reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

hejka Dziewczyny - dzis bez przeprosin za nieodzywanie sie ... hihihi


zima zapukala do drzwi, a ja, jak nie mialam porzadnej kurtki, tak nie mam. chyba po prostu z domu nie bede wychodzic. tym bardziej, ze nie najlepiej sie czuje - zatoki daly o sobie znac i od paru dni jestem na antybiotykach ...



z dobrych wiesci, to tyle, ze udalo mi sie wynegocjowac urlop w pracy i jade na Sylwestra do mojej Mordy ... zdecydowalismy sie takze aplikowac o wize partnerska - moze sie uda, bo spelniamy wiekszosc warunkow. najgorsze jest to, ze przy odmowie nie zwracaja pieniazkow, a to calkiem spora sumka, bo ok £600. tyle, ze bez ryzyka nie osiaga sie niczego. no i pieniadz to tylko pieniadz ...



a za dwa tygodnie "nawiedzam" Polske i juz sie nie moge doczekac, kiedy zobacze maluchy mojego brata - drepcze po miescie w poszukiwaniu prezentow. na topie wciaz High School Musical, wiec musze sprostac zadaniu ...



buziaki na teraz! Idealna, synek rewelacja - zdjecia super !








 
reklama
Aga, Renia ja też chce mixa!!! :cool2: Wasze są super, Sebusia dawno nie widziałam więc już pewnie z niego kawał chłopa, a młody jak zwykle powalająco przystojny;-).

Kasia ja Cie ostrzegam, że nas tu zasypało i to porządnie, więc zabierz ciepłą kurtkę:tak:

evelle acay witam Cię i jak Renia napsiała czekamy na szczegóły:-)
 
my.php
my.php

my.php
[IMG=http://img385.imageshack.us/img385/6773/zdjcie002gg3.jpg][/IMG

na spcjalne zyczenie Ilonko hehe

cóz ci moge poradzic hmmm DO ROBOTY ZA MIXA !!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Renatko jak tylko mi chłopa z wojska wypuszczą to bierzemy się do roboty hmmm może tylko wcześniej studia skończę:-), żeby się rodzice nie czepiali, chociaż już mi zapowiedzieli, że ponieważ jestem jedynaczką to wnuczek/ka będzie na maxa rozpieszczona przez nich bo mają niedosyt małych dzieci w domu:szok::szok:
 
jenyyyy, jaki Sebek juz duzzzyyy ...

A wydaje sie ze to wcale nie tak wiele czasu minelo, przeciez jeszcze niedawno bylas w ciazy , Aykut mial dopiero przyjechac ....




usciski dla Maluszka - "szczesciarze z Was", tylko pozazdroscic...

P.S. fryzurka na tym wczesniejszym zdjeciu wystrzalowa... hihihi








 
Ilonka powodzenia haha widze , ze wiecej was chce dzidziole ty , gosia hehe oczywiscie zycze wam jak najlepiej , mixy sa meczace , ale zato słodkie jak Baklava mniammmmmm

Shira tak to prawda 23/11 była rocznica Aykuta w PL, sami nie wierzymy , ze tak to zleciało wowwwwwwww
 
eej baby!!!!!!!
ładnie to tak na BB nie zaglądać???!!!:szok: tak do Was mówię:crazy:
A tak na seria to gdzie Was wszytki wcięło?
 
reklama
ja tam pisze cały czas , ale sama do sbiebie nie bede se pisac no nie...........
juz mi sie nie chce cały czas upominac dziewczyny zeby pamietały
 
Do góry