reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Tetka miłego babskiego wieczorku , wszytkim wam dziewczyny miłego weekendu zyczę , ja cały leniu****e w łózku , choć dzis jeszcze chcą znajomi mnie wyciągnąc na grzyby haha juz sie smieje bo ostanie grzybobranie w tamtym roku skończyło sie dość smiesznie , Karolcia to mam rozumiec że finish twego remontu i juz zaczynsz powoli troche odpoczywać??/ pozdrawiam jeśli znajde to wkleję wam napisane śmieszne opowiadanie hmm '' coś'' o grzybobraniu moim i mej kolezanki w zeszłym roku ..
 
reklama
3-09-06
bo to było tak – jade sobie z sylwią borem lasem widze grzyba zatrzymuje sie a tu nagle łup mysle k............ co to?? pazury mam wbite w ziemie niemoge sie ruszyć nos opiera sie o rower a na dupie mam cos dziwnego nagle słysze jej głos – weż mi kó........... pomorz- powoli odwracam głowe i widze Sylwke na mojej dupie w conajmniej dziwnej pozyci nosem przy ziemi z koszykiem na głowie a miały byc tam grzyby pazuru ma też wbite w ziemie kolano zepsute łokieć złamany noże lerzą gdzies obok niej a na plecach ma rower i sie drze – weż sie k............. nieśmiej tylko zdejmij to ze mnie już no!!! i pomorz mi sprawdzić czy umie chodzić jeszcze a rowery powinny mieć swiatła stopu k.........!!!!!
 
więc na tym koniec mojego pisania , jesli kogoś uraziłam sory , mój dyslektyzm jest problemem moim , skoro to az tak razi , juz mnie tu nie ma , ozatym Melek słowa na k było tylko k.......... , moje miaseo jest pełne prostych ldzi nie cedzacych słów miedzy zembami ale za to pełnych szacunku i inteligencji kiedy jest ona potrzebna , przepraszam , postaram sie znaleźć inne forum , może tam zaakceptują mnie taka jaką jestem pozdrawiam dziewczyny i juz nie brudze tego forum mym pismem
 
AUREOLA NO CO TY SŁOŃCE- DLACZEGO MASZ OPUSZCZAĆ NAS TERAZ GDY SIE TAK JUZ ZŻYŁYŚMY ZE SOBĄ.:szok::szok::szok::szok::szok:

JAKOS DO TEJ PORY NIKT CIĘ NIE KRYTYKOWAŁ Z POWODU TWOJEGO PROBLEMU - I NIE CHCĘ ŻEBYŚ TERAZ Z TEGO POWODU NAS OPUSZCZAŁA.

to że napisałaś opowidanko uzywając pierwotnych cytatów- nie dokańczając ich- nie powinno rzutować na twoje byc albo nie być na naszym forum. Jesteś z nami już bardzo długo i jesteś juz częścuią historii naszego forum, razem go współtworzymy i musisz być z nami - myślę że nie tylko mi nie przeszkadza twoja dysleksja- wiele ludzi musi z nią żyć.
ZOSTaŃ Z NAMI.


Melek-- jeśli nie możesz sobie poradzic z odczytywaniem postó Aureoli- to po prostu je omijaj i czytaj inne. Unikniemy wtedy kolejnych nieprzyjemnych starć na forum- ostatnio naprawde momentami było nieprzyjemnie - a chyba nie po to nam to forum dziewczyny co???????????
 
:szok::szok::angry::angry::angry::angry:

Melek,dla mnie już na tym forum nie istniejesz.
Jak mogłaś coś takiego napisać?Jesteś małym człowiekim.Jesteś po prostu podła.Rzadko używam takich słów,ale tym razem muszę.Moim zdaniem powinnaś opuścić to forum i zająć się czytaniem angielskiej literatury.
A co do języka,zastanawiam się czy po 50 latach emigracji będziesz w stanie posługiwać się tak piękną polszczyzną jaką posługuje się p.Anders.

Aureolo,nie opuszczaj tego forum,bardzo Cię proszę.Ono już nie będzie takie same,będzie nam Ciebie brakowało.Wnosisz tu sporo życia. My rozumiemy to co piszesz i jak piszesz i to jest najważniejsze.Nie przejmuj się tym,co napisała Melek.A poza tym nie denerwuj się,bo Ci nie wolno.Czekamy tutaj na Ciebie. Mam nadzieję, że pozostałe dziewczyny myślą podobnie.
 
Auerola no co Ty! Gdzie Ty sie wybierasz:szok: To forum jest rowniez jak najbardziej Twoje, do tej pory nikt nie mial problemow z odczytywniem Twoich postow, wiec sie tym po prostu nie przejmuj i zostan z nami, bo bedzie nam bardzo przykro jezeli odejdziesz:-(
 
kochane jesteście dziewczyny bardzo , jak już powiedziałąm Karolci , zostanę i nie chce nikomu sprawiac przykrości i nie obrażam tez ludzi , zycie nauczyło mnie szanować każdego , wiem tez ze nikt nie jest idealny , każdy ma swe zalety i wady , sznuje was bardzo więc tez nie napisałam tych słów na k.... uzywając własnie kropeczek , ortografia hmmm czy jest aż tak wazna by byc człowiekiem normalnym naturalnym i szczerym hmmmm nie sądze , opwowiadałam dziś Karolci o mojej profesorce j.polskiego w l.o która bardzo szanowałam i szanuje jej wiedza była ogramna i nie kończyła się na j.polskiem była oprócz tego życiową kobitką po prostu , uczyła mnie 3 lata i przez 3 lata nie usłyszałam od niej słów krytyki , a co najlepsze pomimo swej ogrąmniej wiedzy i inteligencji imiala z nami żartowac czasem słuchajac nawet niestosownych kawałów i żartów , umiejąc sie z tego smiać , byla czlowiekiem , do mojej pracy przychodzi wiele wykrztałconych ludzi , dziewczyny jakie kawały opowiadaja hahaha ja potrafie sie śmiac puł dnia czasem ....tv hmmmm tam tez widzimy ludzi inteligntnych i na pozycjach , logiczne w poważnych kwestjach uzywaja słów dobranych do sytuacji i cenzurowanych , ale wielokrotnie widziałam te same osoby w lekkich programach umiejace sie smiać z niecenzurowanych żartów i sami takowe opowiadaja , nie sądze że kawał żart , którym chcemy czsem rozbawić czy dodać pinkanteri czemuś czyni nas nikim , 0 wartości , ,,,, dziewczyny dziękuje wam że ejsteście normalne ,,,, a swoja drogą nie wierze że czasem słowa nie cenzuralne potocznie zwane brzydkimi i bluźnieniem czy przeklinaniem , nie wyrywa się czasem każdemu człowiekowi i nie sądze żeby to swiadczyło o jego inteligenci , oczywiście na wszytko jest miejsce czas i pora ....... a ja chciałam tylko rozbawić dlatego też zakropkowałam reszte częśc słowa , jeszcze raz dziękuje dziewczyny że jesteście normalne i naturalne :tak:
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry