reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Widzę ,że tu jakieś schadzki sie porobiły:-)
Zazdroszczę wam ,że możecie do sibie pojechać- wszystkie z nas, które miszkaja w Polsce to tak daleko ode mnie, ze dla mnie to niemożliwe aby was odwiedzić. Ja z Dolnego Sląska, a wy to wiekszość z Mazowieckiego.... Ali własnie wczoraj pojechał z dwoma koplegami do Warszawy przedłuzyc paszport temu koledze Turkowi co z Alim pracuje. Samochodem jechali przeszło 5 godzin od nas, więc jest kawał drogi:-(

A ja nie moge sie napatrzyc na malenstwo Reni- wszędzie gdzie sie nie rusze to koło mnie matki zmalenstwami w wózkach i aż serce sie rwie aby miec kolejnego maluszka...Ale póki co musza mi wystarczyc zdjęcia:sad:

Oj daleko daleko, w Polsce daleko, a co dopiero z Turcji :-(

Sebus jest rzeczywiscie sliczny, ogladajac zdjecia czlowiek zapomina jak to ciezko bywa z takim malenstwem, ale Renia zobaczysz, ze niedlugo kolki beda tylko wspomnieniem i te nieprzespane noce pojda w niepamiec. A dla Sebusia wszystkiego naj, naj naj na ten pierwszy miesiaczek.

Karolcia znasz powiedzenie, ze dla chcacego nic trudnego ;-)
 
reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
oj ale tu tematów heheh a nie mówiłam , ze dziewczyny to spiskowcy z krainy deszczowców heheheh czułam to we krwi , Gosia powiedzila ze jedzie z łodzi do radomia autobusem a z radomia do mnie busem , powiedzilam jej , ze jak bedzie w radomiu niech mi pikacza pusci to bede wiedziec , ze jest niedaleczko juz , siedzimy z A. i czekamy , ten oczywiscie w tej swojej a pasy smiesznej pidzamce , czekamy na ikacza goski , a tu telefon , mysle sobie oo dtarala do radomia , odbieram rozmowe , a ta cholera mówi wyłaź pod dzwi szybko ....wiec ja se pomyslalam ze moze w moim miescie taxi wziela i podjechla , dre sie na A. lec szybko gosce pomóz , on wylecial w te smiesznej pidzamce , a ja na klatce gwar słysze , nagle a. wpada i mowi - baby auto where??? go renia??// renia you idealask too come!!!!! ha ha ha ha usmiałam sie , jak tylko wlazły na przedpokój powiedzilam , Goska wiedzialam wiedzialam ty maupu jedna ty , zabije cie . chałupa nie posprzatana , ja rozmemłana , z sebusiem na rekach , a. w smieszej pidzamie ..............................ale to nic było extra i ja tez sie zakochałam w dziewczynach , nie mówie o Gosi bo w niej juz dawno , ale idealna jest supr a jej synek hmmmmmm Kubilayek wowwwwwww złote dziecko , dały mi w niedziele cos czego brakowalo od dawna , normalna rozmowa , luz , komfort , zrobły obiad , naprzywoziły wrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!! prezentów , a co najwazniejsze Sebus ma swoje auto [ wózek] jaka ulga i na spacery chodzimy . Ideala dziekuje ci z calego serca , nie wspomne o Gosce ...........Aykut nie ma kcp , ma wize przedłuzona do 31/05 i am dostarczyc dokumenty , urzyczenie mieszkania i srodki na utrzymanie , ale jest to nie do przejscia , bo ja nie moge mu urzyczyc mieszkania tylko mój urzad miasta , konta załozyc on sobie nie moze bo nie am karty ani nie jest rezydentem , a darowizny nie zrobie bo od 10 000 zł chca 600 zł podatku , a mi kazda kasa na dziecko potzrebna a nie na podatki od pieniedzy które sa jego juz , tylko ze urzad w to watpi i chce darowizne , bo w naszym kraju cudzoziemiec nie moze załozyc konta osobistego i pieniadze ma na moim konci , którego jest pełnomocnikiem hmmm porobane to wszystko , pozdrawiam was dziewczynki serdecznie , Idealna , Gosia , Kubilay buziaczki
 
ciebie by nie obleciało hahaha ciebie nie znałam , wiec jak bym mogła , musiałam hahaha cie dobrze przyjać [ żart] , ale Gośke mogło obleciec hahahaha zreszta to z sympati czystej , nie złosliwe było , Goska rozumie , ty jak mnie lepiej poznasz tez zrozumiesz , ja taka bezposrednia baba jestem , ale nie złosliwa hmmm chyba nie złośliwa hmmm
 
reklama
Jak ja zajdę w ciążę i urodzę, to zrobię wszystko, by nie stracić z Wami kontaktu. :p Jesteście takie pomocne, Dziewczęta!:tak: Aż mi się milej, cieplej zrobiło, a przecież mnie ta syt zupełnie nie dotyczy.

Kochane lale. :blink:
 
Do góry