reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Doskonale rozumiem jak to jest jak sąsiad robi remont a ty chcesz spać...tez tak miałam...dziewczyny a powiedzcie mi czy pampersy z asdy little angels są dobre czy nawet nie warto ich kupować???moj maz niby teraz przez te kilka dni odpoczął ale zobaczymy jak to będzie...najgorsze ze uparty jest i czasem dobrze wie ze ja mam racje ale musi zrobić po swojemu a potem przyznaje mi racje...ja nie wiem czy każdy facet musi mieć duże ego??
 
reklama
Żebym ja tak mogła olać syf.. Chce ale to za mało. Zresztą to mi nie przeszkadza, dex pięknie sam sprząta po sobie z Judyta gorzej.

Zwariowana no u mnie to już od dawna, wiec inna sprawa. Dziś po,okulary byłam ja,, masakra, ponad godzina wybierania.
Mój mały ma +0,75 na obu, i aż 180 axis.

Dziś się wscieklam.. Zapuszczalam mu włosy, by miał cieniowane boki. Udało się i już miał 2 razy takie cięcia z nadawaniem wielkości tylko górze a goleniem i cieniowaniem reszty. Mówię mojemu, weź pokaż to zdjęcie co zawsze, żeby był dobrze obciety a ten się obruszyl, że wie co i jak.. Imkuwa!! Zgolili całe włosy młodemu.. Gdyby nie to, że mam zalecenie dwóch takich mocniejszych obciec plus to, że ujdzie to bym taka aferę zrobiła.. Nie powiem, włoski ma ślicznie wyczesane, do mm na danej wysokości ale nie ma już włosów! A trwało zapuszczanie by móc uzyskać cieniowanie boczne etc..
Jeszcze jedno takie silne skrócenie i zapuszczamy ponownie, na lato akurat mu się powinny zagescic i zapuścić bomrosna mu mega szybko te włosy.
Miał jeszcze takie dziecięce, puchowate, wiec musiałabym skrócić ale jednak.. Ciężko mi z tym.. A nie mówiłam ech..

Siuski poszły dziś na maszynę, jutro się dowiem czy Oki, bo na paskach, które mam w domu wyszlynjakies odchykenia.
My mamy problem ze stulejka, zapaleń pęcherza odpukać nie ma..

Jutro mam luz wiec w końcu chata z góry na dół do ogarnięcia pójdzie.

Tsh załatwiła położna z moja konsultantka, skierowaly mnie do cliniki u nas w womensie na endo do pełnej kontroli.

Gum to genital urinary medicine. Weź wpisz w Google :p
Zajmują się pełna antykoncepcja, badaniami etc.
 
reklama
Do góry