reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gangrena he dziewczyny maja racje , kolejka musi byc , poczkaj troche , nie goraczkuj sie heheeheh , [byc moze hmmm ] Gosia pojedzie do Trcji , ja pojade , Idealna na wakacje sciagniemy heeeeeeeee i jak tam do ciebie wpadniemy taka banda hmmmm obys nie miala dosc , Kubilay robi za osoby , Sebus jak płacze za 5 , nas doroslych sporawo heeeeeeee wowwwwwww ale by było
 
Ależ, Miłe Panie, źle mnie zrozumiałyście! Wcale się nie wpycham!!!:no: Broń Boże!:szok:
Zachodźcie se pierwsze, zachodźcie...:laugh2: Ja tak przyszłościowo już myślałam. I miałam na myśli ODLEGLEJSZĄ przyszłość.:-)

Póki co, nie zdecydowałam jeszcze jakim materiałem genetycznym się posłużę, tj. brak zdecydowania co do reproduktora:laugh2: A to w końcu podstawa. :-)




Idealna, czymam Cię za słowo! I wcale się Ciebie i Twoich nalotów nie boję! Byleś była z "Kubkiem":-p


Fajne jesteśta!:-)
 
Ostatnia edycja:
Ojojoj ale tu sie narobiło:-), tylko na chwile wybyłam i prosze a tu jakieś naloty:rofl2:
Kobitki to ja też poproszę taki nalot całą bandą:tak: tylko z maluchami obowiązkowo.
 
witam Wszystkie i zaraz przeprasza, bo wpadam jak po ogien, ale tyle sie tutaj ostatnio dzieje:baffled:...
nadal nie mam mieszkania - nikt nas nie chceeee:-:)-( a do tego wczoraj wyladowalam w szpitalu- zemdlalam po raz pierwszy w zyciu i co ciekawe, to nie moge sie nawet tym "pochwalic" bo nic nie pamietam:zawstydzona/y:... badania podstawowe perfekt, wsakaznie na dokladniejsze - neurologiczne, aby wyslkuczyc powazniejsze choroby, takie np jak epilepsja:szok::szok:... przestraszyli mnie na maxa oj, jakies takie pechowe dla mnie to Banbury:baffled:...
na szczescie moja Mordka wychodzi juz za 27 dni;-), a widzimy sie za 40- juz sie nie moge doczekac:-):-)...

ps. Dziewczyny, jak Wy wklejacie te suwaki, probowalam, ale ciagle za duzy, bo mozna niby taki do 2 KB?
 
reklama
Shira słonko trzymamy kciuki zeby '' was ktos chcial'' nie martw sie bedzie dobrze , Gangrenka dobrze ze wyjasniłas sytuacje z czekaniem , to moze ciewczyny cie '' nie odstrzela'' haaaaaaaaaaaaaaaaa u mnie bez zmizn , krzyk , jedzenie , leki , krzyk , dławienie , noszenie , krzyk itp......ale robie kung fu '' nie boli nie boli '' '' dam rade dam rade''
 
Do góry