reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

fajne te pokrowce nie wpadlam na to :tak: ja odkupilam uzywany fotelik ale byl jak nowy (prawie nie uzywany) posciagalam wszystko i popralam recznie teraz nie rozni sie niczym od nowego w sumie bardzo szybko wysechl ile taki pokrowiec kosztuje? bo z czasem jak sie zabrudzi mozna zowu wyprac:sorry:

Ceny są od Ł25-30 mniej więcej. Są drogie- to prawda, ale mimo wszystko uważam, że warto. Niestety nie ze wszystkich fotelików tak łatwo ściąga się te oryginalne pokrowce. Na święta BN była u mnie moja siostra z rodzinką. Pożyczyłam nieco ufajdany fotelik od koleżanki i postanowiłam przed użytkowaniem wyprać pokrowiec. Co ja się namęczyłam z jego ściągnięciem :szok: już nie wspomnę nawet o ponownym zakładaniu :crazy:
 
reklama
HELLO kobietki ;-)

Wtrącam się do WAS bo ja też z UK...
chyba pisałam juz co nieco jakis czas temu na tym watku,
ale potem przyszły wakacje...
i juz całkiem nie pamiętam na czym skończyła, więc przedstawiam się raz jeszcz Madzia...mamuśka Antolka, mieszkamy w Oxfordzie...
:-):-):-)
W zasadzie to mamy mało tu znajomych...bo w kwietni u przeprowadziliśmy się z Aldershot...i tam znajomych zostawiliśmy :zawstydzona/y:

PS a może ktos jest z moich okolic???

Widze że sporo ciężarówek...
byc może i ja niedługo do WAS dołączę...
mam na mysli cięzaróweczki...
Staramy się z mężem o drugiego dzidziunia...
dopiero po pierwszym cyklu jestesmy....
@ się nie pojawia juz drugi dzień, zobaczymy,
narazie się nie nakręcam.;-);-);-)

Pozdrawiam...i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do grona!!!:cool2:

Mamuśka z Oxfordu .
 
mala-gorzatka28 jak na razie ani mysle o odpoczynku dom caly zaniedbany caly czas pracowalam i nie mialam sily na sprzatanie moj facet robi po 12 h prawie codziennie i niewiele moze pomoc, a poza tym trzeba wszstko dla dzidziusia poprac porozwieszac i poprasowac, poukladac w szafach....ech nie dam rady nawet wszytskiego wymienic mam tylko nadzieje ze te 10 tygodni wystarczy he he:-Dacha oczekujemy dziewczynki :tak:
pandorka ja mam maxi cosi cabriofix calkiem latwo sie sciaga i zaklada pokrowiec, kupilam go za 40£ zeby zaoszczedzic wiec raczej nie wydam 30 funtow na sam pokrowiec zeby sie czasem nie pobrudzil najwyzej wyloze jakas flanelka albo pieluszka:sorry: a dzidzia szybko wyrosnie i trzeba bedzie nowy fotelik, sama nie wiem fajna sprawa ale jak dla mnie to zadrogo kiedy nie bylo by problemu ale teraz chcemy oszczedzac ile sie da;-)
madziula82 witamy zycze powodzenia w starankach o dzidziusia! oby wam poszlo tak szybko jak nam hi hi (ja lezalam nawet z nogami do gory zeby tam nic nie wylecialo:laugh2:) za 3 razem sie udalo ale z drugim dzidzusiem chcemy zeby zajelo to jak najdluzej :-D za szybko poszlo...
 
Czesc dziewczynom...
Dzieki Bogu dzisiaj ladna pogoda, wiec mysle, ze wybierzemy sie na jakis spacerek...
weri 10 tygodni na pewno Ci wystarczy... Ja jak przestalam pracowac, to z nudow zrobiam wszystko w tydzien, a potem leniuchowalam... Ale sie oplacalo, bo ostatnie tygodnie nic nie moglam zrobic, bylam tak wielka, ze ledwo chodzilam :-D:-D:-D... Co do fotelika, jak i ogolnie rzeczy dla dziecka, to czasami nie warto oszczedzac... My kupilismy teraz wiekszy fotelik, bo mala wyrosla i tez chcialam przyoszczedzic, bo z kasa troche gorzej, i juz tego zaluje... Myslalam, ze niepotrzegnie wydawac 100£ na fotelik... Ale nie pomyslalam, ze bedzie na nastepnych kilka lat (bo to wiekszy do 18 kg), kupilam polowe tanszy i widac-wiekszosc zrobiona z plastiku, pokrytego tylko cienka warstwa gabki-twardy nie wiem, czy wygodny dla malutkiej, i tak pewnie za niedlugo trzeba bedzie wymienic... Cale szczescie mala nie spedza godzin w samochodzie...
Witam tez nowa mame-madziule!!!
A tak ogolnie to zblizaja sie urodziny mojego i szukam pomyslu na fajny prezent... Jakies propozycje? Pozdrawiam
 
