reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
KWIATECZEK, ja tez nic nie robie specjalnego, sami jestesmy, rano bylo odswietne sniadanie, potem barszcz bialy z jajkami, kurczak i tyle;-)

IZKA, my juz czesc rzeczy przewiezlismy do Polski, teraz tylko troche ciuchow i gratow kuchennych zostalo;-) troche mebli sprzedalismy, no a w Polsce czeka mnie na nowo urzadzenie mieszkania, bo jest nowe i bedzie trzeba czesc mebli zorganizowac, szkoda mi tylko Leosia ciagle bo bardzo polubil przedszkole tak jak twoje chlopaki szkole, no ale zawsze sa plusy i minusy;-) fajnie ze trafil wam sie dobry domek, ze chlopakom sie podoba, zycze powodzenia na nowym!!!

A ja dzisiaj troche pakuje, pozniej idziemy na kawe do znajomych, i jakos tak leci, teraz pieke kurczaka ;-) JESZCZE RAZ WESOLYCH SWIAT, DUZYCH JAJ .... CZEKOLADOWYCH ;-)
 
mi z pewnoscia troszke przybylo.... oj jadlam i jadlam dzis.... jestem wykonczona j napchana.... a brzuszek strasznie twardy.... niunia skacze... mam nadzieje ze jeszcze posiedzi w srodku bo jest jeszcze troszke czasu do rozwiazania... juz odpoczywam.... i nigdzie sie nie ruszam az do maja... oj jestem juz taka gruba.... przytylam ok 15 kilo... ciekawe jak szybko to zgubie....
 
Witam sie w 2gi Dzien Swiat:-):-)

Paula ja przytylam 23kg:szok::szok:co graniczylo z cudem bo cale zycie probowalam i nic a tu w ciazy az tyle:sorry:
Co do daty to juz ostatnia prosta:tak::tak:na kiedy masz termin?

Dziewczyny Mokrego dyngusa zycze dzis:tak::tak::tak:
 
tak sie ciesze ze tu dybgusa nie ma ..... moge spokojnie isc na spacer wiedzac ze zaden dzieciak mnie nie poleje.... tak te nie lubie wrrrrr

Moj odsypia nocke, a my idziemy do the look out u nas, tam jest bardzo fajny plac zabaw w lesie, a potem spacerek po lasku, drzemka... no lece kobitki. Zajrze wieczorkiem
 
kwiateczeka- na 7 maj... i bardzo mi sie ten termin podoba... i chce urodzic w maju... bo z kwietnia mam juz troszke rodzinki i z mojej i z M strony... a w maju nikogo wiec licze po cichu na ten maj...
 
reklama
paula - mialam juz jakis czas temu spytac,bo mdzy Naszymi ciazami niewielka roznica:czy Ty czasem masz takie ogromniaste skurcze,ze az sie skulic musisz albo siasc albo cos?bo ja jak cz\asem ide to jak mnie wezmie to az kucam a o isciu dalej to mowy nie ma przez caly skurcz:szok:ostatnio mnie na ulicy zlapal i babka podbiegla i pytala czy rodze:rofl2::-D
 
Do góry