reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Nie używałam.
Po drugie nie robilabym na początku większych zapasów, bo różnie dziecko może zareagować
 
Ostatnia edycja:
Ale nawet co do rozmiaru lepiej zapasów nie robić. Kaja przez 2 miesiące była na "1" a Emilka po 2 tygodniach z "1" przeszła na "2" :/ Każde dziecię jest inne - lepiej małża wysłać po pampersy niż takie zapasy robić :)

Dzisiaj zrobiłam coś za co GP mi pewnie głowę urwie i na palu postawi przed przychodnią :/ Odstawiłam Euthyrox... Obawiam się, że to on się tak kłóci z implantem. Podobne jazdy miałam z Mireną i Euthyrohex i musiałam balansować z dawkami i braniem go w ogóle. Co zabawne - bez Euthyroxu moje wyniki THS dalej mieszczą się w normach - to jest... głupie :/
 
Ja na szczęście żadnych leków nie przyjmuje... wiem ze lepiej zapasów nie robić tylko nie wiem czy te co mam będą wystarczające bo słyszałam od tej współlokatorki ze strasznie przemykają i dlatego muszę poznać opinie ale w czwartek przychodzi health visiting servise wiec zapytam sie może mi jakoś podpowie jakie najlepsze używać...
 
Jeju ja czekam na wizytę do kliniki endo, moja konsuktantka mnie wpisała bo panikuje z tsh.

Nie kuoujmduzo na początek.. Nie wiesz jaka waga będzie i jakmszybko będzie rosnąć dzidzia.
Niestety ale jestem zwolenniczką tylko pamperkow. Nie są aż tak drogie,, i jak tylko syn zaczął czy córa czworaczyc przerzucikam ich na majtki choć te wole huggisy ale są dobre dla starszakow,
Fajne są z aldiego pampery, z asdy kupiłam z Tesco tez i nam jak zawsze siada tylko pampers. Reszta jest sztywna, mogą być wysypki etc.

Dziś przemeblowanie u syna, póki się nie przeprowadzamy tk musze pozmieniać. Ten tydzień tez był ciężki ale w przyszłym mam luz. Wtorek szpitak a w środę inny, jadę w końcu z moja przepuklina, mam nadzieje coś zaradza bo Jeju,, boli znowu.
 
Aaa w sobotę odebralismy okukarki dla syna i nie chce nosić. Jeszcze jestem po rozpaczy cięcia włosów.. Dramat przezykam, jeszcze się z tym nie oogodzilam do końca, w środę jeszcze swoje odbieram, może będzie mu raźniej nosić ze mną,
 
Papmersy rzeczywiście są najlepsze :)

Lilith - Mi Emilka po wizycie u okulisty nie mogła przeżyć że ma 10/10 wzrok i nie potrzebuje okularów... TAK - ONA CHCE okulary - kilkudniowa batalia była że wcale ich nie chce i to jest tylko tymczasowe widzimisię :/
A ja się zwijam z bólu jajnika - owu się przypałętała i jak zwykle mam ochotę wziąć skalpel i upier&*^&%^ to pieroństwo XD Taki cudny ból idący z jajnika na całe podbrzusze i plecy i prawą nogę aż do kolana..... humanitarnie proszę o odstrzelenie mnie :) Jak to dobrze że to trwa tylko 24h... potem jak ręką odjął przechodzi :)
 
Mi od paru dni towarzyszy Bol lewej I prawej strony przy tym z prawej nie wiem czy to jajnik...jutro mam wizytę u konsultanta na temat co endokrynolodzy zdecydowali odnośnie tego mikrogruczolaka, ja bardziej sie martwię rym wzrokiem i wolałabym to z okulista skonsultować...mój mały teraz od tygodnia jest strasznie aktywny i dziś tak samo, a odpocząć to mi tylko czasem da...
 
reklama
Ania juz niedługo. Ja czekam znowu na to, bo moja pannica siedzi cicho juz 2 dzień..
Co po wizycie??

Zwariowana, te dzieci nasze.. Masz już jakieś problemy ze starszą? 9 lat to duża pannica.
Znam ten ból.. I jak tu dzieci robić i to z przyjemnością. Mi temu towarzyszył ból, nazywany siadaniem jak na kiju. Tak mnie od tyłka bolało haha.

Za to syn ma znowu zapalenie dróg moczowych, dziś GP dzwonił, że recepta gotowa. Od 2 dni mega gorączka..
Jutro zaś musze szpital orzelozyc a w środę juz muuusze iść bo mam wizytę w sprawie przepukliny. Wiec przedszkole murowane
 
Do góry