reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Co tu u Nas tak cicho?? A co do przygotowań świątecznych to choinkę juz mam mała bo mała ale jest :) pierogi pomrozone i uszka tez. A buraki z targu leżą i już czekają na swoją kolej :)
a u Was jak tam??
Na dzis mam termin a tu widu ani slychu moje drogie jeśli do środy nie urodzę to położna będzie mi robić membrane sweep :baffled:
 
reklama
Czesc dziewczyny:-) Szukam kobitek z ktorymi moglabym poklachac z okolic Edmonton Enfield tottenham Seven Sisters :-) Ja jestem w 31 ciazy blizniaczej ale rodzic bede na Tooting.... cesarka ..moj wybor:-)o ile mam nadzieje dotrwam do 37 tygodnia:-)
 
Nadia urodzila sie 1 wrzesnia, czyli 1 wrzesnia 2014 skonczy 3 latka, to kiedy moge skladac podanie o zapisanie jej do szkoly? Od 4 lat jest obowiazkowo, a ja bym chciala zeby poszla ten rok wczesniej zeby sie przyzwyczaila
 
Kropka
If your child was born between September 1, 2009 and August 31, 2010 you must make an application for a primary reception school place.
 
No tez mi sie tak wydaje. Po swietach pojde do wybranego przedszkola i zlozymy podanie. Ja plan na swieta mam: barszczyk, pierogi, ryba po cygansku, kapusta z grochem, salatka, karp, zupa grzybowa... Jeszcze tylko go wykonac:) pedze do pracy:)
 
reklama
Do góry