reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Dark - powodzenia :) Trzymam za Ciebie kciuki :)

Ja się zbieram ja Uni tutaj, ale zbieram się jak ta sójka za morze co się wybrać nie może :D Póki co ledwo chodzę bo naderwałam sobie ścięgno Achillesa i jeszcze jedno w śródstopiu... wystarczyło źle stanąć... wczoraj pierwszy raz w swoim życiu ryczałam z bólu - nawet przy porodzie bez znieczulenia tak nie bolało jak to. Trzeba by się zebrać do lekarza pokuśtykać... tyle że mi się tak strasznie nie chce bo to kawał drogi :p
 
Hi [emoji1366] padnięta ale zadowolona odzyskałam kuchnie i salon
Tydzień mija za szybko i czasu ciagle brak.
Idliczam do wylotu i oderwania się od tego bajzlu.
Piszcie co słychać!! Kto przed płodnym, kto po i kto testuje no emocje rosną go już połowa miesiąca :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie bo widzę ze macie starsze dzieciaczki :p może któraś miała podobnie bo w gronie moich znajomych z reala to oczywiście każdy radzi ze np.”przegłodź go porządnie a zje” albo guzik prawda będzie płakał a dalej nie weźmie nic do buzi :/ albo „dawaj mu frytki i słodycze” to tez odpada bo staram się żeby jadł zdrowo nie jestem jakimś świrem ale wszystko daje z umiarem.mój mały jadł ładnie (22czerwca 2latka skończy) a teraz szok bo tak wybrzydza ze mi ręce opadają ... za to w nocy się budzi z płaczem bo głodny no można dostać na głowę :x i nie myślcie o mnie ze jestem jakaś wyrodna madka co płacz dziecka ją wkurza ale serio już nie wiem co się dzieje o_O wybaczcie napisałam to trochę chaotycznie
 
Do góry