reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

dziewczyny kiecki super, już mi się w głowie kręci od tych sukienek he he :-D już nie wiem, która wychodzi za mąż, a która już dawno po ślubie he he.

Pinka suknia śliczna, ale nie wiem czy to ma sens szyć nową, Twoja jest bardzo ładna, szkoda by było w niej nie wystąpić.

Joklis może jakieś duże kolczyki i jakaś bransoletka? Naszyjnik musiałby być raczej delikatny, bo ta sukienka sama w sobie jest już ozdobą. A tak swoją drogą - fajna z Ciebie laseczka ;-)

Ja niestety mojej sukni Wam nie pokażę, bo nie da rady zrobić zdjęcia zdjęciu :sorry: Przykro mi.
 
reklama
No kochane..... galerie sukienek ...hu hu hu wow wow wow :tak:

Pinka - teraz tos mnie zastrzelilas.... co na to Twoj ukochany narzeczony :cool2:???? No sukienka bardzo ladna, bys wygladala jak ksiezniczka...powaga ! Ile za uszycie takiego cuda wezma jesli moglabys mi powiedziec ?

Joklis- co by pasowalo..tak ma moje oko....cos delikatnego na szyjke, moze i na reke i butki tez takie "pantofenki ksiezniczki" czyli zadne na koturnach, zadne masywne...tylko takie "mgieleczki" :)

Syla - jak tam dieta. No ja tak marze ze 5-6 kg zrzuce ale jak...:cool:...mam takie ciagutki do gotowania ze jezyk do pasa mi wisi jak to wsyztsko widze....chyba przestane robic zakupy i gotowac !


A ja wlasnie wstawilam do piekarnika BANANA BREAD...poki co pachnie pieknie,zobacze jak smaruje ale co slysze to podobno znakomicie.... a robie go tylko dlatego ze moze moja w koncu cos zje na sniadanie, bo normalnie na sniadanie nie je prawie nic. Najchetniej by sie tylko samego mleka napila :-p
 
Witam

Gosia- moja tez na sniadanie prawie nic nie je:no::no::no: wypije tylko mleko podziubie troszke chleba i to wszystko na drugie sniadanie zje ewentualnie jakis jogurt badz brzoskwinie no i czasami jajko ale za to obiadu sie na wpycha i potem juz co chwilke je moze te dzieci tak maja ze sniadania ciezko im wychodza:tak::-:)-(a co do uszycia sukienki to zaplace grosze bo one sa z chin i koszt to 100 pound:tak::tak::tak::tak: sasiadka zamawiala bo slub po nas maja i rewelka suknia tzn inna zamawiała ale ja sie balam ze to badziew bedzie ale nie sa cudasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joklis- kochana jak wroce z pracy to wstawie foteczki bizuterii jaka by ci pasowała i napewno upiete wloski:tak::tak::tak::tak::tak:sukienka bardzo ładna;-))
Syla- za to saukienke zaplace 3 razy mniej niz za moja:-D:-D:-D:-D a moja poprostu sprzedam za jakies grosze zeby mi sie chociaz tamta zwrocila i juz.....
Kwiateczek- jak jestes podobnych gabarytow jak ja to ci chetnie moja oddam ful wypas ze wszystkim ehehheh albo kolezance:tak::tak::tak::tak::tak:
maggusia -tak nowa szyc bede:-):-):-):-)


ok lece paaaaaaaaaaaa
 
Witam Mamusie!
Ja dzis jakas taka zamyslona-chcialabym miec swoj interes.
Dopytuje sie kazdjego nawet mam juz agencje ktora zajelaby sie moja dzialanoscia-rozliczeniami,biznes planem itd.
Nawet wiec ze sa niezle dotacje nawet do czynszu.
Ja chcia,labym otworzyc sklep z kosmetykami polskimi dla stylistow-zele,ozdoby do paznokci,dla fryzjerow farby itd dla kosmetyczek rozne kremy,chcialabym miec tam solarium i stolik moj zebym robila pazury.
Nie chce w domu juz siedziec,ale i tez nie chce byc ciaglym popychadlem tutaj i pracowac w magazynach!
Nie po to sie szkolilam w pazurach zeby gdzie indziej robic:confused2:
I sama nie wiem co robic,bo fakt dostane pieniazki na otwarcie i jakies dofinansowanie do czynszu ,ale czy wyrobie na prad i concill?itd?
sma nie wiem!
Waham sie bo bierzemy slub i kasa jest nam potrzebna na slub teraz,ale biznes swoj tez chcialabym miec:-)
Niektorzy mi mowia,zeby sie wstrzymala jeszcze rok i po slubie otworzyla,bo slub to niezly wydatek.

Pinka haha nizle jestes poprostu :-D a co na to twoj narzeczony?

