reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Hej dziewczyny. Nigdy tu nie pisałam..
Jestem mamą dwóch córeczkę. Od 15 lat mieszkam w UK, a dokładniej w Szkocji. Często tu zaglądam, ale widzę, że wątek cichnie [emoji6] fajnie byłoby,, pogadać" i wymienić się doświadczeniami. Pozdrawiam [emoji4]
 
Czołem :)
Zdycham - dopadła mnie gorączka i zimne poty... jupiiii - tylko tego mi brakowało w tym całym pierdzielniku :/ Okres grypowy uważam za otwarty :)
 
Kurde właśnie teraz dużo osób chorych w tym mój mąż - mam nadzieje ze mnie i młodego nie zarazi bo katastrofa xD
 
Moja przychodnia jest codziennie zapchana bo grypa się szerzy. U mnie się okazało zupełnie co innego - komplikacje pooperacyjne :p Ale już na antybiotyku :)
 
Witam dziewczyny!!
Czy sa jakies przyszle mamy z UK? Ja wlasnie sie dowiedzialam ze mam termin na poczatek pazdziernika, koncowka trzeciego miesiaca i bardzo by mi bylo milo moc sie dzielic doswiadczeniami! pozdrawiam serdecznie. Asia
 
O imienniczka :)
Ja już dzieciaczków swoich mieć więcej nie będę, ale służę uchem i dobrym słowem jako mama 11 i 8 latki :)
O jak super! ja to mam cala mase pytan :) czytalam rozne opinie i zastanawiam sie jak ze znieczuleniem podczas porodu, co szpital to historia....zalezy mi bardzo, gdyz mam bardzo niski prog bolu.. Polozna powiedziala mi ze nie bedzie problemu. Czy to faktycznie prawda ze jak poprosimy o takie znieczulenie to je dostaniemy? Dzieki za odpowiedz :)
 
reklama
Jo.jo - ja tu osobiście nie rodziłam, ale chodziłam jako tłumacz dla dwóch koleżanek tutaj i byłam z nimi przez pierwszą fazę porodu - tylko jedna dostała znieczulenie jakie chciała, u drugiej okazało się że ma przeciwwskazania, ale no to już siła wyższa, dostała inne znieczulenie i też było dobrze. Obie były bardzo zadowolone z porodów, choć mnie przerażenie ogarniało że nie ma lekarza :) Więc jeśli chcesz konkretny typ znieczulenia to warto sobie poczytać o nim wcześniej na stronie nhs i czy nie masz przeciwwskazań a potem zapytać położnej czy dany szpital oferuje to znieczulenie i jak wcześnie jest ono podawane i czy TY będziesz je mogła dostać :)
 
Do góry