reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witam nowe mamuśki :)
byłam nad naszym morzem, pogode miałam świetną, cały czas słoneczko, a Filip na widok wody aż piszczał z radości :)
Paulinka109 jak Twoje wakacje? udane?

a co do szpitali to też zależy na kogo sie trafi, ja napewno nastepne dziecko będę w Mikolowie rodzić, nie żebym miała coś do szpitala z Tychów, nie rodziłam w nim więc nie wiem jak jest ;-)
 
reklama
:] no to polecamy;p;p ja bym była głupia jakbym poszła gdzieś indziej, swoje mieszkanie widziałam z okna mojej sali szpitalnej;p;p ehh chociaz z jednej strony to był bol jak widziałąm wieczorem że tam się swieci i imprezuja, oblewają małego. Ale ze mna był synuś to najeważniejse. A tak swoja droga cosik nam się pogoda w tych Tychach zepsuła na spacerki, no i w okolicach też;p. Ja na wakacje wybieram się z mężem i synkiem do Niemiec do rodziny, jestem ciekawa jak mały zniesie 1000 km w aucie, alew będziemy jechać nocą więc liczę że wszystko pojdzie gładko. Mam nadzieję że pogoda pod koniec sierpnia będzie już unormowana i wyjazd będzie udany. Liczę na fajne zakupki w sklepach dziecięcych tam na miejscu:].

pozdrawiamy i miłego dnia życzymy
 
witam:)
ja miałam remont i znikłam heh;)

rodzić będę najprawdopodobniej w Tychach:) słyszałam o Mikołowie ale jednak wybiorę tychy bo bliższe ;)

Dziś badaliśmy tętno płodu a za 2,3 tygodnie mam wizyte z usg to powinnam się dowiedzieć co tam w brzuszku siedzi:D
 
gala Hej:-)

No pierwszy bejbik..
A co do szpitala to mam problem między Tychami a Mikołowem... dużo się nasłuchałam na temat wojewódzkiego i generalnie mi odradzano.. ale znowu jest dużo bliżej i chodzę do lekarza, który tam pracuje.. Więc nie wiem, pewnie wybiore Tychy..

A Ty gdzie rodziłaś?
 
co do opinii o szpitalach to tyle ich jest co rodzących :)

ja rodziłam w Tychach moich synków i jeśli dane mi będzie doczekać się jeszcze jednego dzidziusia to też wybiorę Tychy...
mam kuzynki i koleżanki i sąsiadki które rodziły i w Tychach i w Mikołowie.... i po wysłuchaniu ich opinii jednak nie pojechałabym do Mikołowa...

ja już wiem z doświadczenia, że w Tychach są niesamowite położne... jest ładna wyremontowana porodówka i super łóżka porodowe... jest rewelacyjny sprzęt do udzielania pomocy takim świeżo urodzonym maluszkom....... lekarze są różni tak jak wszędzie, każdy z nich ma też lepszy czy gorszy dzień tak jak każdy człowiek i jednego możemy lubić a innego nie.........

nie łazienek w pokojach a znam takie osoby którym to mogłoby przeszkadzać :)
i dobrze jest mieć kogoś kto prowiant dowiezie bo jedzenie lichutkie... baaaaardzo dietetyczne :)

i blisko jest z Bierunia :)

ixidixi a do jakiego lekarza chodzisz?
 
reklama
Mieszkam w Tychach:) jestem mamą 7-letniej córeczki Wiki i sodziewam się drugiego dziecka.Termin porodu mam na 16 lutego a teraz jestem w 13 tygodniu ciąży pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie:)
 
Do góry