reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Hehe ja nie chce ogolnie :p jakoś jeden synuś mi wystarcza narazie :) założyłam sobie implant na 3 lata a później się okaże kto wie :p
 
Dziewczny nie wiem czy wiecie ale Pampers zmienia szatę graficzna i można kupić pampki za gorsze :o nie pisze o tym online w sklepach tylko trzeba oglądać. Widzialam na jednej grupie ze nawet w Sainsbury’s są za 50p w niektórych miastach :) . U mnie niestety lipa narazie :x ale trzeba być czujnym xd
 
Ja niestety sama nie skorzystam, moja panna nie toleruje pampersow i ja tez ale dobrze wiedziec przekaze dalej potrzebujacym :)
Jak Wam minal weekend dziewczyny?

Ja sie powoli zastanawiam nad zmaina wozka na tzw parasolke, mozecie cos polecic?
 
Foxy po tych zwyklych Pampersach bylo u nas paskudne odparzenie za kazdym razem, a probowalam kilka razy. Zrazilam sie i powiedzialam, ze wiecej nie kupie. Probowalam chyba juz wszystkich pieluszek ;) Teraz jestesmy na LittleOnes z Sainsburego i sa ok.

Szukam dalej wozka, na oku mam joie ale juz sama nie wiem ktory rodzaj. Chce zeby byl lekki, latwo sie skladal i zajmowal malo miejsca bo u mnie bardzo wasko w wejsciu i musze tachac go po schodach ;) Ale chce tez zeby malej bylo wygodnie
 
reklama
Święta się zbliżają ... nie wiem czy cokolwiek robicie... ja jakoś ostatnio wcale Świąt nie czuję.. robię bigos bo małż uwielbia, piekę mu boczek (choć nie świąteczny) i może zrobię jakieś ciasto. Dzieci ubiorą choinkę żeby sobie postała i się kurzyła, bo prezenty sobie same zamówiły online i dostały. Jakoś w UK nie mogę poczuć świąt :( Choć nie narzekam - nie stoję 4 dni w kuchni i nie odwala mi o porządki :p

Niemniej Święta się zbliżają - więc życzę wam żeby były one wesołe, rodzinne, zdrowe i w spokojnej atmosferze :)
 
Do góry