reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Co tam u Was? szykujecie się już do.. świat haha.
Sylwia jak coreczka?
Aniay jak się cxujesz?

Edziorka, Sol?

Jutro dzieci wracają do szkoly, wypełniona aplikacja o następna szko.e dla Judi i jakoś leci.
 
Co tam u Was? szykujecie się już do.. świat haha.
Sylwia jak coreczka?
Aniay jak się cxujesz?

Edziorka, Sol?

Jutro dzieci wracają do szkoly, wypełniona aplikacja o następna szko.e dla Judi i jakoś leci.

Ja narazie jeszcze na etapie Haloween, pracujemy nad kostiumem dla córki. Święta jeszcze daleko. Od 1go idę na maternity bo miałam przygodę ze szpitalem i od miesiąca mam skurcze któe czasem robią się regularne i bolesne. (A ledwo 29 tydzień skończyłam).
Czuję się szczęśliwa że wreszcie będę mogła zwolnić :p
 
Sylwia ano zlecialo, pamiętam jeszcze niedawno w ciazy byłyśmy..

Aniay moja juz naszykowana. jutro ma wolne od szkoły, wiec więcej czasu na przygotowanie będzie, na szczęście jedzie do przyjaciółki i razem będą zbierać lakocie. myslalam, ze synek tez pójdzie ale chyba jeszcze poczekamy do przyszłego roku, w tym poogladamy ozdoby. no i wystarczy mu to, że z przedszkolem pójdzie, tez w przebraniu. uwazaj na siebie i nie przemeczaj się. coś na te skurcze bierzesz? bo w sumie nie wiem czy Buscopan w tym okresie się nadaje, za to magnez na pewno no i leżenie.
 
Sylwia ano zlecialo, pamiętam jeszcze niedawno w ciazy byłyśmy..

Aniay moja juz naszykowana. jutro ma wolne od szkoły, wiec więcej czasu na przygotowanie będzie, na szczęście jedzie do przyjaciółki i razem będą zbierać lakocie. myslalam, ze synek tez pójdzie ale chyba jeszcze poczekamy do przyszłego roku, w tym poogladamy ozdoby. no i wystarczy mu to, że z przedszkolem pójdzie, tez w przebraniu. uwazaj na siebie i nie przemeczaj się. coś na te skurcze bierzesz? bo w sumie nie wiem czy Buscopan w tym okresie się nadaje, za to magnez na pewno no i leżenie.
Ja jeszcze jutro ostatni dzień do pracy (do 17:30 wrrrr)
Magnez biorę ale jak zlądowałam w szpitalu to powiedzieli że macica nadwrażliwa i będzie regować na wszystko. Siódmego mam USG to sprawdzimy jak szyjka ale w szpitalu była zamknięta i długa i nie zapowiadało się że coś się będzie dziać.
Leżeć nie mogę ale staram się odpoczywać jak tylko mogę no i na macierzyński idę szybciej. Torbę mam już spakowaną mimo wszystko.
 
Jestem i ja :)
LILITH w Pl byliśmy ostatnio także trochę mniej czasu.
Poszłam w ślady Sol i założyłam implant. U mnie na szczęście bez przygód większych. Okres oczywiście robi co chce, ale do przeżycia.

My powoli pewnie będziemy pisać list do Mikołaja :D to w pierwszej kolejności. Później święta ;)

A co u Ciebie Lilith?
 
reklama
Aniay to odpoczywaj, przy dzieciach to ciężko lezec, wiadomo choć Twoja cora to jak moja, duża pannica juz i pewnie pomaga. dobrze, że na macierzyński możesz iść bo w robocje byłoby ciężko. dziś dasz rade, jeszcze tylko 3h. potem szal halloweenowy pewnie? dobra masz opiekę, przynajmniej Cienie odsyłają. usg tez juz niedługo.. ja czekam do 8 by kartę założyć a scan w środę..odliczam każda godzinę i dluzy się potwornie.
Lutki albo dupka poszukuje jeszcze bo sluz mam podbarwiony.

Edziorka chylę czoła. boje sje takich wynalazków, cierpialam dużo po zastrzyku hormonalnym. dobrze, że u Ciebie sje to przyjęło. jak dzieci? cora nawykla do brata? moj Dexter to jest wręcz uzależniony od siostry..jak wyjechała na kolonie to się rozchorowal..
Co u mnie.. w ciazy znowu jestem, aż jeszcze wierzyć się nie chce.. ale podejście zupełnie inne..dużo spokojniejsze..
 
Do góry