reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tomaszowa Mazowieckiego

Dołączył(a)
3 Wrzesień 2009
Postów
1
Witam wszystkie mamy, ale w szczególności te z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Jestem mamą 4 miesięcznej Kingi i pomyślałam sobie, że fajnie byłoby w naszym mieście zorganizować coś w rodzaju klubu mam czy klubu maluszka, mogłaby to być taka nieformalna sprawa czyli spotkania na łonie natury, kiedy pogoda pozwoli albo ... no właśnie, gdzie? Chętnie poznam mamy, które mają ochotę podzielić się swoim czasem z innymi mamami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam annans, jestem kwietniowa mamusia Karolinki, od niedawna mieszkam w Tomaszowie i b.slabo sie tu orientuje jesli chodzi o miejsca spotkan mlodych mam, a klub malucha to swietny pomysl i mam nadzieje ze odezwie sie wiecej mam :)
 

Podobne tematy

Do góry