reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam wszystkie mamy;-)jak wygląda poród w anglii,trochę się boje

gosiaczku70 napewno będzie dobrze,w uk napewno nie bedziesz osamotniona masz przecierz dwie pociechy:-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Gosiaczeka a jakie duze masz pociechy?moze suwaczki wstawisz:-)napewno bedziesz miala wypelniony czas,na poczatku bedziesz musiala poznac miasto,spacery itd a dzieci wypelnia czas napewno dodakowo:-p
Madziara wiem ze sie boisz ale porod jak porod,w Polsce taki sam.Kwestia tego czy latwo i szybko pojdzie a tego ci zycze:tak:

Ide zjesc sniadanie i zabieram sie za faworki:-p bedzie co do kawusi:-pktorasd robi paczki albo faworki:-)ja pierwsy raz:sorry:
 
Madzia musisz zapisac widocznie.ja sama nie znam sie dobrze,zawsze mi ktos pomagal:sorry:
musisz wejsc w szybkie menu na pasku.potem edytuj sygnature,tam wkleic swoj kod,zrob podglad i zapisz:tak:
 
Boje się jednego gdyż syn ma leki stale jest astmatykiem i mleko które w Polsce jest na receptę może jest ktoś z Doncaster
gosiaczku a jakie mleko pije twój synuś??? Dziewczyny dobrze mówią... Weź od lekarza zaświadczenie o chorobie twojego synka i przetłumacz- nie musi być u tłumacza przysięgłego. Weź kilka puszek mleka na początek.
 
Witam wszystkie dziewczyny!Chcialam sie przywitac!Mam 8 miesieczna core Julke i po raz pierwszy zapisalm sie n forum bo pomyslalam ze fajnie tak sobie poklikac z innymi mamami w wolnych chwilach!
pozdrawiam Was i mam nadzieje ze sie tutaj jakos odnajde!
 
Cześć Mamuski pamietacie mnie/??
kurde jak ten czas leci moja córunia ma juz 2 m-ce i jakos dajemy rade, :tak:
kochane podajcie mi jakiś link na temat paszportów dla dziecka bo kiedyś to musze załatwic :sorry:
witam nowe mamuski :-)
 
Witam Mamusie!
i te nowe i te stare:-)

Dosc dlugo mnie tu nie bylo :sorry:
duzo spraw na glowie mam i dopadla mnie handra nic mi doslownie sie nie chcialo:confused2:
Moj D nadal pracy nie ma teraz kiszka z tym wszytskim...
Narazie jak nie ma tej pracy to jedziemy w marcu dopiac wszytsko na ostatni guzik z weselem:-) ja poszukac jakiejs sukni,po za tym musimy zaproszenia kupic :-)owysylac i wyrobic malemu dowd ,bo paszport nam sie konczy wlasnie pod koniec marca i tak lecimy na ostatni dzwonek z wszystkim.
Mam pytanie do was czy to ubezpieczenie w ryanair jest tez po to ,ze np jak samolot nie wystartuje ,bo np snieg to oddaja mi kase?
a jak nie wykupie ubezpieczenia to co:confused:
duzo moich znajomych mi mowi ,ze po co ja chce ubezpieczenie hm:eek:
wogole to ryanair ma niezle oplaty za bagaz 30f za jeden!:szok::wściekła/y:
BEDE WDZIECZNA ZA INFORMACJE!
Chcialam was sie zapytac czy kupujac ubezpieczenie w
Dziewczyny KOCHANE DZIEKUJE ZA PAMIEC I PIEKNE ZYCZENIA!
jestescie niesmaowite!!!!!!!!!!!!!!
dziekuje%203.jpg

POZDRAWIAM I SLE CIUMASKI!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana co do dzieci napisze tak mam córkę 6 lat i wnuczka 9 miesięcy który właśnie leci zemną a co do mleka tylko może pic bebilon pepti 2 wiem ze przy dzieciach nie będę osamotniona / ech z daleka od meza bede kurcze zero angielskiego martwie sie jak w pracy sie dogadam
pisałam już jak jest z rodzinnym w UK napiszcie

Nie dopisałam Wam córka która ma 19 lat leci pierwsza z moja 6 letnia 24 lutego ja z wnukiem 16 marca :-:)-:)-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry