reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Żeńska forma imienia Jan :p I nie - nie jest to Janina - choć kiedyś w jakimś urzędzie babka tak zapisała XD Na szczęście szybko wykryte i poprawione - ale głupio jej było bo spisywała z dowodu i spisała z błędem :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy... nie orientujecie sie jak tu można założyć sprawę za przemoc psychiczna i poniżanie!???
Mam problem z ta współlokatorka i odkąd wróciłam z szpitala z małym utrudnia mi życie jak sie da...ja psychicznie juz wysiadam, są takie chwile ze mam dosyć życia...tylko mój mały aniołek mnie tu trzyma...z mężem tez wszystko sie poukładało i tez mnie wspiera bardzo a tu dołączam maluszka. Ur 10.03 o 00.45 siłami natury i waga 3,560
 

Załączniki

  • IMG_0690.JPG
    IMG_0690.JPG
    436,3 KB · Wyświetleń: 68
Zwariowana... Jana? ;)

Ania020317 a mówiłaś ze będziesz mieć cc, bo duży...
Fajne kłaczki :) moje tez owłosione się urodziły - córa bardziej ;)
To nie jest Wasz dom czasami? Czy tylko wynajmujecie pokój...?
 
Zwariowana... Jana? ;)

Ania020317 a mówiłaś ze będziesz mieć cc, bo duży...
Fajne kłaczki :) moje tez owłosione się urodziły - córa bardziej ;)
To nie jest Wasz dom czasami? Czy tylko wynajmujecie pokój...?
My wynajmujemy i oni tak samo...No ma kłaczki ale najlepsze ze nad pupa tez ma zupełnie jak mój ślubny... w końcu ojciec z Pakistanu to i synuś będzie bardziej urodziwy... zastanawiam sie nad założeniem jej sprawy bo boje sie ze potem jeszcze ja będę mieć problemy i ze mi małego odbiorą...
No cc było brane pod uwagę ale rodziłam sn do tego jestem poszyta, tak mnie krocze boli ze szok...fizycznie nie ma tak zle gorzej psychicznie...do momentu mojego powrotu było wszystko ok, to jak wróciłam jej odwaliło... nawet juz dziś złapałam sie na myśli że mam dość życia itp...a potem zapaliła mi sie czerwona lampa i mysle kobieto głupia jesteś, masz pięknego zdrowego synka, kochanego męża który cię wspiera i był cały czas z toba w szpitalu....
 
Hej dziewczyny :) jestem nowa na forum. Obecnie jestem w 11 tc, to moje pierwsze dziecko i bardzo sie ciesze :) w uk mieszkam 4 lata. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj
Tez mieszkam 4 lata a w marcu uridzilam coreczke Nicole ,jesli masz pytania pytaj ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, obecne o przyszłe mamusie. Wracam na forum bo wszystko wskazuje ze będzie dzidziuś.
Mieszkam w UK ponad 5 lat i urodziłam tu już córeczkę która za dwa miesiące skończy dwa lata.
Czy są mamy we wczesnej ciąży ?
Jak się czujecie?
 
Cześć dziewczyny, obecne o przyszłe mamusie. Wracam na forum bo wszystko wskazuje ze będzie dzidziuś.
Mieszkam w UK ponad 5 lat i urodziłam tu już córeczkę która za dwa miesiące skończy dwa lata.
Czy są mamy we wczesnej ciąży ?
Jak się czujecie?

Ja dopoero co uridzilam ;) cc mialam

Znow chce byc w ciazy ;) e ktorym jestes tyg,?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry