reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z terminem na koniec września!

Patrycja0x

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
22
Jak się czujecie?
Macie jakieś objawy przed porodowe?
Jak ze snem, czy też macie za sobą całe nieprzespane noce?
Ile przytyłyście? (Ja 14kg jak narazie, jem sporo slodyczy)
Ja jestem w 35tc.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Jak się czujecie?
Macie jakieś objawy przed porodowe?
Jak ze snem, czy też macie za sobą całe nieprzespane noce?
Ile przytyłyście? (Ja 14kg jak narazie, jem sporo slodyczy)
Ja jestem w 35tc.
Pozdrawiam :)
Ja jestem w 36 tc. Przytyłam już 17 kg, ale startowałam z bardzo małej wagi. Termin na 24 :) W nocy śpię, tylko wstaje na siku co godzinkę i napić się, bo w nocy strasznie mnie suszy. Ale czuje się dobrze, czasem robi mi się duszno i słabo, ale to są takie chwile i po jakimś czasie przechodzi. A tak to prowadzę w miarę aktywny tryb życia, non stop gdzieś latam + mieszkam na 4 pietrze :) Ale nie meczy mnie jeszcze wchodzenie po schodach wiec jest dobrze :) Będzie chłopiec czy dziewczynka ?
 
Ja jestem w 36 tc. Przytyłam już 17 kg, ale startowałam z bardzo małej wagi. Termin na 24 :) W nocy śpię, tylko wstaje na siku co godzinkę i napić się, bo w nocy strasznie mnie suszy. Ale czuje się dobrze, czasem robi mi się duszno i słabo, ale to są takie chwile i po jakimś czasie przechodzi. A tak to prowadzę w miarę aktywny tryb życia, non stop gdzieś latam + mieszkam na 4 pietrze :) Ale nie meczy mnie jeszcze wchodzenie po schodach wiec jest dobrze :) Będzie chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec:) Ja mieszkam na 3, daję radę choć nie jest lekko. Ja startowałam z wagi 67kg, bo na zimę mi się utyło hehe:) bezsennych nocy mam od groma i ciut ciut, a jak zasnę to budzę się co najmniej 2 razy :(
 
Chłopiec:) Ja mieszkam na 3, daję radę choć nie jest lekko. Ja startowałam z wagi 67kg, bo na zimę mi się utyło hehe:) bezsennych nocy mam od groma i ciut ciut, a jak zasnę to budzę się co najmniej 2 razy :(
No ja z 49 kg, ale co tam, zrzucimy raz dwa. U mnie tez chłopczyk. W 35 tc miał 2700 już wiec duży chłopak, nie wiem po kim, bo ja tyle miałam jak się urodziłam po terminie :D a u ciebie jak tam waga małego ? i jakie imię ?
 
O to mój w 32 tc ważył 1700 a w 35 2700 nie wiem jak on to zrobił :D taki skok :D
Zamierzasz rodzić naturalnie, czy cc? Ja nie nastawiam się na żaden poród. Wolałabym naturalnie, ale cc wydaje mi się bezpieczniejsza dla dziecka (boję się że nie dam rady, że ból będzie mnie blokował i że mój bobas na tym ucierpi)
 
Zamierzasz rodzić naturalnie, czy cc? Ja nie nastawiam się na żaden poród. Wolałabym naturalnie, ale cc wydaje mi się bezpieczniejsza dla dziecka (boję się że nie dam rady, że ból będzie mnie blokował i że mój bobas na tym ucierpi)
SN to mój pierwszy poród wiec nie wiem jaki to ból i co mnie czeka, mam nadzieje tylko, ze z malutkim wszystko będzie dobrze i obejdzie się bez komplikacji.
 
Sorki że zwrócę uwagę ale grupy, wątki grupowe itp proponuję dodać " Ciąża, poród, połóg" bądź w podobnych kategoriach a nie w wątkach "potrzebuje porady". TAK ORGANIZACYJNIE
 
reklama
Na forum jest już jeden temat wrześniowe mamy 2019 niżej Link więc zachęcam do zapoznania się z nim nie otwierając nowych takich samych tematów
 
Do góry