Gosia na sniadanie moj pje mleko i ostatnio przekonal sie do kanapek z dzemem ,ale jesli chodzi np o platki czy grysik to nie tchnie!:-p
Mysle,ze zeby sie dziecko przekonalo do jakiegos jedzonka trzeba czasu nic na sile ja czekalam az sam zawola,a najlepiej dziecku jakas nowosc dac u kogos ja sie sama o tym przekonalam.Moj w domu nie chcial kanapek z dzemem,a u znajomych tak jadl ze az mu sie uszy trzesly i teraz ciagle kupuje dzem :-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
maggusia- hehe no moj smiała sie ze mnie ale ja mam takiego kochanego chlopa ze by mi gwiazdke z nieba dał:-p:-p:-p:-p a co do interesu to widze ze tak jak myslisz my tez otwieram po powrocie ze slubu tylko tyle ze polski sklep z artykulami spozywczymi:tak::tak::tak::tak::tak: powiedz mi a jak to jest z tymi dofinansowaniami?????

Joklis zalanczam bizuterie mysle ze taka by pasowała:tak::tak::tak:

a ten wrzosowy moj tylko jeszcze kolczyki beda takie same:tak::tak::tak:

u nas piekna pogoda az sie w domu nic robic nie chce:cool::cool::cool::cool:
 

Załączniki

  • SL373687.jpg
    SL373687.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 20
  • SL373694.jpg
    SL373694.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 26
witam po weekendzie:-)
nie mialam czasu sie odzywac, bo bylismy troszke zajeci :-p w sobote byly urodziny naszej malej 3 letniej wspolokatorki, nawet maly dal mi troche posiedziec, spal sobie grzecznie w wozeczku a pozniej w domku:-) wczoraj bylismy w centrum londynu, a pozniej to juz nie mialam sily na nic:sorry:
dzis Kondzio znow mnie zadziwil, przespal prawie cala noc:szok::-) mogloby mu tak juz zostac:-D
pinka cudowna suknia!!!!!!:-):-)
maggusia trzymam kciuki za rozkrecenie biznesu:-)
joklis sukienka sliczna, mysle ze nie potrzeba juz naszyjnika, jedynie jakies kolczyki ladne i bransoletka beda pasowac:tak::-pa i fajny tatuaz:-) ja mysle nad drugim juz....:sorry::happy:
kwiateczek mam nadzieje ze Twoj Kondzio przytyje troche, trzymam kciuki!!:tak:

a ta kwygladal Kondzio na urodzinkach
d0ddaa02.jpg
 
Ostatnia edycja:
malagorzatko - u nas z kolei z obiadami kiepsko bo mala nie chce tknac nawet:no:ale za to na sniadanie to przewaznie croissand z maselkiem,paroweczka,jogurt,vitality do picia,czasami chwilke po tym jeszcze miseczka rice crispy z mlekiem no i oczywiscie szklanka soku pomaranczowego:tak:z kolacja jest tak samo:tak:ale obiady odpuszcza po prostu,ale pocieszam sie ze za to drugie sniadanko i podwieczorek jakis tam skuybnie tez a i nie chudnie a ruchliwa jak szxatan jest,wiec spox:-)nie martw sie,Nika tez swojego czasu nie chciala sniadan,ani kolacji i tylko pila i to dluuuuuuuuuugi czas:confused2:i nic Jej nie bylo,az w koncu sama zaczela jesc:tak:;-)
pinka- suknia piekna!nie dziwie sie,ze sie uparlas:tak:a koszt po prostu super:-)
joklis - tez uwazam,ze do tego typu sukienki z kokarda na szyji raczej bez naszyjnika powinnas byc,za to jakies ladne kolczyki i do kompletu bransoleta by pasowaly super:tak:ja bym osobiscie dodala delikatne czarne buty i bizuterie tez w czerni,ale to ja a ja zawsze mam cos czarnego na sobie:-D

a ja juz wykonczona powoli,nika jakos przestawila drezmki ze nie nadazam:no:
 
katarzyna_s widze, ze gust mamy podobny :) Buty dzisiaj kupilam, czarne sandalki na nieduzym obcasie bo 174 cm wzrostu mam :-);-) no i wlasnie sie rozgladam za czana bizuteria... Problem tego typu, ze jak juz znalazlam kolczyki, to zlewaja sie z wlosami, ktorych nawiasem mowiac chyba upiac nie dam rady, bo sa tak mocno wycieniowane, ze z ledwoscia kucyka zrobie :tak::-D... No a bransoletki ladnej czarnej nie widzialam... Ale mam jeszcze pare dni... Ada ja tez mam na oku nowy tatuaz... Chce sobie lilie (lub pare ;-)) na stopie zrobic, no i ten ktory mam na plecach chyba trzeba bedzie poprawic, bo troche wyblakl (solarium :-()
Maggusia, jak tylko masz szanse rozkrecic biznes to dzialaj, upewnij sie tylko jaka masz konkurencje, bo chociaz Polakow duzo, nie chcesz miec salonu konkurencyjnego zaraz obok ;-)... Pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Czesc Dziewczynki! mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie ;-) pisze dopiero teraz bo wreszcie mamy w domu net......... no wiec mieszkamy nad morzem, maz pracuje, zadowolony, wynajmujemy fajne mieszkanko, nowiutkie, codziniennie uskuteczniamy spacerki nad morzem, wdychamy jod ;-) ogolnie jest dobrze, troszke tylko tesknie za dwnym zyciem w UK, tak juz chyba bedzie gdziekolwiek bede ;-)
 
Do góry