reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

a ja jak po ogien , ale zawsze to cos...

lece jutro do Polski i w zwiazku z tym niemilosiernie zabiegana jestem. wizyta krociotka, ale za to zalapie sie na "Mikolajki" i urodziny Babuni - juz sie nie moge doczekac, pewnie jakis pyszny placek bedzie...hihihi

trzymajcie sie cieplutko i do "uslyszenia"!








 
reklama
Dziewczynki jak tam grzeczne byłyście?? Bo o mnie jakoś Mikołaj zapomniał, to chyba kara za nie zaglądanie na BB:szok:. A co tam sam o siebie zadbałam, kupiłam prezent i zrobiłam i leniłam się cały dzień, a nawet z turas wpadł na neta:-)
 
U nas Mikołaj był. Moja Kardelen to takie oczy zrobiła:szok:- bo to jej pierwszy Mikołaj w jej długim 1,5 miesięcznym życiu. Turas nie mógł sobie wbić do głowy jak to Mikołaj 6grudnia przecież 5zawsze obchodziliśmy i tłumaczenia,że to tylko tak w Holandii jest nie pomogły, aha i dlaczego nie ma pomocników.:baffled: jak ja nie mam cierpliwości do tłumaczenia...
A prezenty tez były takie czekoladowe.............:sad::sad::sad: a mnie czekolady jeść nie wolno.
 
Ostatnia edycja:
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
ooo, u nas zostalam ja - dzieciaki brata zachywcone, o mnie "Czerwony" niestety nie pamietal - to juz chyba nie te czasy...


pozdrowionka ponownie z Anglii - troszke sie przeziebilam , wiec mykam do lozeczka... papa








 
Kasia a co Ty tak szybko nam z Polski odfrunęłaś???:szok: Ja myślałam, że to już na Święta zostaniesz.

Aga a Ty mi powiedz, gdzie Turasa tak regularnie wysyłasz? Bo ja nie wiem co się dzieje.
 
oj nie, nie - niestety Swieta spedzam poza domem, a to po to, aby moc stad wyjechac do Turcji na Sylwestra . Wigilia i Nowy Rok wolne od pracy, to niezbyt popularne u mnie w firmie... nie przecze, niektorym sie udalo, ale to tylko garstce...

a w Polsce to bylam u lekarzy. fakt - milutko bylo zobaczyc rodzinke, ale glowny cel to dentysta i chirurg. no i udalo sie - zabki sprawdzone, no i co wazniejsze, to usunelam 2 "rogi" na glowie... hihihi to sie poprawnie chyba nazywa kaszaki. niby jeszcze male, ale co bede zwlekac. moga podobno sie rozrosnac, a ja nie chce wygladac jak jakis potwor . no wiec teraz, do piatku chodze ze szwami na glowie...


buzka z samego rana








 
reklama
Do góry