reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Jaki proszek uzywacie do prania couszkow dzieci? Moja napewbo ma wysypke Po persil jak tylko jej ubiore czyste zauwazam wysypke wiec ti i tak dobrze ze znalszlam winowajce ,cialko jeszxze mlodziutkie...


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
A od samego początku pierzesz w Persilu?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak ;/, dopoero wczoraj wszystko popralam w fairy non bio I kupilam oilatum i przechodzi wysypka..., JuZ sadzilam ze to wina mleka krowiego np Ale kurcze gp nie mogla cis nasunac mi jski proszek uzywam .... napewno zna przypadki....s dziewczyny kiedy pierwsza szcxepionka teraz inna co?? Nicole ma 7tyg i 3dni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas od zawsze persil non bio oczywiście tylko. Dzieci alergiczne.
Jaki dajesz płyn do płukania?

Dziewczyny za 2 tyg mam scan i jak łożysko się łaskawie podniesie ( z synem tez dopiero w 36) mam zgode na vba2c :)
6.6 masaż szyjki jak się uda na 12.06 idę się cewnikowac i wywoływać. Baardzo się ciesze :)


Gratki ciąż dziewczyny, oby szybko zlecialo i obyło się bez problemów.
 
U nas od zawsze persil non bio oczywiście tylko. Dzieci alergiczne.
Jaki dajesz płyn do płukania?

Dziewczyny za 2 tyg mam scan i jak łożysko się łaskawie podniesie ( z synem tez dopiero w 36) mam zgode na vba2c :)
6.6 masaż szyjki jak się uda na 12.06 idę się cewnikowac i wywoływać. Baardzo się ciesze :)


Gratki ciąż dziewczyny, oby szybko zlecialo i obyło się bez problemów.

Dawaj znac koniecznie jak Po
Nie ,JuZ przestalam uzywac plynu Tylko proszek non bio


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz się niecierpliwie :)

Fajnie, że ciepło się zrobiło. Dziś mogłam sukienkę założyć, od razu lepiej.

Proszek lepszy?
Jak tam czas ucieka? Wszystko dobrze?


Cisza się zrobiła, szkoda..
 
Do góry