiem w całej swej pełni, jest jak puchar pełen wina, żyjemy na świecie dotąd, dopóki kochamy.
Przez długie lata wspólnego życia w małżeństwie bądzcie ze sobą złączeni jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, a mimo trudności życiowych niech was mech zniechęcenia nigdy nie obrasta.
Życzeń przesłanie młodej parze:
mliczenie- to niepewność i strach, więc kochani nie róbcie tak,
nie milczcie gdy wam będzie źle- takie życzenia wam właśnie ślę.

MIŁOŚĆ TO PODRÓŻ W NIEZNANE- WIĘC ŻYCZYMY MIŁEJ PODRÓŻY






 
Gosiaczek to jak masz teraz na nazwisko???
Kochane, abyśmy doświadczyły na naszym forum jeszcze wiele takich chwil jak dzisiaj- mam tutaj na myśli Aureolę, Nata Tur, Doris, Shirę - jejku, mama nadzieję , że nie pominęłam żadnej z nas , która nie stanęłą jeszcze na slubnym kobiercu- jesli tak to bardzo przepraszam, ale piszę w biegu ( lecimy na dancing:-) ) Leyla- wy macie swoją cudną rodzinkę od wielu lat więć tak jak pisałas papier to zbędność ;-)

Co do zmiany wyznania to ja akurat nie zamierzam tego zrobić- za duzo czasy studiowałam Islam, na studiach i byłam na wielu konferencjach organizowanych przez Instytut Arabistyki w W-wie ( m.in. Daneckiego) i niestety ale wiel by tu pisać- po prostu jest w tej religii tyle dogmatów , zasad, które mi nie odpowiadają. A zmieniac religie tylko po to żeby sprawić radość rodzinie męża?- NIGDY. Musiałabym to zrobic tak jak w waszym przypadku - z przekonaniem- a tego niestety nigdy nie zdobędę dla Islamu.Juz same obrządki chowania zmarłych napawają mnie lękiem.......Ale o kwestiach związanych z islamem nie ma jak pisac bo to temat rzeka.
A reszta dziewczyn? Są wśród nas jakieś muzułmanki?
 
reklama
Czesc dziewczyny. Witam ponownie.
Tak sobie czytam i czytam ostatni temat jaki poruszylyscie, czyli temat religii.

Melek zgadzam sie z Toba w 100% ze to wazne aby poznac religie meza i byc moze dzieci. Przyznam sie ze wiem sporo na temat Islamu ale chyba to za malo. Ja pozostalam przy swojej religii ale nasza corcia bedzie muzulmanka. Czasem mysle ze przydaloby sie dowiedziec wiecej o Islamie. Jak mozesz udostepnic jakies informacje, ksiazeczki byloby fajnie.

Gosia najlepsze zyczenia ode mnie:
W tej uroczystej chwili, gdy słowo tak oznacza zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości.
Dobroć, mądrość niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia nigdy nie brakuje.

:-)​
 
Do góry