reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Kasiu, widać po Twoim poście jaka jesteś szczęśliwa... ahhhh - cieszę się swoim szczęściem dziewczyno, ciesz! :tak:

Ewik - czy Twój partner jest Turkiem czy tureckim Kurdem?jakiego jest wyznania? (domyslam się ze muzulmanin?)
powiedz mu szczerze ze dla Ciebie wyjazd do Turcji wiaze sie ze sporym stresem i popros aby byl czujny i Cie wspieral tam na miejscu, a Ty jesli tylko cos bedzie Cie niepokoilo to z nim rozmawiaj

mysle ze rozsadnie byloby tez zostawic namiary na rodzine ukochanego w Turcji najblizszej przyjaciolce, to tak dla uspokojenia rodzinki ;-)

a poza tym, mysle ze wszystko bedzie dobrze, nie martw sie na zapas - tesciowe jak wszedzie, moze polubic a moze i nie :-p
 
reklama
Dziękuję Wam za odpowiedzi, szczerze mówiąc zakładalam że ktoś mi może odpowie za jakiś czas, ale nie tak szybko.... :-)

Suleyman jest pół Turkiem, pół Kurdem. Turkiem po tacie więc, on nawet sam mówi że to jest dla niego ważniejsze... i jest muzułmaninem.

Mam nadzieję że teraz już będzie nam się rozmawiać normalnie, bo przez ostatni miesiąc było ciężko i prawie codziennie się kłóciliśmy, z to z powodu tego że nie pamiętał co mu powiedziałam, a to dlatego że ja mu powiedziałam że się pewnie tam będę dziwnie czułam...

Dwa dni do wyjazdu...:szok:
nie wierzę.
 
Ewiku to chyba dziś lecisz, powodzenia:tak:
A mnie minął pierwszy tydzień roku akademickiego i już marze o kolejnych wakacjach:szok: Ehhhhh
 
Sebus zdrowy i jest ok

do Idealnej pislam sms , nie odpisala

podczas mojego pobytu w Turcji , miaam zaproszenie od kolegi Mehmeta na odwiedzenie Sanliurfy , ale gdy uslyszal o tym Aykut , od razu opierniczyl Mehmeta , pytajac sie czy wie co mi proponuje , Mehmet wzruszyl tylko ramionamy i zapytał
no co ?? chyba jej nie zabija??

no nie nie zabija hehehe , ale gdy zapytalam przewodniczke nasza , co mysli o mojej wycieczce tam , odradzila , co prawda Sanliurfa to nie Diyarbakir , a jednak bali sie mnie tam wziąć
wiem jednak ze Europejki docieraja tam i wracaja ok i nawet zadowolone z wycieczki , ja tylko prosze o ostroznosc i dopasownaie sie do tego klimatu odpowiednio

przedewszystkim zastanów sie czy mu ufasz , jak mu ufasz i go dobrze znasz , jedz z nim i na koniec świat
 
hejka - ja juz w Anglii - niestety ! a wiec wkraczam ponownie do grupy "pary na odleglosc"...

w Turcji upalow to moze nie bylo, ale tutaj to juz "powazna" jesien ... i jutro znow do pracy a tak mi sie nie chce...

pozdrowionka - Kasia







 
idealna jescze nie wróciła najwidoczniej , do kAROLCI NAPISALM NA GG , ALE SIE NIE ODZYWA

my.php


my.php


my.php


my.php
 
Ostatnia edycja:
Coś nasze Dziewczyny zajęte;-)

Witam Cię Kasiu z powrotem w grupie "pary na odległość", dla mnie ta "odległość" staję sie naprawdę nie do zniesienia, tęęęęęsssssknie, bardzo tęęęssssknie, buuuuu:-(
 
reklama
no ja zajeta Seebus zaczyna wszedzie stawac , gdzie sie tylko da i nie zwraca uwagi na to , ze jak tu upadnie to głowe rozbije wiec buuuuuuuuuuuuu jestem znim caly czas

teraz troche zasnol , choc żadko to robi buuuuuu

ma malusieńką kreseczkę na dole po lewej stronie [ ząbeczek pierwszy youpiiiiiiiiii]
 
Do góry