reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Aureola nie przejmuj sie potem odpadnie opcja noszenie i zastapiona bedzie opcja bieganie i rozwijanie zdolnosci patrzenia pod pelnym katem 360 st. (czyli tzw. oczy wkolo glowy):-D

Shira, mam nadzieje, ze jakos uda Wam sie rozwiazac problemy mieszkaniowe, a to omdlenie czy nie przypadkiem ze stresowania sie cala ta sytuacja?
Co do suwaczka, to z jakiej strony korzystasz ? Bo generalnie wchodzisz na bb w ustawienia, edycja podpisu, tam wklejsz link, ktory podaja na stronach z suwaczkami "Kod BBCode" i powinno byc git.
 
reklama
Shira Tetka ma racje z suwaczkiem , nie wiem czemu nie umiesz ustawic , to naprawde bardzo proste , w wyszukiwarke wpisz suwaczki , wybierz jaki ci sie podoba i stosuj sie do rady Tetki , Tetka moja droga wierz mi wolala bym biegac i pilnowac go , niz sluchac krzyku i nie wiedziec czy go boli czy tak ot tak czy co sie dzieje uffffffffffffff
 
Tak, tak Dziewczyny - robie dokladnie, jak mowicie, ale wciaz mi wyskakuje: Remote file is too long, Wrong file... itp:-(
 
Widzę ,że tu jakieś schadzki sie porobiły:-)
Zazdroszczę wam ,że możecie do sibie pojechać- wszystkie z nas, które miszkaja w Polsce to tak daleko ode mnie, ze dla mnie to niemożliwe aby was odwiedzić. Ja z Dolnego Sląska, a wy to wiekszość z Mazowieckiego.... Ali własnie wczoraj pojechał z dwoma koplegami do Warszawy przedłuzyc paszport temu koledze Turkowi co z Alim pracuje. Samochodem jechali przeszło 5 godzin od nas, więc jest kawał drogi:-(


A witaj Karolcia , Ja ciężarna mama Turecko -Polska nie moge spać po nocach i tak sobie czytam i widzę że ty tez z Wałbrzycha :O) hahaha a to niespodzianka - chyba jest nas dwie .
No to fajnie zatem !
ja w 8 miesiącu ciąży , teraz jestem także w Pl bo tutaj rodze a mąż na razie w Belgii siedzi bo tam sie urodził i tam pracuje i wogóle - w Turcji jesteśmy dosyć często i osobiście chyba wolałabym tam mieszkać niż w Belgii a przeprowadzka mnie czeka juz niebawem .
Także może za parę lat osiedlimy sie w Stambule - mamy czas aż dziecko bedzie szło do szkoly ... kto to wie . Ogolnie bardzo tęsknie za turecką rodzinką , kocham Stambul i Turcje i czuje sie tam jak w domu - no chyba ze mnie w koncu te korki umęczą :O) .
No i pozdrawiam wszytskie mamuśki i kobitki tutejsze :O)
Apropo czy nie znacie jakiś stron z listą imion tureckich , była kiedys taka stronka ale zniknela i nie moge odszukac jej a chcialam zerknąć na żeńskie imiona w razie jakby sie dziewczynka urodziła hihihi
 
Iguanka ostatnie miesiace sa ciezki , wiem ze nie mozna znaleźć pozyci do spania , meczysz sie rozumie , ale z dobrego serca radze , spij jak najwiecej teraz i odpoczywaj masz na to 2 miesiac , potem nie pospisz , wierz mi heheheheheheh
bohttp://www.babynamesworld.com/turkish-names.html a tu masz stronki z imonami Tureckimi
Bebek isimleri .:
 
Dzieki Aureolcia za linka bardzo :D bardzo

no męczę sie nieco , ale śpie potem w dzień , wszytsko mi sie poodwracało do góry nogami :D , jest 13 w południe a ja sie dopiero obudziłam : D
ale ogólnie turecka ciąża sprzyja , nie powiem :D
oj potem to będzie :D :D ale każda z nas musi to przejść i poradzic sobie jakos
 
Piekne dobry wieczor;-)!

Wciaz jak po ogien, ale staram sie nadrabiac zaleglosci:tak:. Zagladam tak z zaciekawieniem, czy moze nie pojawily sie nowe zdjecia Sebcia - przyznaje - jestem oczarowana i czekam na kolejne. Jakby to Ahmet powiedzial: "piekna dziecino"... hihihi:-D:-D

Tutaj sytuacja nieuregulowana - caly czas na glowie znajomych:szok::szok: - nigdy nie przypuszczalam, ze bedziemy mieli takie problemy z wynajeciem mieszkania, tym bardziej, ze nasza sytuacja zawodowa, jak najbardziej stabilna. Mamy cosik na oku, ale zeby nie zapeszac, nie bede sie na ten temat rozpisywac...

Sprawa z omdleniem wciaz zagadka - lece do Polski - TK zamowione, wiec moze dowiem sie czegos wiecej:baffled:...

A w pracy sie rozkreca - trening zakonczony i teraz idziemy, jak to oni mowia: "live". Pozostalo mi tylko przestawienie sie na nocny tryb zycia:unsure::unsure:...

No i oczywiscie caly czas odliczam - moj Ahmet wychodzi z wojska juz za 22 dni:tak::tak::tak:, widzimy sie natomiast za miesiac i 5 dni - teraz to sie dopiero dluzy:-(....

To tyle na ta chwilke - trzymajcie sie cieplutko Dziewczynki. Kosz calusow dla wszystkich maluszkow:rolleyes2::rolleyes2:
 
reklama
Do góry