reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hejka:)

Dzięki za porady:) Dalej brak okresu...kurcze nadzieja na maleństwo mi rośnie:D

Co do migdałka - moja siostra kilka lat temu miała usuwany - zalea się jak dziecko ma skłonności do chrób układu oddechowego. To może być przyczyna i nie musi. W przypadku mojej siostry jej stan polepszył się trochę, ale nie zdziałało to żadnych cudów....

Dam znać, jak test jutro rano coś wykarze...jak nie zrobie jeszcze raz:p
 
reklama
witam sie z kawusia:-)
wydaje mi sie czy dzisiaj troche cieplej:confused:
wczoraj o 9 wracalam ze szkoly i tak wymarzlam ze trudno bylo mi sie pozniej rozgrzac i jeszcze na dodatek straszny zmarzluch ze mnie:baffled:
Mialam dzisiaj rano jechac z mala na zakupy,zaraz potym jak zawieziemy patryka do szkoly,ale nic z tego nie wyszlo bo zapomnialam kominki wylaczyc:wściekła/y: i juz w glowie mialam wizje pozaru:angry::baffled: Moze jutro o niczym nie zapomne i pojedziemy hehe...
olcia-nic mi nie wiadomo na temat migdalka,ale moj maly jak tu przyjechalismy to caly pierwszy rok chorowal,nos mial zapchany i ciagly kaszel,calpol nie pomagal(magiczny syropek hehe....)a lekarze mowili ze to wirus,a jeden madry to nawet stwierdzil ze to nie wyleczone wieksze przeziebienie ktore maly przechodzil w wieku 2 lat:szok:.Dopiero w polsce okazalo sie ze jest mocnym alergikiem i ma wstep do astmy oskrzelowej.Teraz wystarczy ze rano nie wezmie tabletki na alergie,a przez caly dzien ciagnie nosem.
Mam nadzieje ze u Benia bedzie wszystko ok,ale moze warto zrobic testy na alergie? zdrowka zycze i wielki buziak od lucy:-)
madzikko-tescik trzeba znowu zrobic,moze nie w ta srode a w nastepna zawsze to dluzej:-) chociaz u mnie to bylo smiesznie bo jeden tescik robilam w wigilie i wyszedl negatyny,drugi zrobilam w swoje urodziny 27.12 i byl pozytywny:-):-) wystarczyly trzy dni na zmiane wyniku:happy:
A jesli chodzi o urojenia to sie zdazaja jesli sie bardzo chce dzidziusia,ale uroic to sobie mozna i bol zeba itp.. hehe....
dobrych wynikow zycze:-)
 
madzikko-my staralismy sie o dzidzie i dokladnie wiedzialam kiedy byla mozliwosc zajcia w ciaze i tydzien 'po' zrobilam test - negatywny...czekalam na miesiaczke i zrobilam trzy dni po trminie miesiaczki - negatywny...zrobilam chyba w sumie 10testow:szok::-Dwszystkie negatywne w odstepie od tygodnia 'po' zajsciu do 2tygodni po spodziewanej miesiaczce....objawy mialam jak u Ciebie-dopiero jakies 3 tygodnie po miesiaczce wyszla bladziutka kreska...........Dlatego tez teraz mam problem z okresleniem termianu porodu,bo wg ostatniej miesiaczki powinnam byc 5 tygodni wyzej:-pOkazalo sie,ze owulacja mi sie przesunela i ze wszystko wogole pozniutko sie zagniezdzilo:dry:
Wiec poki nie masz miesiaczki to spawdzaj co jakis czas;-)
dorcia - ja tez wczoraj do kosci przemarzlam:baffled:ale dzis musze sie przejsc na zakupki,spacerkiem pojdziemy sobie kawaleczek,Nika pewnie zasnie w wozku-taka mam nadzieje bynajmniej:tak:
 
Kochane pomozcie mi ja juz nie mam na to sily Wrrrrr
Musze sie pożalić i poradzic :)
Prawie 3 m-ce temu wyslalismy CHTX I CHB. miesiac temu kazali nam dolaczyc moj NIN i numer CHB wiec 3 gtyg temu podalismy moj NIN i mowili ze nas tylko chamuje do rozpatrzenia decyzji ten numer CHB to go dzis podlismy a oni na to ze nie moga justalic danych Filipa tzn ze nie moga ustalic czy on istnieje, porażka normalnie i wysla nam jeszcze dodatkowy kwestionariusz jakis XJ cos tam i mmy z nim odeslac akt ur Filipa :) (oni ciagle cos wymyslaja zeby to przecignac)
Co mam robic juz tyle czekamy, i ciagle cos wymyslaja. Jak mam to rozwiazac zadzwonic i im nagadac czy co mam im powiedziec. Bo to juz jest cyrk normalnie :/

Pomozcie mi
 
Witam
Iwoneczka ja dostalam w piatek CHB czekalam 6.5 mies.ciagle cos przysylali ostatnio nawet chcieli nasze wszystkie prace od poczatku jak tu jestesmy:szok:moje kolezanki tego nie mialy:dry:w koncu nam przyznali i oddali wszystko.moj kolega czek rok i jeszcze nie ma tylko dzieci ma w PL ale to nie ma znaczenia bo tam nie biora:baffled:CHTC mielismy w ciagu miesiaca:-)chociaz to bylo szybko:-)
Madzikko witaj na forum:-)zrob w srode ten test tlko rano,nadczo.wyniki sa lepsze.na testach tu pisze ze nie wazna pora ale w PL pisze na kazdym ze rano jest lepiej:-)jesli dalej nic to znow odczekaj 3 dni.nie masz co isc do lekarza bo tu tylko opieraja sie na tescie i jesli wyjdzie kreseczka bardzo delikatna to tez wynik jest pozytywny.badania krwi nie zrobia.ja chcialam bo kreska byla znikoma:dry:a tu masz Konrado jest znami:-D:-Dtrzymam kciuki:-)
 
Dorcia, ja tez nie mam najlepszych wspomnien jesli chodzi i tutejszych lekarzy!! rok temu maly dosyal straszny kaszel, najpierw myslelismy ze to jakies przeziebienie a lekarka powiedziala ze to astma na 100% a kaszel byl od brzyba ktory nam sie zrobil na suficie od prysznica, maz zrobil remont i po tym kaszel zanikal!!! sygerowalam lekarce ze to moze byc od tego grzyba ale ona swoje ze to astma, a i teraz przy moich bolach podbrzusza to usg wlasciwie na niej wymusialm bo sama niechciala mi dac, gdybym sie niewyklocila i niewychodzila to do dziisiaj bym niewiedziala ze mam torbiel na jajniku!!!! istny koszmar! cale szczescie ze mam w Polsce dobrego lekarza, znajomego ginekologa, to troche sie uspokoilam poki co, mam zamiar teraz isc do niej jeszcze raz i wymusic na niej leki podobne do polskich ktore mi przyniosly ulge w bolach!!!

Iwoneczka, my czekalismy an CHB przeszlo 6 mc, tez cos kazali dosylac ale w koncu dali, no i oni zwracaja wszytsko od momentu zlozenia wiec nie ma co sie martwic tylko uzbroic w cierpliwosc!

Madzikko, witaj na forum!!!

Ja wczorajszy dzien przezlezlam w lozku, caly czas jestem podziebiona i mam katar po pas, meczy mnie to, do tego bolace jajniki i zoladek, ktory odzywa mi sie co kilka miesiecy, normalnie masakra, jakby sie wszytsko zmowilo w jednej chwili.
Mam pytanie do dziewczyn ktore maja w domu ogzrewanie elektryczne, te co w nocy sie nagrzewaja kaloryfery a w dzien wypuszczaja cieplo? jak wygladaja rachunki za atkei ogrzewanie? chcemy zmienic mieszkanie na wieksze, ale jest tam takie wlasnie ogrzewanie a do tej pory mielismy gazowe i chyba jest lepsze i wygodniejsze??
 
Witam mamy z Anglii. Może troche nie na temat ale może ktos mi odpowie Mam do Was pytanie. Czy ktoraś z Was używała laktatora elektrycznego Avent? zastanawiam sie nad kupnem właśnie w Anglii bo ponoć jest tam taniej. Może ktos wie za ile można kupic taki laktator w UK bo w Polsce kosztuje 500zł. i czy jest dobry. będę wdzieczna za opinie.
 
Miska to sie zarazilas.wracaj szybko do zdrowia:-)pij duzo herbatki z miodem bardzo pomaga:-)
a co do lekarzy to naprawde..:angry:czasem mialam ochote zlapac takiego...nie dadza sobie powiedziec ze moze cos innego a pozniej to sorry:dry::angry:
RYBKA laktator elektryczny Avent kosztuje 55f a reczny 27f.nie wiem jaki jest elektryczny ale mysle ze szkoda kasy.mialam reczny avent i dla mnie kicha ale moja znajoma go chwali:-)ja kupilam taki jak avent ale firmy TESCO za 12f super polecam.przykladsz.naciskasz i leci:-D:-D
 
reklama
Do góry