reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Ooo super :) dziewczyny wybieram się na tydzień z synem i czy któraś z Was używa pieluch lupillu z lidla i ma porównanie z tymi z polski?
 
Tak - na północ od Ciebie o ile dobrze pamiętam.
Nie mam tu nikogo, użeranie się o zdrowie mojej straszej córki ze szkołą, pediatrą i Councilem już mnie o siwe włosy przyprawiło, nerwicę, depresję i stany paranoidalne... ryczę za powrotem do Polski gdzie wcale nie chcę wracać, jadę na uspokajaczach od nowa bo pediatra pomimo mówienia mi że to już jest niepełnosprawność i żeby K. wyrobić papiery - na spotkaniu w szkole 19 grudnia stwierdziła że medycznie K. jest w pełni ok żeby normalnie bez żadnych udogodnień chodzić do szkoły a dziecko mi albo mdleje z bólu (migrena) albo żyga przez 25 dni w miesiącu... święta miałam przeryczane ze stresu - mam nadzieję że tą k^*&% samochód potrąci!!! I chodź powoli się uspokajam i załatwiam co mogę to potrzebuję wyjścia dla siebie ale nie mam z kim 😭😭😭😭
 
Tak - na północ od Ciebie o ile dobrze pamiętam.
Nie mam tu nikogo, użeranie się o zdrowie mojej straszej córki ze szkołą, pediatrą i Councilem już mnie o siwe włosy przyprawiło, nerwicę, depresję i stany paranoidalne... ryczę za powrotem do Polski gdzie wcale nie chcę wracać, jadę na uspokajaczach od nowa bo pediatra pomimo mówienia mi że to już jest niepełnosprawność i żeby K. wyrobić papiery - na spotkaniu w szkole 19 grudnia stwierdziła że medycznie K. jest w pełni ok żeby normalnie bez żadnych udogodnień chodzić do szkoły a dziecko mi albo mdleje z bólu (migrena) albo żyga przez 25 dni w miesiącu... święta miałam przeryczane ze stresu - mam nadzieję że tą k^*&% samochód potrąci!!! I chodź powoli się uspokajam i załatwiam co mogę to potrzebuję wyjścia dla siebie ale nie mam z kim 😭😭😭😭


A kiedy chcesz się zobaczyć? Ja mogę tylko w weekendy bo w tygodniu pracuje
 
reklama
Ja mam co drugi weekend małża w domu. Ten weekend może być ciężko bo próbiję coś załatwić w kwestii szkoły K. Od rana czekam na dwa telefony i mnie nerwica zżera. Powiem szczerze że mam już tego wszystkiego dosyć. Chce mi się ryczeć ale wiem że tylko dzieciaki tym zestresuję :(
 
Do góry