reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

''jeszcze jedno jeśli wiza kończy się we wrześniu a on przyjedzie w maju czy przedłużyć wize można w Polsce czy trzeb wracać koniecznie do Turcji?''

są określone waruni , przedłużenia wizy , bardzo sztywne , ale istnieje coś jak KCP - karta stałego pobytu lub czasowego , o którą ubiegasz sie na 45 dni przed końcem wizy


a tak na marginesie , dzidzia już mi w brzuchu się nie przesywa , już wyraźnie sie rusza i wczoraj w nocy dostałam pierwsze kopniaki hmmmm hahaha zastanawiam się czy tak już do końca życia , będe kopana hahahaha
 
reklama
ok dzięki Aureola za info....
a co do dzidzi....
hmm ale to musi byc fantastyczne uczucie.... hmm własnie probuje to sobie wyobrazic :) tak poczuc kopniaczka od dzieciaczka :)
wiem wiem ze dla kazdej przyszlej mamy jest wazne aby dziecko bylo zdrowe i silne i oczywiscie tobie tego zycze ale jaka plec ci sie marzy ?:)
albo ktora preferujesz:)
 
hmm , od 13 lat marzyłam o dziecku ,,,,,,i,,,,,,,,mammmmmmm , płeć mało istotna , oby zdrowe ale ale ale ale tak gdzieś w środku , chiała bym żeby to była mała niunia - dziewczynka o imieniu Aurora mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm to tak gdzieś głęboko we mnie tkwi
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Czolem dziewczyny, znowu zniknelam na jakis czas, troche pracy duzo sie zrobilo, a do tego komputerek nam w domu padl i od ponad miesaica lezy gdzies w serwisie w Stambule. Ostatni raz Tosiek go uzywal i ogladal na nim teletubisie:-) ciekawa jestem czy to ma jakis zwiazek z popsuciem sie komputera, teletubisie tez sobie leza w Istambule:-) bo sie nawet komputera nie dalo otworzyc. Nic to postaram sie teraz jakos lepiej zorganizowac i zagladac to czesciej. no i troche musze sobie poczytac co tu sie ostatnimi czasy dzialo.
Buziaki
 
hahahaha piłkarz Aykut junor hahahahaah znowu sie ubawiłam , czesto rozmawiamy tak , znak zodjaku baran - crazy , ja to wiem , najlepsza koleżanka ma z pod barana , Aykut też - choć on siebie nazywa Aries , ja to ryba , dziecko ma sie urodzić 13 marca , ale to takie wiliczenia , że mozna patrzec 2 tyg w ta i 2 tygodnie w drugą strone , więc ja mówie tak , on szalony , koleżanka też , ale świetnie daja sobie rade w zyciu ,a ja ich uwielbiam , choć czasem nieźle daja w kość , ja miekka d,...... i płaczliwa , pesymistka , prosze prosze prosze niech dziecko sie urodzi po 21 marca to minie mój znak ryb , a będzie baran , ale z drugiej strony z 3 baranami w życiu , czy dam rade wytrzymać ?????? ..............oni się smieja do łez ze mnie
 
Nata, wiza do Polski niestety nie daje mozliwosci legalnej pracy w naszym kraju. Do tego niezbedne jest pozwolenie na prace wydawane przez urzad wojewodzki, oraz karta tymczasowego pobytu.
Opcja przedluzenia wizy w Polsce jest w zasadzie nierealna - rozmawialam kiedys na ten temat z urzednikami i pani mi wyjasnila, ze jest to stosowane w sytuacjach gdy np. obcokrajowiec trafil do szpitala i w zwiazku z tym nie moze wyjechac z Polski w terminie. Nie przedluzaja jej tak po prostu.....dlatego, ze ktos chcialby dluzej zostac.....
W takiej sytuacji mozna sie ubiegac o karte tymczasowego pobytu - tutaj formalnosci tez jest caaaale mnostwo niestety...:sorry:
 
reklama
Całe Mnustwo Formalności Oczywiście Ale Nie Wolno Sie Załamywac Jesli Zlozy Sie Papiery W Terminie To Wszystko Jest Do Przejścia
 
Do góry