reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
alex3meyer dzięki za info o fotelikach

Miśka ja mam ten sam problem, odkąd poszłam na macierzyńskie, mój angielski się pogarsza, a to dlatego, że mało rozmawiam :-(

Pinka super, że się odezwałaś :-) Ja też czasem nie mam weny do pisania, więc rozumiem.

Madzikka nie chcę Cię zmartwić, ale wydaje mi się, że to spóźniona miesiączka, skoro pojawiło się plamienie. Nie daj się zwariować kochana. A jak chcesz mieć pewność czy jesteś w ciąży czy nie, to może pójdź do lekarza i poproś o testy z krwi. I nie martw się, jak nie teraz, to następnym razem Wam się uda.

Ja jakaś taka zmęczona dziś jestem. Zaraz idę wziąć prysznic i do łóżeczka. Życzę wszystkim miłej nocki. Dobranoc
 
dobrywieczor!!!
ja to zawsze sie spoznie niestety niedawno wrocilam ze szkoly wykapalam malego cos zjadl i zasna...wiec i ja mam chwilke poklikac... u nas dosc mroznie.... a tak wiecej to nic sie nie dzieje szczegolnego oprocz tego ze ciagle leze i leze...takie mam zalecenia...
 
a ja jeszcze nie spie i jakos mi sie wcale nie chce :eek:
do szkoly dzisiaj nie poszlam bo przyjechal maz znajomej wywiezc nam smieci z ogrodka noi moj nie moglby sie mala zajac.Jutro jeszcze zabiora reszte workow i wkoncu bedzie porzadek:happy: Wkurzylam sie dzisiaj bo zamawialam ostatnio stolik i dwa krzeselka do Lucy pokoiku noi dzisiaj byla dostawa tyle ze bez stolika bo juz nie mieli na stanie a seria zostala wycofana dobrze ze chociaz kase oddali.....
Tak wiec zostalam z dwoma krzeselkami bez stolika.a najsmieszniejsze jest to ze na ebayu znalazlam taki stolik tylko ze 10funtow drozszy:wściekła/y:bo za przesylke sobie doliczyli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
madzikko-tak jak kwiateczek radzi zrob jeszcze jeden tescik jak nic nie wyjdzie do wez od GP skierowanie na badanie krwi.
mamusia blaneczki-nic Ci niestety nie pomoge bo biore tylko CH.B. napisz co tam u was jak Blania?
andziaa-oj to nie moje strony,a z dentysty korzystam za kazdym razem jak jestem w pl

paula7- a na co chodzisz do szkoly?szkolisz angielski czy w innym kierunku?
syla- kolorowych snow:-)
miskaT- fajnie ze chodzisz na te zajecia z mala i ze nie tylko jej sprawiaja przyjemnosc ale i tobie.Ja chodzilam z Lucy dwa razy w tygodniu na 1,5 godziny i bylo fajnie,ale to przed przeprowadzka,teraz szukam takich miejsc gdzie moge ja zostawic sama na te dwie godzinki i miec troche czasu dla siebie:-)
pinka-pisz pisz kochana jak ja juz na forum wrocilam,to kobieto musisz znalezc wene do pisania, cobym miala co czytac hehe....

DOBRANOC MAMUSKI:-)
 
kwiateczek dziekuje Ci bardzo za odpowiedź. Jeśli chodzi o laktator ręczny to miałam kiedys ale nie bylam zadowolona. Może wiesz gdzie w Anglii można kupic taki laktator elektryczny chodzi mi o sklep bo mąż by mi kupił i przywiózł. Patrzyłam w Argosie ale jest tylko reczny a ja potrzebuje elektryczny. Będe wdzieczna za odpowiedź.
Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko wszystkie mamusie.:tak::-)
 
