reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Mogłabym zmienić operatora ale dałam sie mu namówić rok temu aby na abonament wziąć ale mówił ze on będzie płacić a jak przychodzi co do czego to głównie potrąca mi z kasy na małego...ja tez przeznaczam na małego ale oczywiście dopóki on czegoś nie wybierze. Dziś stwierdził ze musimy mieć własny dom ale ze w jego banki mu nie dają to mamy zmienić moje konto na konto wspólne i wziasc na 30000£ ale ja mu na to najpierw to pójdziemy do prawnika napisać dokument ze w razie rozwodu to ty spłacasz ten kredyt i tak teraz mysle musiałabym spisać u prawnika ze w razie długów ja za nie nie jestem odpowiedzialna
 
reklama
Ania - nie zazdroszczę sytuacji. Ja też miałam dołki w związku ale jakoś wybrnęliśmy. Mój też problemów nie widział - to stwierdziłam że je zostawię w spokoju aż nabiorą na sile i sam je zauważy... najpierw było że "dlaczego nie mówiłaś?!" a potem wspólne naprawianie problemu. Proces żmudny, wyczerpujący psychicznie ale za 2 tygodnie mija nam 10 lat po ślubie a "moje" i "jego" problemy są "naszymi" problemami :) Facet zwyczajnie nie dorósł - zdarza się często. A wychowanie dorosłego dziecka to katorga :/ Ja wiem że sama nie jestem "lekka" do życia i ciężko mnie ogarnąć, ale praca nad sobą i nad związkiem popłaca :)


Któraś coś wie co z LILITH? Bo się nie odzywała ostatnio :(

A tak na poprawę humoru - dzisiaj byłam na spacerze z dziewczynkami - taka fajna rodzinka - dwoje rodziców i 7 dzieciaczków :)
 

Załączniki

  • IMG_4990.JPG
    IMG_4990.JPG
    270,5 KB · Wyświetleń: 122
Pobudka - ja wiem że pogoda jak pod psem i chce się wyłącznie spać, ale trzeba się trochę obudzić :) My zaczęliśmy oficjalnie starania o trzecie i za 16 dni się okaże czy w tym miesiącu zaskoczyło czy nie :) Nie liczę na nic bo właśnie mam owulację a bawiliśmy się tylko dzisiaj rano a małż od dzisiejszego popołudnia zaczął pracę więc jutro nici z zabaw... szczególnie że dzieci w domu ... na dodatek znajdą 1002 powody żeby nie usnąć przed północą :/
 
Skoro o pobudce mowa to mój mały zasnął przed 19 ale przez tatusia po godzinie sie obudził i tak wojował do 23 prawie...wy sie staracie o trzecie a mi ochota na harce wogole przeszła a najlepiej ze mój małżonek wogole sie tym nie przejął...
 
Mi też po pierwszy dziecku przeszła ochota - wręcz miałam wstręt do zabaw i tak trwało to 2 lata aż zaczęłam plastry anty używać i mi się psyche uspokoiła. Po drugim dziecku łatwiej mi było psychicznie i takiego numeru już nie odwaliłam :) A teraz nie wiem co mi odwala z trzecim - serio - rozsądek mówi mi żebym się walnęła w łeb XD
 
Wiesz gdybys widziała zachowania mojego to ni być sie nie dziwiła dziś jakoś oboje postanowiliśmy troszkę zaszaleć mały usnął wiec troszkę procenty były a tu w trakcie ktoś dzwoni do niego a on mnie sie pyta czy może oddzwonić a ja sie go pytasz poważnie?! Chyba żartujesz w takim momencie No to tylko co skończyliśmy igraszki a ten telefon i oddzwania...i jak sie tu nie wku...jak on nic tylko z telefonem...masakra. Ja biorę anty sprawdzony od paru lat i wcześniej przed porodem z tym problemu nie było teraz tak jakoś wyszło...ale sama czuje ze jeśli on nie zmieni sie to po prostu on sam sprawi ze zabije to co do niego czuje a po jego wybuchach agresji to juz na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić ze ta miłość co na początku małżeństwa była zmalała i to bardzo
 
Dzieciak nie facet :/ Ehhh - wychowywanie faceta jest gorsze niż wychowywanie dziecka :( Jak tak piszesz o tym swoim - ja bym mu rozwaliła ten telefon :/ I zrobiła awanturę taką żeby wreszcie się obudził ze swojego snu :\ Ehhh - szkoda w tym wszystkim tylko waszego maluszka :(

Za 10-14 dni robię test... w poniedziałek miałam owulację - nie żeby dało się ten ból z czymkolwiek pomylić :p Stwierdzam że jestem masochistyczną psychopatką XD I w sumie dobrze mi z tym :)
 
Teraz zaczął prace w amazon wiec miejmy nadzieje ze troszkę sie oduczy używania telefonu bo tam przez cała prace nie Wilno kozystacbz telefonu...póki co to widać ze si stara ale zobaczymy jak dalej będzie. W końcu za dwa tyg lecę do pl to trochę mnie nie będzie i małego wiec sie stęskni za nami
 
Przerwa wam się przyda :)
Ja za to zdycham z bólu... w tym miesiącu zamiast testować to chyba do lekarza pójdę bo mam wrażenie że mi się cysta zrobiła. Ból z prawego jajnika od kilku godzin i to taki promieniujący do kolana :( A owu już była... chyba że już całkiem się powaliło i mam z drugiego jajnika :/ To by dopiero jaja były XD Jak mi do jutra rana nie przejdzie to się wybiorę do lekarza bo chodzić nie mogę :(
 
reklama
Wczoraj mój wymyślił ze jak będę w Polsce to on sie wtedy przenosi do Durham i tam zacznie pracować a wynajmie z kolega i jego żona wraz z synkiem trzy pokojowe a ja sie go pytań czy sprawdził w jakim stanie to mieszkanie jest itp on mówi to jak mi sie nie spodoba to coś innego sie wynajmie ale nie wierze ze w ciągu dwóch miesięcy zdąży odłożyć na coś nowego. A ja jakoś jestem sceptycznie nastawiona do tego obce miasto mieć o nim nie wiem nie wiem ile tam jest Polaków jakie narodowości tam przeważają bo może i nie mam nic do muzułmanów itp ale wole mieszkać w mieście gdzie jest przewaga chrześcijan...poradzicie coś
 
Do góry