reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam
Gosia chyba ze nie robicie nic to Cie rozumie:tak:Zrob jak uwazasz,pomysl co lubia Ci co beda i tyle:-)
Reni ferek a dokad jedziesz jesli moge zapytac:-)

U nas ladna pogoda,wywiesilam posciel i zaraz lecimy na plaze bo bylam tylko raz w tym roku a mam pod nosem:baffled:milego dzionka kobiety.
A jka nasze MAMUSIE SOBIE RADZA???? GDZIE JESTESCIE jak wasze dzidzusie?
 
reklama
Dzień dobry! Czujemy się coraz lepiej. Od wtorku już chodzę do pracy. Na razie mam nocne zmiany, ale teraz wolny weekend, potem 4 nocki i prawie 3 tygodnie urlopu więc znowu się wybyczę. W środę idziemy na podglądanie naszej niuni więc napięcie rośnie! Pozdrawiam serdecznie i lecę się cieszyć słoneczkiem, którego niestety u nas przez ostatnich kilka tygodni jak na lekarstwo. Miłego dnia!
 
reni_ferek taka mala sugestia... Nie lepiej byloby Ci zabrac wozek zamiast fotelika samochodowego? My niedawno bylismy na urlopie, i nie wiem, co bym zrobila bez wozka... Duzo wygodniej tez na lotnisku, bo czekania jest troche, a 7 m-czne dziecko troche wazy ;-):-D:tak: Nie dolicza Ci wagi wozka do bagazu, a w samolocie i tak fotelika miec przy sobie nie mozesz, bo dzieciaczek bedzie na kolanach... Moze fotelik moglaby Ci siostra na miejscu pozyczyc od kogos? Tylko taka mysl... Pozdrawiam
 
Joklis dzieki;-)
Reni ferek Joklis ma racje,zapomnialam napisac:sorry:ja mialam wozek z fotelikiem wpinanym wiec byl tarktowany jako jedno:tak:jesli masz gleboki lub spacerowke to wez sam bo musiasz doplacac a siostra moze pozyczy od kogos na podroz:tak:ja mam nie uzywam bo male jest ale niestety jestem daaaleko:sorry:

oki ide spac
mamuski pisac mi tu co was.pojechalam na urlop i zaniklyscie.wiem ze dobrze wam ze skarbami ale ja jestem z tych ciekawskich a nie wiem co u Was:-D:-D:-D:-D
oki lece spac:tak:
 
heyka kobitki :-)
sorki, że ostatnio mniej trochę piszę, ale jakoś taka zła non stop chodzę i jakoś weny brak.
dziś też dzień do niczego i na dodatek mój M. popsuł dziś lodówkę i musimy teraz nową kupić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: znaleźliśmy dwie, jedną na e-bayu, drugą na gumtree, ale kolesie się nie odzywają i nie wiadomo :dry:
och, szkoda gadać.
 
reklama
Dzięki dziewczynki za radę. Wózek jest za darmo (jeśli za darmo rozumie sie 80 zł za dziecko :pPP), wiem... i biorę go ale siostra niestety nie miała skąd fotelika pożyczyć i niestety muszę go wziąć ze sobą z dopłatą bo nie mam stelaża na wózek z fotelikiem a z Bristolu do Taunton trzeba 1,5 godzinki jechać. :-) Tak czy siak dzięki.
Co do słoiczków angielskich z jedzonkiem.... Które polecacie a którymi lepiej nie truć dzieci? :) Tam chyba jest normalnie Gerbeer dostępny?
 
Do góry