reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Jesli chcecie to moge podac linka do ankiet.Gwarantuje ze beda wysylac a wy bedziecie zarabiac,ale pod warunkiem ze wypelnicie swoj profil a troche tam pytan jest.Jak ktoschetny to piszcie na priva swoje emaile.
 
Dziewczyny, przepraszam, że tak się wtrącam z nienacka ale szukamy pomocy dla maleńkiego chłopczyka, któremu można uratować wzrok. Rodzice zebrali już pieniążki na pierwszy etap operacji i szukają miejsca w Londynie, w którym mogliby zamieszkać na czas operacji i rehabilitacji. Może mogłybyście pomóc. Zajrzyjcie na wątek małego, tam są wszelkie potrzebne informacje: https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/wzrok-dla-szymka-19200/

Z góry dziękuję za zainteresowanie.
 
PINKA - tak, zalatwilam szczepienie na zoltaczke. Ojej ..moja nadal swieci 4 zebolami hehehehe no ale moge powiedziec ze 6-cioma bo sie 2 lekko przebijaja.

Izka - wiesz co, z tym apetytem to jest roznie, bo ostatnio jada mniej niz kiedys, a jak dostanie mleko o 7 gdy sie obudzi to do 13 potrafi nic nie zjesc :szok: ale wtedy obiad zjada ze talerz chodzi. A kolacje zawsze miala o 18 a potem o 20 mleczko, ale dzis kolacje jej dalam o 17.30, o 20 kasze manne ze 150 ml mleka a przed 21 wypila 160ml mleka- nie zostawila NIC ..no zobaczymy czy sie obudzi... ja mam wrazenie ze ona glodna jest w nocy. :confused: No wczoraj jak wypijla mleczko o 2 ak dzis sie obudzila po 8 rano :szok:
My skolei mamy balagan na dole bo tam sa wszytskie zabawki, bajki.... i sprzatam dopiero gdy pojdzie spac na noc a tak to tylko noga posuwam zeby przejsc :-D
Oczywscie gratulacje krokow. Nasza juz biega sama od 2 tygodni. Teraz to juz sprinuje ze tak powiem :-D

Gabis- czesc :-)

Gusia- zazdroszcze ci tego czasu z telewizorem z twoimi serialami :tak:

Wiecie co, ostatnio bardzo mnie smieszy Nastka na spacerze, bo wszytskie SMIECI sa jej gdy idzie :-D Sklep mam pod nosem a w jedna strone szlismy prawie godzine. W drodze powrotnej juz ja wzielam wsadzilam do wozka :cool2:
 
reklama
Witam mamuski w ta paskudna pogode! snidanko zjedzone i trzeba sie za sprzatanie zabrac, tylko niech najpierw ktoras da mi porzadnego kopa bo jakos sie ruszyc nie moge...przez ta pogode to sie calkiem rozleniwie i depreche zalapie...nienawidze deszczu:no:
Moje dziecko dzisiaj zlosliwe doslownie - caly czas na przekor mi robi..oj cezki dzien mnie czeka, a tu najpierw jedna kolezanka przychodzi a potem idziemy do dugiej pilnowac jej coreczki..
Izka - musze zrobic fote bo tacie tez juz obiecalam...tylko nie wiem czy dzisiaj dam rade...
Mala-gorzatka - wspolczuje nieprzespanych nocy..Dawid tez mial taki czas... a moze faktycznie mala jest glodna skoro mowisz ze o butli zasypia...chociaz zawsze wydawalo mi sie ze dzieci w jej wieku nie potrzebuja jesc w nocy..
Martuchaa - i jak tam po kolejnym dniu w pracy?
Pinka -lezki po szczepieniu to i u nas sa mimo, ze moj to juz duzy chlop;-)

milego dnia zycze!
 
Do góry