reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

i jak po wycieczce

a lezaczek to dla mnie zbawienie maly go uwielbia

a vyliscue w chorzowskim zoo??

MY chyba wybierzemy sie w sierpniu i do rosarium,i moze wezmiemy jeszcze kogos ktoby nam Jasia czasem popilnował i pojezdzimy na karuzelach troche.Tylko najpierw spacerowke musimy kupic.Znasz jakas godna polecania??
 
reklama
my narazie mamy tą spacerówke głęboką, bo na tą parasolke to za mały jeszcze jest i nie chce go tak męczyć, choc przyznam,że wolalabym juz sie na taka prasolke przerzucic bo mniejsz jest i lzejsza....no ale maly jeszcze stabilnie nie siedzi wiec czekamy do przyszlego roku,
a w zoo w chorzowie bylismy.
Filip tez uwielbia ten lezaczek, a teraz sam sie buja i tak mocno wali nogami, ze lezaczek na panelach jezdzi i mamy troszke porysowane hihihi, a najbardziej mi sie podoba jak chce te grzechotki do buzi zabrac i sie denerwuje i krzyczy na nie :):):
ja tam na karuzele nie bardzo....w glowie mi sie kreci pozniej hehe
 
Czy mogę dołączyć...? :)
Mieszkam w okolicach Mikołowa - Łazisk Górnych czyli do Tychów rzut beretem :)
Razem z mężem spodziewamy się naszego pierwszego dzieciątka i będzie to wymarzony synek!
 
witam piątkowo :)

Coś tutaj ciuchutko... Ja robię ostatnie przymiarki to ostatecznego bagazu bo jutro wyjeżdżamy na 2 tyg nad morze :) Już się nie mogę doczekac zapachu i widoku naszego bałtyku :)))
 
Hej Paulinko:) a gdzie nad morze sie wybieracie? my chcemy do Wladyslawowa ale dopiero we wrzesniu bo moj maz jest szefem kuchni i teraz sezon wiadomo wesela itp i urlopu nie dostanie:(.Jeszcze nie do konca wiadomo czy we wrzesniu dostanie bo tez maja od groma imprez.Miejmy nadzieje,bo w pazdzierniku jechac nie chce.W zeszlym roku bylismy w maju w Łebie,a 3 lata temu w Poddąbiu niedaleko Ustki,tez w maju.W ogole kocham Polskie morze.

Poza tym wiesz juz kogo nosisz pod sercem?

A u nas ok.Maly jakos znosi te upaly.Spi ciagle.Teraz wlasnie lezy na wyrku rodzicow i usypia sobie:))
 
mazia - dzisiaj wyjeżdżamy wieczorkiem, zeby te upały nas omineły (mimo ze klima w aucie to słonko ładnie daje popalić a i klima nie najzdrowsza). Jedziemy do miejscowości Karwia zaraz obok półwyspu helskiego :) A Poddąbiu byłam wiele razy :) Tam pojechałam na pierwsze wakacje z moim chłopakiem a teraz już meżem :) Uwielbiam tam wracać... Piekna plaża, mało ludzi, strome zbocza, cisza i spokoj :) Coś pięknego! Teraz też liczę na to ze wypad będzie udany :) Chcieliśmy lecieć gdzieś do ciepłych krajów ale lepiej dmuchać na zimne... Tutaj przynajmniej się dogadam z ludzmi jakby tak nie daj boze coś się stało...
Trzymam kciuki, zeby i Wam udało sie wyjechać na upragnione wakacje :)

A pod serduszkiem noszę synka - Dawidka :) Strasznie się cieszymy bo każde z nas po cichutku marzyło o chłopczyku :) Mąż dopiero chodzi dumny jak paw ;) Przesyłam zdjęcie naszego Skarba:

20 tydzień.jpg

Ja zmykam popakować ostatnie rzeczy, trzeba jeszcze sporo przyszykować i jeszcze fryzjera zaliczyć ;) Trzeba jakoś na tych zdjeciach wyglądac :D:D:D
Jak wrócę to na pewno tutaj zajzę :) Ściskam i Pozdrawiam :*:*:*
 
Witam! jestem mamą 2.5 miesięcznego Kamilka, mieszkamy w Tychach i własnie wyczaiłam to forum. Miło mi do Was dołączyć.

JolaMi ja rodziłam w Tychach, mieszkam na przeciwko szpitala ;], i szczerze mogę powiedzieć że jestem mega zadowolona. Wszystko poszło ok do tego bardzo pomocna położna i fajna p. doktor. Mi się udało trafić na 2 osobową sale więc tymbardziej było fajnie.
Ból jak cholera ale z pomocą męża i takiego personelu mogę rodzić tu drugi raz w przyszłości.
 
reklama
Ja rowniez jestem z okolic Tychow :)

W tyskim szpitalu urodzilam dwojke dzieci, pierwszy porod mialam bardzo ciezki i dlugi i nie do konca jestem zadowolona ale tylko z lekarza........ Natomiast polozne wspaniale, wszystkie......... (przy 2 porodzie mialam polozna aniola!!!) i opieka po porodzie dobra.
Oczywiscie kazdy ma inne wymagania i oczekiwania, ja nie mam zastrzezen....

Trakt porodowy pieknie wyremontowany i dostosowany jak sie da do potrzeb rodzacych

W tyskim szpitalu jest dobry sprzet do ratowania noworodkow, to tez bylo dla mnie jakas wytyczna przy wyborze szpitala......

Jesli uda mi sie zajsc w ciaze to trzecie dziecko tez pewnie bede rodzic w Tychach :)
rozwazam tez Ligote, o ktorej slyszalam mnostwo superlatywow!!!!!!
mam na mysli prywatna klinike w Ligocie
jedyny i duzy dla mnie minus jest taki, ze aby porod tam byl bezplatny, trzeba tam jezdzic na comiesieczne wizyty i placic za nie ok 200zl.........
to moze byc w moim przypadku bariera nie do przeskoczenia...........
 
Do góry