reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Wszędzie w Snowdonii.
Wejdź sobie na cotfages.com i tam masz domki do wyboru do koloru. My co roku jeździmy w inne miejsce i każde nam się podoba. Ale my lubimy takie gdzie zasięgu nie ma, pola naokoło, ludzi mało...

My kochamy pod namiot i tam jest super miejscówka, ale ciezko z pogoda trafić [emoji24]
Ostatnio jak byliśmy to w dzień gorąco a w nocy około 0 stopni. Nie było to przyjemne.
 
reklama
Nie mam najlepszych wspomnień spod namiotów. Właśnie dlatego, ze w nocy zimno a ja jestem ciepłolubna.
A tak to jadę, wynajmuje nam domek, mam ciepło, wygodnie i powodami zwisa. Akurat myśmy pogodę w Walii co roku mieli ładna. Autentycznie jak ma być fala afrykanskich upałów to napewno wypadnie na tydzień naszego pobytu :p
 
Pojechaliśmy kupić małej butki. Udało nam się dostać fajne trzy pary. Potem wypad do parku i na mała przekąskę.
Teraz siedzę w ogródku na słoneczku i się relaksuje a moja szalona dwójka, mąż i Gaba grają w piłkę. Jeden z takich prostych dni kiedy człowiek jest po prostu szczęśliwy.
A wy co tam dzisiaj robilyscie? Ładna miałyście pogodę?
 
Ja dziś spałam do 9am :) później pyszne śniadanie z mężem (dzieci jeszcze spały), zakupy internetowe do 13 a później obiad u przyjaciółki.
 
reklama
Do góry