reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Ramazan... Jak to Serdar stwierdził w Polsce on nie jest muzułmaninem i go nie obowiązuje a w Turcji to on jak to stwierdził odwodniłby sie i umarl z glodu....

Ale sie zezloscilam.....
dzisiaj w rozmowach w toku bedzie cos o mieszanych zwiazkach z muzulmaninami.....
cos tam jak muzulmanin traktuje kobiety....
slcuhajcie ja nienawidze takich programow bo moje glupie ciotki ogladaja taki program i wydzwaniaja do moejj mamy pozniej i gadaja jej takie bzdury....
uff wiem ze nie powinnam mowic o ciotkach ze sa glupie ale naparwde czasami niemadre:p:p
ale naprawde nie lubie tego typu programu jak rozmowy w toku czasami jest to ciekawe ale zazwyczaj przychodza tam skrajne osoby jak np. skrajni muzulmanie
ludzie to ogladaja i pozniej mysla o arabach turkach jak o zwierzetach....
hrrr
ale z ciekawosci obejrze te rozmowy w toku i zobacze co tam znowu "madrego" opowiedza....
 
reklama
oj oj tak Nata ja też znam to , program lub artykuł w gazecie czy internecie , tyle że u mnie nie do mamy tylko do mnie ,Renata ty uważaj , pilnuj się , nie beierz ślubu hce byc tu niech będze po co ci głupi papierek , nie zapisuj dzicka na niego itp. znam to bardzo dobrze , co do Ramadanu nie rozmwiałąm z Aykutem na ten temat , czytałąm w internecie jak to wygląda , ale musze go zapytać z samej ciekawości czy on pościu , zdaje mi się ze nie , ale kto to wie..........
 
Aureola - na mnie takie programy jak płachta na byka....
naparwde......
w dodatku jak obejrzysz jeden drugi taki program zaczynasz sie zastanawiac czy i twojemu chlopakowi tak nie odbije.....szkoda gadac....
 
Tez widzialam zapowiedz tego programu. Juz sam tytul daje do zrozumienia, jak mniej wiecej bedzie on wygladal "czy muzulmanin moze wymienic zone na wielblada". Pewnie beda szukac taniej sensacji i jak wspomniala Nata przedstawia jakis skrajnych muzulmanow...Postaram sie to obejrzec, choc domyslam sie, ze bedzie "goraco". Najgorsze jest to, ze wlasnie potem czlowiek robi sobie sieczke z mozgu i przestaje racjonalnie myslec...Pisalam juz wczesniej, ze sama niejednokrotnie mialam watpliwosci przez tego typu artykuly i programy. Najrozsadniej chyba byloby sie tym specjalnie nie interesowac, ale z drugiej strony ciekawosc bierze gore.
Dzisiaj rano na TVN byla krotka rozmowa z muzulmankami mieszkajacymi w Polsce i musze przyznac, ze podobalo mi sie. Byla pozbawiona wszelkich stereotypow, fajna i obiektywna rozmowa oraz wypowiedz jednego ze znawcow islamu (Polak), ktory tlumaczyl, ze religia ta nie ma nic wspolnego z terroryzmem i bardzo czesto jest blednie interpretowana. Oby wiecej wlasnie tego typu programow, uswiadamiajacych ludziom realia, a nie szukania taniej sensacji...
 
Dziewczyny,nie nakręcajcie się niepotrzebnie. Jeszcze nie wiecie co będą mówić w programie,a już wiecie,ze będzie źle. Tytuł programu prowokacyjny,ale być może dlatego,aby przyciągnąć wielu słuchaczy. Uczestnikami mają być i sami muzułmanie i Polki będące w związkach z muzułmanami,więc na pewno będzie ciekawie. Zastanawiam się tylko,czy Turcy albo dziewczyny związane z Turkami też będą. Bo jednak isnieją duże różnice między Turkami i Arabami w ich podejściu do religii, a co za tym idzie i w stosunku do kobiety.Mam tylko nadzieję, że kobiety występujące w tym programie to nie będą same neofitki.
Oglądajmy.
 
rozmowywtoku.onet.pl a ja wcale nie mam zamiaru oglądać tego[ a moze się skusze] programu dziewczyny , na mnie one nie działają , ale jakośspecjalnie nie mam ochoty go oglądać , jak juz pisałam wcześniej moim zdaniem na całym świecie można trafić na ludzi i na '' taborety '' , wiem że którąś z nas też mogą różne rzeczy spotkać bo w religi naszych panów akurat różne niemiłe historie życiowe są bardziej prawdopodobne , ale jeśli już takiego wyboru dokonałyśmy co do mężczyzn życia , to nic innego nam nie pozostaje jak przkonać się na własnej skórze co będzie i jak będzie oczywiście z pewną dozą ostrożności ja cały czas mam w pamięci post Karolci '' nam się uda '' dodaje mi sił , i mam wielką nadzieję że trafiłam na człowieka ......................
 
Witajcie,

Nie mam ostatnio czasu zeby usiasc i cos napisac, troche mam zametu w pracy, a Teo po wakacjach z babcia troche sie rozpuscil i nie chce mi sam po nocy spac wiec i w domu nie specjalnie mam czas bo co wejde na strone to cos sie dzieje. Ale obiecuje nadrobic wszystko jak nie jutro to w poniedzialek:tak:
Napiszcie prosze po programie bo ciekawa jestem co beda mowic a niestety nie mam tutaj tvnu.

U nas w biurze na jakies dziesiec osob wczoraj poscilo piec, dzis cztery. U mnie w rodzinie oprocz mojego meza posci tesciowa i ona napewno bedzie poscila przez caly czas, oprocz tego szwagierki i szwagier, ale oni moga sie po jakims czasie wykruszyc. Ja jestem od probowania kolacji, zeby sprawdzic czy wszystko jest dobrze przyprawione :)

Pozdrowionka
 
No i jak kobitki widziałyście ten program? ja nie oglądałam ale bardzo bym chciała się dowiedzieć jak wyglądała dyskusja. Z reguły nie ogladam takich programów bo z góry przypuszczam jakie będą opinie .

Co do postu to Ali nie pości, w Turcji po 2 dnaich się już poddaje. Lubilałąm natomiast przygotowywac kolacje w tym okresie, zawsze takie obfite i uroczyste były. W ogóle ten pośpiech ludziz pracy na kolacje rodzinną, cudne zapachy unoszące sie w powietrzu przy każdym domu- coś w tym jest , że tak urzeka. Ali na pewno chciałby zdąrzyć na Kurban bayrami- ale cos w to wątpie żeby do tej pory sie tutaj uporali z ta restauracją.....
 
reklama
Obejrzalam ten program i w zasadzie nie wniosl do mojego zycia niczego nowego :-)

Standardowo - byly osoby, bedace obecnie w tego typu zwiazkach i podchodzace optymistycznie do tego, oraz pani ktorej sie nie udalo i w zwiazku z tym nie wierzy zeby moglo byc inaczej.

Cala dyskusja byla skupiona na malzenstwie - co mowi o nim islam, warunki kontraktu, rozwod, prawa do dzieci itp. No i oczywiscie nie obeszlo sie od slynnego przyzwolenia islamu na bicie zon:-) :-) (z tym pani prowadzaca wyskoczyla na "dzien dobry"). Wedlug mnie zabraklo opowiesci takich z zycia codziennego, bo w moim odczuciu wypowiedzi gosci byly jakies takie bardzo teoretyczne..

A tytul programu - jak sugerowala wczesniej Bemol mial na celu przyciagniecie widzow.
 
Do góry