reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej dziewczyny ja juz w srode lece do PL... odpoczywam po wczorajszym... ale juz sie nie moge doczekac... troszke mnie nie bedzie tu z wami... juz tesknie za naszym kilkaniem...pozdrawiam goraco...
 
reklama
PAULA, pilnuj sie tam, brzusio, i malego no i wypoczywaj kobitko, tyle ile sie da, ;-) i wracaj do nas cala i zdrowa!!!
 
Witam:-)
Dzien minalnawet,ale rozmowy od jutra sie zaczynaja:tak:zobaczymy:baffled:
maly nie chcial do mnie przyjsc jak wrocilam:baffled:nie ma mowy o prtacy narazie jesli dziecko ma mnie nie poznac:no:najgorsze ze moja kolezanka siedzi z Konradkiem a jej synek teraz sie rozchorowal:no:mam wyrzuty::-(
Powodzenia z przeprowadzkami,nam moze wymienia te okna wiec zobaczymy:sorry::dry::dry::dry:
lece,milej nocki zycze;-)
 
kwiateczek - maly moze musi sie po prostu przyzwyczaic do nowej sytuacji:tak:nie boj sie-na pewno nie zapomni mamusi;-)choc wyobrazam sobie jak musi Ci byc ciezko:sorry2:
paula - no to juz niedlugo wypoczynek!a nie bedziesz miala wogole w PL dostepu do neta zeby napisac co u Ciebei?

my dzis stwierdzilismy,ze szukamy powoli mieszkania jednak,a na depozyt pozyczymy od tesci poki Nam naszego nie oddadza:tak:bo pozniej z dwojka dzieci nie damy rady szukac i zmieniac lokum:sorry2:

a mi leb peka i wszystko mnie boli i mam wrazenie,ze pekne zaraz:-(brzuch mnie boli i generalnie najchetniej bym zasnela i spaaaaaaaaaaala do rana:-p
 
Witam wszystkie mamy z U.K. Mam pytanie. W lutym zeszlego roku wróciłam z dzieckiem do Polski ale mąż nadal mieszka i pracuje w Anglii. Ja tutaj nie pracuje bo wychowuje corkę i spodziewam się drugiego dziecka. Czy po urodzeniu dziecka możemy sie starać o becikowe w Anglii? Dodam że pobieramy Child Tax Credit rodzinne na pierwsze dziecko. W PL nie mamy żadnych dochodów tylko tyle że ja tutaj mieszkam z dzieckiem. Jeżeli nam się należy to co trzeba zrobić i co załatwić? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
 
Miska- niom wlasnie tak przewaznie mowi kazdy, ze chrzest dziecka, ale przetocztlam kilka stron szkol katolickich i jest miedzy innymi zaswiadzcenie ze rodzice sa katolikami.... tzn to nie jest czynnik desydujacy o przyjeciu dziecka ale dodatkowy PLUS zeby dziecko dostalo jak najwiecej punkow do przyjecia... i wlasnie mnie zastanowilo- wychowanie dziecka w wierze, a rodzice slubu nie maja. Wiesz wedlug ksiezy z Pl to jest problem, bo zyjemy nie tak jak powinnismy...:-p...wiec mysle czy brak slubu nie przyczyni sie do obnizenia w kryteriach przyjecia do szkoly.

Kasia- staraj sie odpoczywac jak najwiecej podczas tego uroplu Twojej Polowy. Z lokum -bardzo dobra decyzja. Potem rzeczywiscie byscie mieli za duzo na glowie..choc teraz tez nie bedzie latwo...przeprowadzka ze sporym brzuszkiem, ale lepiej teraz niz pozniej:tak:

paula- ciesze sie razem z Toba.... i ci cholernie zazdroszcze tego wyjazdu
 
justynabak no właśnie o posty mi chodziło he he, co polecasz? bo jest tego trochę. co do przeprowadzki z dzieckiem, to ja też wiem coś na ten temat i powiem szczerze, gdyby nie pomoc teściów, którzy pomogli malować i sprzątać chatkę, to nie wiem jak my byśmy to zrobili.

tajchi kapuściankę gotuje się z kapusty, papryk zielonych, cebuli, pomidorów. tu jest dokładny przepis:
Dieta kapuściana - przepis | Fitness Cafe
a tu menu na tydzień:
Dieta kapuściana - menu | Fitness Cafe

izka fajnie, że będziesz miała gości, zawsze weselej (o ile to sa mile widziani goście ;-))

kwiateczek nie martw się dla naszych dzieciaczków to i tak my jesteśmy najważniejsze ;-) a małemu pewnie spodobała się mała atrakcja w jego życiu: dzień bez mamy :-)

Pinka a co z tą wcześniejszą pracą? bo przecież pracowałaś weekendami? no i fajny miałaś pierwszy dzień w pracy :-)

Miśka T a co u Was? podjęliście już decyzję?

Paula ale fajnie Ci z tym wyjazdem, chyba każda z nas Ci zazdorści ;-)

Mała-gorzatka trzymam kciuki za przeprowadzkę, oby szybko Wam to zeszło.

katarzyna s ja bym też wolała przeprowadzkę z brzuszkiem niż z dwoma brzdącami. trzymam kciuki żebyście szybko coś znaleźli.

co do spania, to moja Oliwcia też tak ostatnio kiepsko śpi. wierci się, budzi się w środku nocy i nie chce spać, szok :szok: ja to taka niewyspana chodzę :crazy:
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki ja tak szybciutko odezwe sie jak z pracy wróce:tak::tak::tak:

Syla- tak pracowałam na weekendy ale 2 tygodnie temu prxestałam bo mój były pracodawca nie podpisał nowego kontraktu z barem w którym pracowałam no i tym samym z kumpelą straciłysmy prace:rofl2::rofl2: ale dobrze bo tam to charowałysmy jak wół a tu mam luzik
Gosia- ysle ze w pol sce biało by to wieszke znaczenie czy macie slub czy nie niż tutaj:rofl2:
Paula- udanego pobytu w polsce:tak::tak:


ok mykam do potem
 
dzień dobry
Oj dziewczyny mały mi dzis od 4 nie śpi i nawet nie zamierza:no:
zjadł cyca pojadł jeszcze z butli i teraz gaworzy sobie, a ja już oczy na zapałki mam.

pinka widze ze ty tez nie śpisz po nocach:tak:
 
reklama
Tajchi- ciesz sie ze tylko lezy i gaworzy....bo niedlugo nie bedzie chcial spac po nocach a bedzie skakac po lozeczku, krzyczec , chciec wyjsc z pokoju.... hehehe....energia bedzie buzowac a maly bedzie walczyc ZE SNEM :-D
 
Do góry