reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

julia2s

Moderator
Członek załogi
Miasto
Ipswich, United Kingdom
Rozwiązania
0
Fizjo juz chyba normalnie od czerwca przyjmuja, tylko nie wiem czy tutaj generalnie cos z dziecmi robia. Rozne opinie slyszalam
Zazdroszcze takiej lekkiej koncowka, dla mnie byla dramatyczna...
Wspaniała jest
W dobie korony nie jestem pewna, ze gdziekolwiek Was przyjmą. Fizjoterapia jest tyko przez video-konsultacje.
Mi zostało 3 tyg do porodu ale nie czuje, ze to już końcówka jeszcze bym mogła z pare miesięcy pośmigać

reklama

Joanulka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Fizjo juz chyba normalnie od czerwca przyjmuja, tylko nie wiem czy tutaj generalnie cos z dziecmi robia. Rozne opinie slyszalam
Zazdroszcze takiej lekkiej koncowka, dla mnie byla dramatyczna...
Właśnie nie przyjmują, moja szwagierka ma atak rwy kulszowej od 6 tyg i około tygodnia temu zadzwonili do niej, tylko z propozycja video konsultacji. Choć może u Ciebie w mieście jest inaczej 🧐

julia2s

Moderator
Członek załogi
Miasto
Ipswich, United Kingdom
Rozwiązania
0
U nas podobno od czerwca przyjmuja. Mam kolezanke fizjo, ale ona nie jest dla dzieci tylko po udarach, wypadkach i nie w szpitalu tylko gdzies w jakims osrodku.
Właśnie nie przyjmują, moja szwagierka ma atak rwy kulszowej od 6 tyg i około tygodnia temu zadzwonili do niej, tylko z propozycja video konsultacji. Choć może u Ciebie w mieście jest inaczej

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Fajna dziewuszka!
Niestety w sprawie fizjo nie pomogę. Ja dla siebie nie mogę dostać wizyty do GP wiec fizjo to już chyba w ogole na czarno, za plecami, blagajac i przeklinając.

ZwariowanaSol

Miasto
UK
Rozwiązania
0
Słodziak :) Ma piękne oczęta :) A dużą tą asymetrię dostrzegasz? Może spróbuj póki co sama z nią ćwiczyć a po drodze gdzieś coś załatwić.
Wiem że LILITH sobie załatwiała chyba prywatnie Fizjo dla córci bo ze szpitala to by się nie doczekała. Ale z tego co słyszę to co miasto to inaczej pootwierane.

Ja czekam na USG z wizytą u Ginekologa... czekam i kij wie kiedy dostanę, choć powinnam natychmiast mieć wizytę.. Za to mój małż dostał do reumatologa (w tym samym szpitalu) bez problemu na sierpień termin... i ma normalnie wizytę w szpitalu. Kaja za to ma we wrześniu wizytę i też w szpitalu bez problemu. W czwartek moje dziewczyny mają okulistę normalnie na coroczne badanie bo im ta wada się co rusz zmienia...

Annaa25

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej , jestem w 18 tygodniu i od wczoraj mam bol gardla i powiekszone wezly chlonne, czy ma to wplyw n ciaze??

Joanulka

Rozwiązania
0
Hej , jestem w 18 tygodniu i od wczoraj mam bol gardla i powiekszone wezly chlonne, czy ma to wplyw n ciaze??
Cześć, nie ma! Nawet jakbyś ostatecznie brała antybiotyk, to wszystko będzie ok. Możesz spokojnie paracetamol zażywać

reklama

ZwariowanaSol

Miasto
UK
Rozwiązania
0
No i jak z gardłem - przeszło? Miodek zawsze pomocny przy gardle :)

Zaczynam mieć dosyć już tej pandemii... jak unikałam ludzi przez tyle miesięcy to dzisiaj poszłam ze starszą zrobić niespodziankę jej koledze - niestety nie było go w domu, ale była jego mama i robimy mu niespodziankę w sobotę - widzimy się w parku z dzieciakami :) Przy okazji jego mama też jest szczęśliwa, bo ona też się odzwyczaiła od rozmawiania z ludźmi i z chęcią pogada :) Więc technicznie 6 osób będzie bardzo szczęśliwych tego dnia :) Przy okazji obie się modlimy żeby dzieci poszły we wrześniu do szkoły bo choć są cudne i kochane to mamy już ich dosyć :D

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
dotaZ GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny! Grudniowe mamy 2010 34456
Płock-Asia Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY! Młodziutkie mamy 91166
iws Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :) Mamusie bliźniat, trojaczków i... 136
*Sonia* ROZPAKOWANE LUTOWE MAMY - wątek bez komentarzy :) Dzieci urodzone w lutym 2011 2
M Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim Dzieci urodzone w marcu 2007 24390
Z Mamy wrzesniowe Ciąża, poród, połóg 2
K Czy Was też wszędzie "prześladują" przyszłe mamy? Staramy się 14
Ana1992 Wrześniowe Mamy 2020 :-) Ciąża, poród, połóg 4
Izkawalizka Wysokie mamy Potrzebuję porady 7
Szałwia88 Majowe mamy 2021 Przyszłe mamy 1809
Jarzynka Mamy niemowląt o obniżonym napięciu mięśniowym Potrzebuję porady 4
D Mamy styczniowe POMOCY! Styczniowe mamy 2020 7
1 Listopadowe mamy z Łodzi Łódź 0
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 10475
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 2
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 8894
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 44
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3713
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21591
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 14
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12980
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 14
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 89
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 14049
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 81
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 47
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 8146
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 16