reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Jak dla mnie to w Anglii teraz bedzie najfajniejszy okres -Okres Świateczny:-) Ja tu przyjechalam w maju 2007 ale dopiero na swieta mi sie tu zaczelo podobac i to byl wlasnie przelom. Domy ustrojone, sklepy, wystawy, kolednicy w miescie... ahhhh rozmarzyłam sie:) Tym bardziej jak ktos ma dzieciaki to jest wieksza frajda. Moze sie poszczesci i bedzie nawet snieg:)
 
reklama
Agnieszka wesolo i glosno:D

Karolina juz sklepy swiatecznie wygladaja:)
Ja uwielbism swieta a w tym roku to Pl przyjezdza do nas bo im latwiej niz nam:D:p
 
Poziomki ale Wam fajnie, do nas nikt nie przyjezdza bo tesc musi pracowac, a ja bede w 30tyg, samolotu sie boje a autem za daleko. Zostaje nam swietowanie we dwoje:) Nie moge sie doczekac strojenia domu, musimy tylko kupic choinke bo poprzednia sie hmmm rozsypala hehehe. Łazilismy dzis po miescie a ja juz chcialam prezenty kupowac:-D
 
Karolina czekacie na piereszego dzidziusia?
Za tok bedziecie mieli cudowme swieta;) Spodziewamy sie tylko mojej mamy i siostry,z nasza 7 ciezko gdzies sie ruszyc haha.
My tez juz dzisiaj ogladalusmy zabawki dla dzieciakow ale jeszcze za wczesnie.
Choinke tez musimy kupic i wszystkie ozdoby:)
 
Tak na pierwszego czekamy:) Jak sobie pomysle, ze za rok maluszek bedzie mial na swieta 10miesiecy to az mnie sciska z radosci. Ostatnio tak sie z tesciowa rozmarzylam, zaczela opowiadac np jak moj maz byl malutki to nigdy nic nie zbroil a ja jej powiedzialam, ze jak przyjedziemy na swieta z maluszkiem to zastawe swiateczna jej sciagnie i choinke przewroci, a ona... przerazona hehehe
:-):tak:
U mnie w domu zawsze bylo wesolo na swieta ( 8dzieci:szok::-)) teraz juz wszyscy wyszli z domu. a jak jedziemy do meza to smutasne te swieta bo sami dorosli i wszystko takie sztuczne.



Poziomki u Was tez pewnie wesolo na swieta, tu ktos placze, tu ktos krzyczy inny sie smieje:D:D:D ach te dzieciaczki:-)
 
U nas tylko my mamy male dzieciaki ale za to cala ekipe:)
Smiac sie chce jak sie stroja i pokaxuja wszystkim jak pieknie wygladaja:))
Ja mam fisia na punkcie swiat ,musza byc takie prawdziwe z dobrym domowym jedzeniem,bialym obrusem i duza choinka:D
 
Ukradne gdzies gałazke swierku i bedzie pachnialo:-) wlasnie dowiedzialam sie na lutowym wątku, ze dzis jest Dzien Gry Wstepnej hehehe. Czego to ludzie nie wymysla, zeby pobroic hehe. Lece jakis film wlacze i kolacje zrobie. Dobranoc:)
 
reklama
Do góry