reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

jongleur0fv.gif


Dwa kurczaki w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedzą. Baran w szopie zioło pali, chyba zaraz się przewali. Ksiądz za stołem już się buja, Wesołego Alleluja!
Dziewczyny juz teraz zycze udanych SWIAT WIELKANOCNYCH,bo chyba nie bede miala chwilki zeby przysiasc do niedzieli na komputerku:zawstydzona/y:
Dzis mnie moja stara agencja jeszcze wkurzyla,bo zeby odzyskac depozyt mialam doniesc pozamykane rki ale mowili,ze nie musze ich na sile placic bo wazne,ze juz zadluzenie jakies tam po prostu nie bedzie na stary adres.Ja zanosze a oni,ze musze zaplacic i koniec,a to w sumie przyszly akurat cholerne rozliczenia i wogole i w sumie 550£ musze wylozyc,a mialam juz ustalone ze na raty im posplacam.Ale agencja wymaga papierow ze jestem z tymi firmami poumawiana tak i musialabym pewnie czekac na takowe z 2tygodnie wiec wole zaplacic i miec spokoj...Mowie Wam:ROLITEX to najgorsza agencja swiata,nie polecam pod zadnym wzgledem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Od pierwszego dnia wynajmu nas zlewali i nic nie potrafili zalatwic i nawet teraz robia problemy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Kazdy agent w tej agencji inaczej gada i radzi i dzis inny wlasnie stwierdzil ze jego kolega zle mi powiedzial i ze musze posplacac:wściekła/y:
Dobra,wyzalilam sie a teraz ide na wyluzowanie poczytac jakies romansidlo i zasnac:-p
 
reklama
Witam sie w Wielki Piatek:-)
Kasia widze ze jeszcze sie to za Taba ciagnie:no:bedzie z glowy kochana:tak:
Miska witaj po przerwie:tak::-)
Paula to daj znac jakie wyniki beda.Wierze ze CI ciezko juz,ja pamietam ze ledwo sie toczylam,czasem z miasta to juz taxi wracalam:sorry:\

Siedze i pije kawke,pranie sie pierze:tak:nie robie duzo jedzenia bo sama bede w Swieta:no:G pracuje ale 2gi bedzie mial wolny:tak:no ale kto bedzie to jadl.Obiad chyba tylko zrobie i salatke:sorry:
 
Ja juz wam tez zycze WESOLYCH SWIAT kochaniutkie, ale bede tutaj zagladac. Ja nic nie robie na swieta, bo moj pracuje po 12h wiec w zadne dania nie bede sie bawic bo jakos nie warto.

Kasia- a ktora agencja jest fajna........... zadna tak naprawde. Zawsze zachodza za skore. My poki co zadnych powaznych problemow nie mamy na nowym mieszkaniu z wyjatkiem okna w lazience... jest bardzo nieszczelne. Bylo dwoch niby specjalistow, przy nas mowili ze rzeczywiscie trzeba byloby to zrobic bo mozna reke wlozyc, ale jak idziemy do agencji to nam mowia ze oni im powiedzielei ze okna sa dobre, a landlordka mowi "na odleglosc" ze jej okna sa szczelne. A gdy prosimy zeby sama wlascicielka przyszla i zobaczyla to agentka nam mowi ze nie ma takiej potrzeby bo tamci specjalisci mowili ze sa dobre. Wiec widzisz. Kreca maxymalnie. Nie wiem na jakies zasadzie dzialaja te porabane agencje, ale napewno ich celem nie jest dbalosc o satysfakcje ludzi mieszkajacych na danym lokum, tego jestem pewna.

Paula- ja pod koniec miala tez wyzsze cisnienie, ale to bylo prawdopodobnie od malej ilosci bialka w moczu ... ty mowilas ze tez masz....no ale jakos musisz wytrzymac chco wiem ze ci juz ciezko -niech cie badaja i nich kazde wyniki beda dobre i nieklopoczace
 
Mlagorzatka wczoraj sie dowiedzialam od pewnej angielki ze wyszlo prawo ktore mowi o wymianie wszystkich starych drewnianych okien(wogole drewnianych):szok::szok:a ja sie prosilam tyle razy zeby tutajwymienili:baffled:nastepnym razem wspomne o tym i moze o Cansilu:evil::evil:juz sama nie wiem co robic bo na nastepna zime tutaj nie mozemy zostac:no:nie z tymi oknami a z drugiej strony ten dom:baffled:ma byc w maju ale widzialam go i dopiero jest polowa:no:nie wiem co robic:no:walczyc czy nie!!!

U nas piekna pogoda,slonko,ciplutko:tak:Czekam na Konradka jak wstanie i na dwor:tak::-)
milego dzionka
 
Ja rowiez nic nierobie na Swieta, jutro idziemy tylko ze swięconka a w niedziele do znjaomych na kawe ;-) a poza tym to sie pakujemy i pakujemy ;-) WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Zdrowia,szczescia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stolu bogatego. Mokrego dyngusa,smacznego jajka i niech te swieta beda jak bajka.
 
kwiateczek
mala-gorzatka
miska
------- dziekuje wam kochane mamusie za slowa wsparcia... bardzo sie ciesze ze moge sie czasem wygadac... wiem moze marudze ale jest mi juz ciezko... no ale nie cale 4 tygodnie i koniec... corcia bedzie ze mana... no ale to dopiero poczatek czegos innego...


---- wszystkim zycze udanych swiat.... milosci ,szczescia , radosci ,.... no i bogatego zajaczka...-----
 
Kwiateczek- kurcze znow nie pamietam jak masz na imie dlatego pisze po niku :baffled: my mamy okna plastiki ...juz na stare bysmy napewno sie nie wprowadzili, ale niestety jak sie okazuje plastiki tez nie sa gwarancja ze masz dobre okna bynajmniej tu w Anglii. Okna te roznia sie duzo od tych co produkuja w PL bo inne sa zamkniecia- tu sa takie piczki zbeliczki jak ja to mowie, a w Pl to jak okno sie zamyka to zaciaga sie okno na gorze , posrodku i na dole i sa szczelne, a tu.....
Czasem na oko wydaje sie ze uszczelki sa ok, ze ladnie dochodza i sa szczelne ale jak przychodza wiatry to az "gra muzyka"
Jesli chodzi o was to ja ym podsunela wlascicielowi ta mysl o tym prawie ze takowe istnieje i zobaczyc co powie ...a jak zleje sprawe, to my bysmy naewno zmieniali chatke, zapewniem ci ze bedzie mial nie lada problem z wynajeciem
 
Hejka dziewczyny ale produkujecie.Ja przez dwa dni nie miałam netu.Tez wpadam wam życzyc
Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia!


Małogorzatka pytałaś ostatnio o chłopaków a wiec jest ok.Zadowoleni z nowego mieszkanka,Kolin po przerpwadzce powiedział ze chcialby mieszkac tu na zawsze.A tak to siedzi w domu i już sie pyta kiedy idzie do szkoły.Dzis był u kolegi z klasy na urodzinach.Natan to tylko broji.No i znowu są chorzy,wczoraj byłam z nimi u lekarza i dostali antybiotyk.

Miśka T no wspołczuje pakowania,ja bym musiala tirac zamowic jakbym miala wracać do PL i wszystko zabrać.

Ja tam tez nic nie robie,kto to tyle zje.Najważniejsze juz zrobiłam dzis:-) ciasto.
 
reklama
Do góry