hihi witam z rańca...
No niestety @ przyszła dzisiaj jako ranny ptaszyk...małpa cholerna o 5 nad rańcem...abuuuuuuuuuuu :crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No ale co zrobić...
Będziem się starać dalej...
My na Antośka naszego bardzo długo czekaliśmy w tym, raz poroniłam :-(
ale jak się skończy @ to bierzemy się znowu dpo słodkiej roboty :-)
Joklis witam...hmmm mówisz urodziny...zależy co Twój lubi....jakieś hobby...może coś w tym temacie go zadowoli
Weri racja...pokrowiec do fotelika za Ł30 wrrrr :rofl2:
Dzieki za powitanko dziewczyny, życzę miłego weekendu!!!
 
Witam
Madziula welkome back:-pzycze powodzonka:tak:ale jesli tuz przed okresem zrobiliscie cos to wiesz ze @@@normalnie jest:tak:okaze sie pozniej:tak:
Ja fotelik kupilam na alegro za 250 zl.moj akurat byl w Pl i nadal mi go na busa.do 20kg -20poud.:tak:fotelik jest to 3-4 lat:tak:poszukajcie sobie powoli.my na poczatku uzywalismy tego nosidelka a fotelik kupilismy od 9 mies.ma tez wkladke na mniejsze dzieci(jesli takowe jest.Kondzio byl malutki.teraz troche smignal:tak:
oki lece po prezent kolezance.ciekawe czy uda mi sie isc:sorry:
 
JOKLIS mam ten sam problem!! tylko ze moj E ma dzis urodziny a mi sie wczoraj przypomialo :-) wiec na pewno zrobie jakis fajny obiad winko, mala ubiore w tshirt my dad is the best .a prezent niech sam sobie wybierze :p no chyba ze cos znajde dzis w sklepach fajnego :-) ale jak macie jakies pomysly to piszcie kobitki piszcie :-)

MADZIULA82 przykro mi ze sie nie udalo ale bedziemy trzymac ciuki za nastepny raz :-) no i zycze duzo przyjemnosci :-)
 
weri- napewno zdazysz ze sprzataniem i prasowaniem. Ale nie forsuj sie , rob powoli, po troszku kazdego dnia zebys codzienie mogla sobie odpoczac bo potem to juz czasu na odpoczynekmic nie bedziesz.


Joklis - nie wiem do ilu lat powinien starczyc fotelik do 18 kg.... ale wlasnie rozgladamy sie za tym z booster'em , bo ten do 18 kg jest juz na nasza Nastke za MALY !!!! Mala ma dwa latka wazy 16,5 kg i pol glowy wystaje jej poza fotelik :szok:
 
Kobietki z UK ratunku :-)
we wtorek lece do Angli na wakacje a że nigdy tam jeszcze nie byłam...
byłam wczoraj w kantorze, kupiłam sobie trochę funtów
mam 1 stary banknot 20 funtowy, reszta nowych ciemnofioletowych, prawdopodobnie wszystko ok
tylko że byłam u koleżanki w kantorze i poprosiła mnie o przysługę, dała mi 2 banknoty 10 funtowe. Jeden nowy (w obiegu) z hologramem srebrnym... a drugi podobno z obiegu wycofany, na którym zamiast srebrnego hologramu jest... jakaś pani na fotelu z dzidą :-) mówiła że podobno w Anglii bez problemu wymienią mi ten banknot na nowy. Czy to prawda? Nie chcę mieć jakiś nieprzyjemności jak sie w sklepie z takim banknotem pojawie :eek:
 
reklama
Joklis ja mam ten sam problem bo Andy ma 30 za kilka tygodni takze przydaloby sie cos wyjatkowego, nie mam jednak pojecia co:-:)-(Tez bym byla wdzieczna za pomysly.

Bylam wczoraj na wypadzie i powiem szczerze ze spoko bylo, co prawda nothing special ale fajnie sie tak czasem wyrwac z kolezankami i poplotkowac przy kilku browarkach :tak:

Reni-ferek przepraszam ale pomoc nie moge bo nie mam pojecia czy wymienia, chociaz jestem tu juz ponad cztery lata nigdy sie z takim banknotem nie spotkalam.
 
Do góry