reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

PINKA - w PL na pewno by nie zaszczepili a tu...zalezy od pielegniarki..na pewno sie zapyta czy dziecko jest zdrowe wiec powiedz o katarze.
Ja jak Dawid mial kieds katar to dzien wczesniej zadzwonilam do HV i nam przelozyli szczepienie..A znowu mojej kolezanki synek byl szczepiony mimo kataru...
 
reklama
No wlasnie to zalezy od pielegniarki,ale powiedz ze mala ma katar i niech zadecyduje.Jak mi mala szczepili tutaj to nawet nikt nie pytal jak sie dziecko czuje.Tylko golymi lapami bez rekawiczek bah w udzika.
 
dzieki dziewczyny powiem i zobaczymy co z tym zrobia??

Gabdis - no ja zawsze kaze jej rekawiczki zakładac to sie bulwersuje mówiac ze myła rece hahah:tak::tak::tak::tak:


wiecej napisze jak wróce bo juz musze isc pa
 
Pinka to leccie na szczepienie.A to jest to w 13 miesiacu?My idziemy w czwarek na szczepienie po 12 miesiacu.
 
Hejka dziewczyny
U nas dzis leje.Kolin juz poszedl do przedszkola,ale jeszcze troche kaszle.Ale mi marudził cąły weekend ze on musi isc i koniec.

Pinka a ty juz dostałas na ten 13 mieisac bo my mielismy jakos po tobie i jescze nie dostałam zaproszenia.Moje chlopaki mieli razem szczepienie i tylko Kolin dostał wezwanie na nastepne szczepienie.Ale ja tez powiem zeby przełozyli bo przecież on jest jeszcze chory.Ostatnio sie mnie pytała czy sa zdrowi.Ale w poprzedniej przychodni to tez nikt nie pytał czy zdrowy tylko kuły.

Tygrysek no ja tez czasami mam takiego lenia rano ze nie chce mi sie wstac z łóżka.A jak fryzurka pokaż co tam zrobiłaś.

Alex powiedziałam mu prawde.Aż sie sama boje jak zacznie zadawac inne pytania.On czasami potrafi powiedziec takie rzeczy że ja az płacze ze smiechu.RAz jak był ze mną w sklepie z bielizną damska to powiedział,zę on bedzie miał taki sklep.

Małgorzatka u mnie jest tak samo ale jak tatus wychodzi z domu,bo ja jakby wychodzila to mi jeszcze "papa" zrobi.On to taki tatusiowy synus,zresztą jeden i drugi za tatusiem są.A jak tam Nastka moze faktycznie sie czegos wystraszyła.No my nie mamy takich problemów wiec tez nie wiem co poradzic.Trzymam kciuki zeby szybko minęło.A ona spi z wami w pokoju czy osobno?

Gusia jak tam poniedziałkowe porzadki zrobione.JA tez zawsze w poniedziałek to pół dnia biegam i sprzatam po weekendzie.Ale za to weekend to zawsze odpoczywam i nic nie robie.

ok zmykam zajrze moze jeszcze wieczorkiem pa
 
Iza no niby sprzątałam ale już tego nie widać. Moja mała to wszędzie robi plac zabaw, a mi sie nie chce za nią chodzić i sprzątać. Jak bedzie większa to się zacznie szkoła sprzątania po sobie
 
PINKA - moja jak miala kilka dni katar i nie miala zadnych innych objawow to normalnie mi dziecko zaszczepili gdyz powiedziala mi pilegniarka, ze to raczej jest na tle alergicznym albo moze od zabkow. A my szczepionke ta co powinna byc w 13-tym miesiacu bedziemy miec w 14-tym bo w 13-tym przypada nam booster z zoltaczki i mi powiedziala ze lepiej zrobic najpierw zoltaczke a ta szczepionke ogolna 4 tyg po zoltaczce- bo nie chce ej dawac 3 zastrzykow naraz.

Izka- ja juz nie wiem jak sobie z tymi nocnymi burdami radzic. Dzis w nocy od polnocy do 2 am walczylam z jej krzykiem i walka ze mna. Az mama przyszla na gore sprawdzic co sie stalo. Probuje ja wyciszyc, glaszczemy misia itd Dopiero jak dostala butleke mleka (a dostaje ja od 3 dni gdy robi cyrk w nocy) to pada i spi do rana- dzis wstala o 8 rano :szok: no ale dwie godziny sie meczylam w nocy:-( Moze ona glodna jest, co ?

A gdy juz tak troszke naszlo o tych szcepieniach, to powiem wam ze z poprzedniej przychodni , jak wiecie, bylam niezadowolona. A w tej nowej jest znacznie lepiej. Narazie bylismy tylko 2 razy u pielegniarki i byla bardzo symaptyczna, mala nawet po szczepieniu dostala zabawke ktora sobie sama wybrala....zupelnie inne podejscie miala do malej niz tamta ze starej przychodni.

Kochane, powiedzcie mi kiedy jedza wasze dzieciaczki ostatni staly posilek przed snem nocnym i o ktorej ida spac po nim ? Juz mysle zeby mojej kolacje na pozniejsza godzine przelozyc :confused:
 
reklama
Do góry