Hejka-


Gusia- juz nie spimy;-)
Dorcia- no skoro ty juz wrociłas no to ja sie tez zmobilizuje nabazgram cosik:-):-D
no to nizele cie uzradzili z tym stolikiem dawaj focie pochwal sie jakie cudenko kupiłas.............
Kwiateczek- z tym ogrzewaniem to masz tak jak ja czasami jak zapomne doładowac to chlas i pradu luba gazu nie ma szlag nie trafia bo nie lubie takich sytuacji dobrze ze sklep mam 5 min od domu bo jak bym miała do miasta isc oj to bym sie bardzo zdenerwowała!!!!!!!!!!! ale ogolnie duzo nam pobiera bo prądu 1-1,50ł i tak samo gazu na dzien................
Mamusia -Blaneczki- ztego co ja wiem to te 500ł dostaja tylko osoby które maja cieżką sytuacje materialna..............
Madzia-daj luz z tymi testami bo na głowe dostaniesz!!!!!!!!plamienia nawet w ciazy są mozliwe w pierwszysch tygodniach do okolo 12-14 tygodnia wiec moze jestes w ciazy kto wie???
Slya33-Jestem jestem o ile dobrze zauważyłam to twoja gwiazda miał roczek??????
wiec sto lat dla malej perełki!!!!!!!!!!!!!!!
moja mała wczoraj temperature dostała sama nie wiem od czego na zeba to chyba za wysoka 38,5 co?w nocy tez miała chyba sie podziebiła kurcze czasami to sama nie wiem jak mam ja ubrac wychodze z domu zimno jak hcolera wracam ciepło i na odwrót ja tez chodze i psikam ciagle chyba nie doleczona:no::confused2:.............ech szkoda gadac


ide kawke se strzelic bede potem:tak:


 
Rybka w tesco maz moze kupic,w morrisonie:-)ale zastanow sie jeszcze:-)az tyle mleka nie bedziesz sciagac a on jest jednak drogi.popatrz jeszcze na allegro:-)to tylko mmoja opinia jesli sie zdecydowalas to oki:-):wink:
Mamusia Blaneczki ja nie dostalam 500f bo oboje pracowalismy i przekroczylismy dochody.nie moga przekroczyc(razem)prawdzopodobnie 20 tys f:tak:nie jestem pewna co do dochodow.moja bratowa dostala ale oni mieli zarobione razem 17 tys za poprzedni rok a rodzila w marcu tak wiec akurat rok podatkowy sie konczyl:-)poza tym dostaje CHTC 21F i w zeszlym tyg przyznali mi w koncu CHB 18 f :nerd:oddali wyrownali oczywicie od urodzenia malego.mam najnizsze benefity ktore nie uprawniaja do innych zasilkow:baffled:ale w przyszlym miesiacu biore ostatnie maciezynskie tak wiec zaraz po tym lece do Cancil office po doplate do mieszkania(hause benefit)mojej znajomej angilce dali tylko 30 f na miesiac ale ona pobiera maciezynskie z tym ze jej chlpoak zarbia mniej niz moj:no:zobaczymy zawsze lepsze cos niz nic:-)
Pinka no wlasnie dlatego tez zmieniam na oplte kwartalna:wink:wiem ze sie pozniej zalamie bo jak przyjdzie to pewnie ze 300 f ale nie musze biegac co chwile i ladowac:tak:nam obecnie schodzi 3-4f na dobe:szok:tylko mieszkanie jest wielki i okna drewniane:angry:maja zmienic nam w przyszlym roku:dry:musze sie przypomnic przy placeniu czynszu:-D:-D
Biedma Wiki oby wyzdrowiala szybko.ja tez nigdy nie wiem jak mam Konradka ubrac:dry:ale pamietaj ze dziecko siedzinie rusza sie wiec jemu jest troszke zimniej:tak:ja jak juz ubiore tak juz nie rozbieram mimo ze jest cieplo:-)
 
reklama
Ja na chwile tylko ,bo akurat u tesci siedze bo ma przyjechac koles Im telefon naprawic a Oni oboje w pracy sa...
mamusia Blaneczki - to o czym piszesz to Sure Start Maternity Grand i dostaje sie go z Job Centre.przysluguje rodzinom,ktore dostaja tez Tax Credit.My sie staralismy,ale nie zmiescilismy sie w czasie bo czekalismy wlasnie na przyznanie Tax Credit,a trzeba zalatwic to w chyba 3miesiace po urodzeniu dziecka inaczej 500£ przepada:crazy:No i Nam przepadlao:-(Ale teraz nie zrobie tego bledu,bo przy Nikusi zaczelam sie starac po porodzie a okazuje sie,ze mozna juz od 29'ego tygodnia ciazy i starcza na cala wyprawke:tak:
 
Do góry