reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

madzia wlasnie rodzic chce w mikolowie ale jak nie dam rady to w tychach...z tego wzgledu w mikolowie gdyz do porodu sn da sie wykupic zzo a u nas w wojewodzkim nie;/
 
reklama
CZesc dziewczyny, ja wprawdzie nie jestem jeszcze w ciazy, a starac bedziemy sie w przyszlym roku ale juz sie rozgladam za jakas dobra szkola rodzenia. Mieszkam w Mikolowie wiec Mikolow, Tychy byloby ok :happy:
 
Cześć ja jestem z okolic Tychów i właśnie niedawno dowiedziałam się o ciąży. Na razie potwierdziły to cztery testy ciążowe :), ale wybieram się już do lekarza żeby on to potwierdził. Właśnie w związku z lekarzem mam do Was pytanko. Zapisałam się do dr Krzystyniaka, bo czytałam jakieś rankingi lekarzy i wypadł dobrze. Czy możecie powiedzieć mi coś na jego temat? A może polecicie mi swojego lekarza? Dr Krzystyniak przyjmuje niestety tylko prywatnie, a co za tym idzie wszystkie badania( badanie krwi itp.) są płatne no i trzeba długo czekać - ja wizytę mam dopiero 30 kwietnia a dzwoniłam w zeszłym tygodniu.
 
reklama
Witaj elkaa13.
Nareszcie następna mamusia.
Nie wiem nie wypowiadam się na temat dr Krzystyniaka. Nie byłam nigdy u niego. Niektóre go chwalą inne narzekają. Różnie to bywa.
Ja chodzę do dr Kampy. Też przyjmuje prywatnie ale cena jest przystępna. Jest w szpitalu to też jest ważne. Jedyny minus to czasem trzeba się u niego naczekać bo nie ma zapisów i możesz iść z doskoku. Przyjmuje wtorki i czwartki. Plus np. ten że jeśli między wizytami coś Ci wyskoczy nie pokojącego i pójdziesz to nie kasuje albo jakąś symboliczną kwotę np. tylko za USG 20 zł. zeby sprawdzić co z maleństwem.
Chodzę już do niego dłuższy czas. Jest to moja druga ciąża.Nadmieniam iż jestem w grupie jakiegoś tam ryzyka wysokie ciśnienie i wiek (39lat). Leczył mnie na inne schorzenia przed ciążą i dzieki niemu wszystko jest ok.
 
Do góry