reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam,
Witam nowe mamusie, fakt forum uzależnia :-D

Wklejam fotki :tak:
 

Załączniki

  • 20080428_0407.jpg
    20080428_0407.jpg
    73 KB · Wyświetleń: 24
  • 20080429_0631.jpg
    20080429_0631.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 22
  • 20080429_0638.jpg
    20080429_0638.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Pinka oj marudził, na początku strasznie się wiercił,ale później jakby troszkę się przyzwyczaił do bzyczenia maszynki, bo obcinałam go maszynką, z tyłu mniejszą nakładką a z przodu większą :-). Oj fakt, inne dziecko, sami nie możemy się napatrzeć :-D ale teraz to wygląda na chłopaka :laugh2::laugh2::laugh2:
 
witam nowe mamuski-dzieciakcouk i medio
hehe myślałam ze to tylko ja jestem uzależniona od kompa.ciesze sie ze nie jestem sama.:-)

Martucha to wy teraz nadrabiacie spacery.własnie widziałam ze super pogoda w Pl bo moja rodzinka na ółnocy tak cieniutko poubierana na fotkach.U mnie niestety deszcz i jakos chłodno.
albo to ja taki zmarzlaczek jestem.

Mamuska całkiem inaczej wyglada smyk troche poważniej.a rzesy to ma chyba dłuższe ode mnie:-)

pinka wczoraj minęłysmy sie postami.no to macie juz perełek.u nas tez jak nie szły to nie szły a teraz młody ma 3 na dole i 2 u góry.ida jeden za drugim.

małgorzatko szybko sie uczty twoja mała nasz niestety to tylko broic potrafi.wszystkie kable ciagnie stoliki albo pochowane albo poprzewracane,kawe pije tylko kwtedy kiedy spi, i tak dalej.
 
Mamuska- sliczna fryzurka i bardzo mu dobrze w takich wloskach. Teraz rzeczywiscie widac ze to chlopczyk:-) Buzke dobrze widac, szczegolnie jego bajecznie dlugie rzeski:-)
 
Dziewczyny ! Przepraszam że tak tu Wam zawracam głowę , ale jest ogromna prośba do wszystkich osób mieszkajacych bliżej i dalej Polski.
Może już dostałyście informację na maila albo słyszałyście.
"Fundacja Mam marzenie
spełnia marzenia dzieci smiertelnie chorych. Jednym z marzycieli jest
Mateuszek Lang ze Szczecina. W niedziele ma osme urodziny, beda to
prawdopodobnie jego ostatnie urodziny. Jego marzeniem jest dostac
pocztowki od wielu ludzi. Jesli macie chwilke dosłownie czasu, kupcie
pocztowke, napiszcie zyczenia urodzinowe i wyslijcie mu. Was to bedzie
kosztowało niewiele, a dla niego bedzie znaczyc ogromnie duzo. Oto adres:
Mateuszek Lang
ul. Wiślana 37
70 - 885 Szczecin
Roześlijcie to do kogo się da i ślijcie kartki ze wszystkich stron
świata. Na razie załatwilismy kartki z kilku europejskich krajow, ale
wciaz mozna wiele osob poprosic, najwyzej kartki sie chwilke spoznia.
No Volontario, do dzieła! Dla uśmiechu dziecka!"
 
Witam !
Ja tez dopiero co dolaczylam do forum.i mam nadzieje ze poznam tu duzo ciekawych ludzi.Mieszkam od roku w angli .DOPADLA MNIEmala zgroza ,zalozylam sobie działalnośc (samozatrudnienie) a tydzień pozniej dowiedziałam sie że jestem w ciaży.Zastanawiam sie czy bedzie mi przyslugiwał urlop macierzynski platny ,może coś wiesz albo inni uzytkownicy na forum ,piszcie jak coś wiecie
dzieki .
 
reklama
Witam z kawusią,
Dziękujemy za komplemenciki, dzisiaj przez Skype widziała moja siostra i był tylko krzyk- WOW, co mu zrobiliście, inne dziecko, jaki łysolek! Ale ona to samo zrobiła swojemu synkowi jak miał z 11 m-cy, też miał bardzo długie włosy, i pamiętam mój szok, wkleję jego fotki.
za oknem deszczowo :-(, a my dzisiaj idziemy na kontrolę do szpitala. Bąbel coraz ładniej stoi na tej stopie, bo po tej operacji i ściągnięciu gipsu nie chciał na niej stać, machał nią tylko jak stał przy stole. Miesiąc szybko minął, jeszcze dwa i buty będzie miał tylko na noc, ale będzie wtedy buszował :-D.

Mala19792 Gratuluję Fasolki i witamy na forum... ja akurat nie pomogę Ci w tej kwestii, ale myśle że może inne były w tej sytuacji i doradzą Ci.

Medio Gratuluję Fasolki :-)

To mój chrześniak jak był w wieku Krystianka ( w czerwcu będzie miał 4 lata) :
 

Załączniki

  • DSCN0753.jpg
    DSCN0753.jpg
    92,9 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCN1622.jpg
    DSCN1622.jpg
    74,3 KB · Wyświetleń: 18
Do góry