reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy
Popodczytywalam Was troszke i dolanczam do grona mam i tatusiow z Turcji choc jeszcze nie zauwazylam jednego postu od tatusia:rofl2:
Nie dawno zostalam mama Kardelen i jej tatus tez turas... a zebyscie wiedzialy jaka ja bylam przeciw turkom:yes: wrecz poglady rasistowsko-nazi:szok: (przez dluuuuuuugi czas mieszkalam w Holandii a tam turcy sa naprawde rozni)
 
Witam nową Koleżankę:-)

Chyba nowe zagłębie turasków w tym NL jest, a ja myślałam, że z państw Unii to oni tylko do Niemiec "weszli":-D

Idealna Ty mi tu nie wrzucaj, że ja na forum nie zaglądam ok ok???:laugh2:
 
Co racja, to racja Idealna - dla Kurdow ma wielkie znaczenie rozgdaniczenie z Turkami. ja natomiast, pomimo znajomosci historii (moj tato jest historykiem) nigdy nie zwracalam na to wiekszej uwagi ...


po "dluzszej chwili" w Anglii wiem jednak, ze czasem lepiej ugryzc sie w jezyk niz "wrzucic ich do jedniego wora"... na poczatku mojego pobytu tutaj, slyszac wlascicieli pewnego sklepu odnioslam wrazenie, ze mowia po turecku, wiec ich zapytalam, czy sie nie myle, myslac, ze sa Turkami. na co oni zaprzeczyli, tlumaczac iz sa Kurdami. ja natomiast, podobnie jak Mehtapli, wypalilam , ze dla mnie to jedno i to samo, co ich najpewniej ubodlo "do zywego", bo miny mieli, lekko mowiac, niewyrazne... hihi

buziaki z samego rana - wlasnie wrocilam z pracy i lece troszke pospac, przy okazji serdecznie witam dwie nowe Panie: Mehtapli i Evelle Acay !








 
czesc dziewczyny:-)bardzo mocno przepraszam ze sie nie odzywalam ale ostatnio taka jakas zabiegana bylam ale obiecuje ze sie poprawie:tak:a co do roznic turek a kurd to nie mam tego problemu bo moj jest 50:50:-D jakie te wasze dzieciaczki sliczne naprawde tylko pozazdroscic:-) a swoja droga myslalam ze tylko ja z teroryzta sie zadaje hihihiih ale kocham tego teroryzte i nie zamierzam go zmieniac:-) pozdrawiam
 
reklama
witam Laseczki
Bajda jesteś w 100% usprawiedliwiona, ostatnio wszystkie trochę jesteśmy zalatane i jakoś nam nie po drodze na BB:sorry:

Ja mam dziś dzień z serii "nic mnie nie obchodzi, mam dość".
To życie w zawieszeniu mnie wykańcza, dziś habib poszedł do lekarza wojskowego, ma się dowiedzieć kiedy wyjdzie, i jak nazłość nie daje znaku życia, wastałam o 5 dojechałam do Wawy, mam nauki po pachy i już mi się nawet pisać nie chce, a to tego jeszcze grypsko sę przyplątało. Idę się prztulić do kołderki:-(
 
Do góry