reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
co prawda, to pradwa - corcia przepiekna ...


ja juz po powrocie z Turcji - szybko minelo a teraz ciezko wrocic do szarej rzeczywistosci - "bzika" dostaje na mysl o tym, ze kolejne spotkanie dopiero na przelomie maja i czerwca...



Ilonka - za chwilke to juz na palcach dloni mozna bedzie odliczac czas do wyjscia... ciesze sie razem z Toba...








 
Bo w tym wojsku to z najmniejszą rzeczą są taaaaaaaaaaaaaaakie problemy, na razie czekamy na decyzje lekarza i wtedy będziemy się martwić:crazy:
 
reklama
LOL.gif


najpierw poczytaj troszkę na temat o którym piszesz a potem się wypowiadaj ;)
Jeżeli mamy takie barachło jak ty do wyboru to dziekujemy ;)

a Polka jestem ;) .i co kolwiek taki śmieć jak ty będzie sobie mówił zawsze nimi będziemy..

więc idx sobie chłoptasiu do radia Maryja czy też do giertycha i znim plan działania omów ;)

nie jesteś nawet godzien żeby tobie odpowiadac ale mnie rozbawiłeś ;)

więc jak taki jestes "polski" patriota to se jedź dalej ;) ..myślisz że kogos wzruszysz takimi słowami ;)

świadczy to tylko o tobie i dowodzi czemu Turek a nie Polak ;)
 
Do góry