reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Mam pytanie inne
Corka ma wysypke na twarzy ma dwa msce ,gp mowie ze wiele niemowlat tak ma czy ktoras z was miala? Po jakim czasie przeszla? Jski proszek naj di prania? Bo persil moze Po tym ma uczulenie.....


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Czytam bo czekam na termin silny w ambasadzue i pisze ze na rok pierwszy bez peselu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A to nie pisałas ze chcesz tymczasowy.


Ale żeby wszystko było jasne tu masz wszystkie informacje.
Link do: Paszport tymczasowy dla dziecka na podstawie brytyjskiego aktu urodzenia


Wyżej w wiadomości opisałam ci wszystko. Oni sami załatwiają pesel. Ty albo ktoś z twojej rodziny musi dziecko tylko zarejestrować i dostać polski akt urodzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to nie pisałas ze chcesz tymczasowy.


Ale żeby wszystko było jasne tu masz wszystkie informacje.
Link do: Paszport tymczasowy dla dziecka na podstawie brytyjskiego aktu urodzenia


Wyżej w wiadomości opisałam ci wszystko. Oni sami załatwiają pesel. Ty albo ktoś z twojej rodziny musi dziecko tylko zarejestrować i dostać polski akt urodzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ang akt ur musze pierw przetlumaxxyc ,z nim do urz cywilnrgo w polsce o pesel dla niej ;)
 
Do góry