reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hejka :-)
Mam 28 lat. Jestem mamą trójki dzieciaczków córa 7 lat synio 5 a najmłodsza pociecha ma 3 miesiące. Chętnie poznała bym inne mamy z Mitcham i okolic Tooting i Streatham.. Po za tym jestem strasznie dzisiaj wykończona . Moja malutka już ząbkuje zaczęła wyżynać się jej jedynka na dole ma już małą biała kropkę, Gorączkowała mi dzisiaj i dała mi popalić. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Cieplutko was pozdrawiam. :-D

Hej
Bardzo Ci współczuję z powodu rwy kulszowej. Sama ją miałam jak byłam w ciąży straszny ból .Mordowałam się z nią przez trzy miesiące. Nie mogłam się przekręcić a już nie było mowy o położeniu się na plecach bo nie mogłam wstać z powodu bólu. Mordowałam się tak do porodu , a po porodzie przeszło mi jak ręką odjął. Więc trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam cieplutko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam
Gdzie sie podzialyscie.
My mamy nowe lozko w koncu,dzis materac przyszedl i Kondzio wlasnie zalicza pierwsza drzemke:tak::-)
Pinka ty masz takie tyklko Peppe:-)super jest:tak:ide dodaC FOTKE:-)
 
kwiateczek -nie peppe tylko ksiezniczki heheehhe ale fajne sa te wyrka teraz trzeba reszte dokupic do kompletu ihhihihi
 
hejka
izka no wlasnie ze wzgledu na ofrzewanie chyba rezygnujemy, poza tym nie mam zamiaru kupowac pralki:baffled: jutro jedziemy obejrzec jeszcze jedno mieszkanko w tej samej cenie ale bylo napisane ze ogrzewanie gazowe:tak:no i po zdjeciach calkiem ladne sie wydawalo, blisko do sklepu i pracy:-) jak bedzie fajne w srodku to bierzemy bez zastanowienia:tak: a mdzis dzwonil dowiedziec sie kiedy zaczyna, chcieli zeby dzis byl ale nie bylo po prostu juz czasu, wiec od jutra na razie na nocke, pokoj juz ma tam zalatwiony, musi tylko zadzwonic ze przyjezdza:-)
kwiateczek fajne to lozeczko, Kondziowi pewnie dobrze sie spalo:-)
mirka
witaj i pisz czesto:happy2:
rudzia kochana wspolczuje na pewno niedlugo bedzie dobrze ,zycze szybkiego powrotu do zdrowia;-)
 
kwiateczek -nie peppe tylko ksiezniczki heheehhe ale fajne sa te wyrka teraz trzeba reszte dokupic do kompletu ihhihihi
No jeszcze mysle o poscieli ale w katalogu nie pisze jaki to rozmair:no:kiedys kupilam mu posciel w kubusia i jest za duza na jego kolderke z lozeczka:baffled:jest na singiel ale takie duze lozko.Jakolderke i podusie kupilam w Polsce no ale tu chyba tez jest taki rozmiar.musze poszukam bo ladnie by wygladalo w komplec ie.a jaka masz lampke nocna?mysle zeby mu kupic jakas choc nie wiem czy nie za maly jest bo w sumie spi po ciemku:tak:
Ada mam nadzieje ze bedzie spal ladnie:tak:
 
witam serdecznie ...
ostatnio malo mnie widac bom sie z lekka rozlozyla.... ;( najpierw grypa potem ledwo przyszlam do siebie i... od srody praktycznie nie chodze ;( bylam nawet w szpitalu bo sie balam o malucha... okazalo sie ze mam rwe kulszowa - maluch gdzies uciska na kregoslupie i nie czuje praktycznie prawej nogi wszytsko mi drentwieje siedze i sie nie ruszam bo wyje z bolu ;(
moj maz jest ze mna od srody w domu bo nie daje rady opiekowac sie Kacprem... i mam do was pytanie czy wiecie cos na temat chorobowego dla ojca na dziecko??? nie mamy tu zadnej rodziny zeby nam pomogla a ja narazie nie jestem wstanie nic zrobic kolo siebie a co dopiero przy 2 latku ;( czy jest taka mozliwosc zeby moj maz mogl wziasc sobie zwolnienie z tego powodu?? ;(
jestem zalamana mowie wam :( lekarze mowia ze moze to minac lada dzien a moze dopiero po porodze ;( nie wiem juz co robic ;(
kurcze kiepsko z ta rwa...
obawiam sie, ze moze sie okazac, ze juz do samego porodu bedziesz sie tak meczyla. Oby oczywiscie nie, ale slyszalam, ze czesto dopiero po porodzie sie rozluznia...

Co do meza - to mysle ze moze jest szansa wziasc jakies wolne. Wszystko zalezy od waszego gp - ja wiem ze jakbym poszla do swojego i mu powiedziala jak sytuacja wyglada - na bank moj maz dostalby wolne.
Tylko musisz liczyc sie z tym, ze tu sick pay jest kiepsko platny, nie wiem czy dostaje sie choc 50 % kasy. Nawet cos mi sie tlucze ze kolo 40...
Wiem ze zdrowie najwazniejsze, i czasem wyboru nie ma, ale przemyslcie sprawe. Moze sa jakies kolezanki ktore moglyby Wam pomoc, przynajmniej w najblizszych dniach????

Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
 
reklama
Hejka Kochaniutke.
Ja tez witam z kawusia , mowiac szczeze jestem juz po 2-giej...
Wczoraj bylismy u gp i wlasciwie nic nie wiem , wiem tylko to zeby monitorowac wage malego jeszcze przez kilka tyg i dopiero wtedy wysla go do pediarty.... no zobaczymy co z tego wyniknie bo ostatnio schudl ponizej 7 kg....ah ah ah co za urwis.

Dni mi ostatnio szybko mijaja, praca dom praca i tak jakos nie mam czasu na nic konkretnego.

Pinka-to wyslij na maila...
 
Do góry